"Ботев" Враца падна у дома от "Пирин"

Ботев Враца загуби с 1:2 домакинството си на Пирин Благоерград в среща от първенството на Първа лига. Пирин имаше предимство през първото полувреме и в 18-ата минута можеше да поведе. Иван Тасев изведе Данило Полонский в чиста позиция, но нападателят на..

публикувано на 25.02.24 в 15:18

"Локо" Мездра стартира полусезона с победа

Тимът на "Локомотив" Мездра спечели у дома с 3:2 срещу "Етър II" Велико Търново срещата  от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе мачът на Сергей Георгиев, който за 9 минути в средата на първото полувреме отбеляза хеттрик за домакините...

публикувано на 25.02.24 в 10:06

Футболният "Дреновец" загуби домакинство

Отборът на "Дреновец" загуби у дома с 1:4 от опитния тим на "Севлиево" в мач от 16-ия кръг на Северозападна трета лига. Радослав Захариев изведе "Дреновец" напред в края на първото полувреме. През второто полувреме Добрин Петров изравни, а Уилфред Коуакоу..

публикувано на 25.02.24 в 09:59

Видинчанки грабнаха шампионска и вицешампионска титла от Балканиадата по BJJ

Сестрите от Видин Никол и Нанси Николови участваха в първото издание на Балканиадата по бразилско жиу-жицу Balkans Open 2024. Нанси заслужи сребърен медал в категория до 22 килограма. Тя победи убедително първата си съперничка с 6-0, но на финала загуби..

публикувано на 24.02.24 в 10:41

Стотици деца ще участват в зимния спортен празник във Враца

За поредна година стотици възпитаници на учебни заведения от Враца ще участват в зимния спортно-туристически празник , организиран от местната администрация.  До момента своето участие са потвърдили над 100 ученици от града.  Събитието ще се..

публикувано на 24.02.24 в 08:19

"Бдин" отстъпи с 0:1 на "Спартак" Варна (СНИМКИ)

„Бдин“ Видин отстъпи с 0:1 при домакинството си на един от лидерите в класирането на Втора лига „Спартак“ Варна . Мачът от 22-рия кръг на първенството предложи здрава битка в средата на терена. Срещата започна с натиск на гостите. Още в 5-ата..

публикувано на 23.02.24 в 17:13

"Кула 04" е домакин на "Тимок" (Брегово)

Футболен клуб "Кула 04" от град Кула ще играе контролна среща с "Тимок" (Брегово) . Проверката ще се проведе утре, 24 февруари, от 15:00 часа, на градския стадион в Кула. С нея отборът домакин официално започва своята подготовка за пролетния дял на..

публикувано на 23.02.24 в 16:28

"Локомотив" (Мездра) посреща "Етър 2"

Общински футболен клуб „Локомотив” (Мездра) е домакин в среща от 16-и кръг на Северозападната трета лига. „Железничарите” посрещат в събота, 24 февруари, от 14:30 часа "Етър 2” (Велико Търново). Може да се очаква интересна среща, тъй като двата отбора..

публикувано на 23.02.24 в 16:13

Титуляр на "Монтана" е извън игра за месец

Десният защитник на "Монтана" Богдан Костов ще трябва да претърпи операция на коляното. Артроскопията на менискуса на лявото коляно се наложи след получената травма в домакинската среща с "Литекс" (Ловеч). Направеният ядрено-магнитен резонанс..

публикувано на 23.02.24 в 11:30