Етър спечели турнира “Балчик Къп”

Лидерът във Втора професионална лига Етър (Велико Търново) спечели международния турнир “Балчик Къп”. На финала те победиха с 4:2 след изпълнение на дузпи Витоша (Бистрица). Ветеранът Тодор Колев  донесе успеха на “виолетовите”.

print Отпечатай

Медали за Беломъжев и Григорова

Станимир Беломъжев спечели сребърен медал, а Антония Григорова – бронз в средната дистанция по ски ориентиране от програмата на CISM World Winter Games/Световни военни игри/, които се провеждат в Сочи, Русия. Световен шампион  стана Едуард Хренников, а при жените – Мария Кечкина, също от Русия. В програмата на Игрите за ски ориентировачите..

публикувано на 25.02.17 в 13:42

Добро българско представяне на „Странджата“

Българският национален -мъже и жени се представят отлично на  68-ото издание на купа „Странджа“ по бокс. Нашите си осигуриха минимум 7 бронзови отличия.  Стефан Иванов (56 кг) се наложи над Джузепе Канонико (Ит). Сега излиза срещу  Удин Мохамед /Инд/.Индиецът отстрани варненецът Душко Благовестов с 3:0. Петър Белберов/на снимката/ (+91 кг) се..

публикувано на 25.02.17 в 13:41

Започна турнирът „Петко Сираков – Иван Илиев“

Във Варна в ДКС започна юбилейното издание на турнира „Петко Сираков – Иван Илиев“. Надпреварата се провежда в зала „Конгресна“. Участват повече от 200 борци от 15 страни. Официалното откриване ще е днес в 17.30 ч. Схватките продължават до неделя.  Турнирът се провежда със съдействието на община Варна.

публикувано на 25.02.17 в 13:40

Първа лига, 21 кръг

Предстоящи срещи: събота, 13:00 ч / XXI кръг: Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  събота, 15:00 ч / XXI кръг: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)  -  събота, 17:30 ч / XXI кръг: Левски (София) - Локомотив (Горна Оряховица)  неделя, 12:30 ч / XXI кръг: в София, Национален стадион "Васил Левски":..

публикувано на 24.02.17 в 16:31

Утре стартира турнирът „Петко Сираков – Иван Илиев“

Повече от  200 борци от 15 страни ще участват в 20-то издание на турнира „Петко Сираков – Иван Илиев“. Схватките са за юноши и девойки до 23 г. в свободния и класически стил и ще се проведат във Варна, в ДКС. Надпреварата стартира утре. Начало 9.00 ч, а официалното откриване на турнира е от 17:30 часа. Турнирът се провежда със съдействието на община..

публикувано на 24.02.17 в 16:21

Раниери-уволнен

Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери беше уволнен ден след загубата от Севиля с 1:2 в първия 1/8-финал на ШЛ. 65-годишният италианец наследи в Лестър през юли 2015 година Найджъл Пиърсън. Той направи сензация-титла във Висшата лига. "Това е най-трудното решение. Длъжни сме  поставяме интересите на клуба над сантиментите", каза вицепрезидентът Айяват..

публикувано на 24.02.17 в 08:15

Три българки-три победи

Три българки с три победи днес на турнира по бокс „Странджата“. Става дума за Венелина Поптолева, Златислава Чуканова и Габриела Димитрова. Световната шампионка за девойки от Албена 2013 г. Поптолева се наложи над чехкинята Яна Прокесова /дясно на снимката/. Златислава Чуканова спечели срещу представителката на Сингапур Хуи Ксин Леона и записа победа с..

публикувано на 24.02.17 в 08:06