Ясни мачовете от първия кръг за купата

Ясна програмата за първия кръг от осминафиналите на турнира за Kупата на България по баскетбол.

На 16 ноември в Правец играят Академик София и Черно море Тича, от 19:00 ч. На 22 ноември  в Троян местният тим посреща Спартак Плевен в 18:00 часа. На 23 ноември, в столицата е мачът на  Атлетик приема  Ямбол от 15:00 часа.

Краси Кирилов: "Утвърдихме се като клуб №1"

Красимир Кирилов е главен треньор в СК "Боил" във Варна. Състезателят на клуба Александър Петров стана европейски шампион за професионалисти и бе избран за спортист №1 на Варна за октомври`2017. Днес на награждаването присъства само треньорът Кирилов, тъй като състезателят е заминал спешно за София. Интервюто с Краси Кирилов очаквайте тази вечер след..

публикувано на 22.11.17 в 12:28

Дарина Кирякова: "Направихме две съчетания без никаква грешка. Горда съм"

Дарина Кирякова е треньор на ансамбълът жени на СКХГ "ЧАР-ДКС". Варненки станаха сребърни медалистки  на държавното първенство след изиграни две безупречни съчетания. Дарина Кирякова и момичетата днес получиха наградите си, след като бяха обявени за отбор №1 на Варна за октомври`2017.  Съставът на ансамбъла: Михаела Вълчанова, Елина Стоянова-капитан,..

публикувано на 22.11.17 в 12:26

Европейски шампион е „Спортист на Варна“ за октомври`2017

Европейският шампион по кик бокс за професионалисти Александър Петров/снимката горе/ е Спортист на Варна за месец октомври`2017. Сашо грабна титлата на гала вечер на WKN.Той е състезател на СК „Боил” с главен треньор Красимир Кирилов. Щангистът Христо Христов спечели приза за №1 на варненското спортно училище за октомври. На ДП ученическо Христо спечели..

публикувано на 22.11.17 в 12:08

Обертан си тръгва

Звездата на Левски  Габриел Обертан е на път да напусне клуба. Французинът е много близо до трансфер в Турция. Офертата е доста сериозна от финансова гледна точка. Очаква се той да си тръгне през зимния трансферен прозорец. договорът му с Левски е до края на сезона и клуба ще прибере пари за правата му.

публикувано на 22.11.17 в 08:40

Шампионска лига, резултати

Група „Е“   Спартак Москва – Марибор 1:1 Севиля – Ливърпул 3:3 Група „F“   Манчестър Сити – Фейенорд 1:0   Наполи – Шахтьор Донецк 3:0   Група „G“   Бешикташ – Порто 1:1 Монако – РБ Лайпциг 1:4 Група „Н“ АПОЕЛ – Реал Мадрид 0:6 Борусия Дортмунд – Тотнъм 1:2

публикувано на 22.11.17 в 08:17

Три 3 рекорда и 16 медала за „Астери

Състезателите на варненският клуб по плуване „Астери“ отбелязоха поредното силно представяне на 4-ти международен турнир „Пловдив“, който се проведе на 18-19 ноември в гр. Пловдив. Гергана Стоянова във възрастова група Д освен 3 златни медала на 50м бътерфлай, 50м и 100м бруст, спечели заслужено купата и приза за най – добър състезател като подобри 2..

публикувано на 22.11.17 в 08:06

„Бързи и сръчни“ във Варна

Във Варна по повод деня на християнското семейство се проведе състезание за деца/ 4 клас/ "Бързи и сръчни". Организатор е дирекция "Спорт", а сред гостите беше  Варненският и Великопреславски Митрополит Йоан. Той връчи много предметни награди на победителите в отделните състезания, както и детско Евангелие. Самият Митрополоти получи от шефа на спорта..

публикувано на 21.11.17 в 20:43