Илиан Илев призна за Ивайло Марков

Младият централен защитник Ивайло Марков е подписал договор с отбора на Ч.море. това призна наставникът на варненци Илиан Илиев, който е работил с него в Локо Пд. Той уточни, че играчът е юноша на Славия. Футболистът е роден 1997 година. "Няма да ни трябват много играчи, тъй като след като се възстановиха всички, имаме доста опции", допълни Илиев.

Явор Генов се връща в "Черно море"

За пореден път Явор Генов отново облича екипа на варненския волейболен тим Черно море. Така варненци ще стартират втората част от първенството с ново попълнение. Очаква се днес той да играе срещу ЦСКА. Двубоят е в София от 16.30. Варненци са 10-и в класирането с 2 победи и 9 загуби, а ЦСКА е лидер  с 10 победи и една загуба. Сърбин премина в тима на..

публикувано на 18.01.19 в 08:05

"Барселона" на четвъртфинал за Купата на Краля

"Барселона" взе реванш от "Леванте" в турнира за Купата на краля и се класира за четвъртфиналната фаза. Във втората среща между двата тима каталунците спечелиха убедително с 3 :0 на своя "Камп ноу", за да се класират сред осемте най-добри. Усман Дембеле се разписа два пъти, а Лионел Меси добави един при успеха на тима. За девета поредна година "Барселона"..

публикувано на 18.01.19 в 07:42
Носителят на купата Нефтохимик 2010 продължава

"Нефтохимик 2010" е четвъртфиналист за Купата на CEV

Нефтохимик 2010 победи и на реванша норвежкия Викинг с 3:1 гейма и се класира за четвъртфиналите за европейския волейболен турнир за Купата на CEV. Пред своята публика в Бургас момчетата на Найден Найденов започнаха разконцентрирано и загубиха първия гейм с 22:25. Постепенно бургазлии намериха ритъма си на игра и спечелиха категорично следващите три гейма..

публикувано на 18.01.19 в 07:39

Насер Ал-Атия шампион на рали "Дакар"

Насер Ал-Атия с "Тойота" стана шампион при автомобилистите на рали Дакар. Катарецът узакони третата си победа на офроуд надпреварата, след като финишира 12-и в последния етап от Писко до Лима. Ал-Атия, победител през 2011 и 2015 година, триумфира с общо време 34:38.14 часа. Катарецът спечели с аванс от 46.12 минути пред втория Нани Рома (Испания) с "Мини"..

публикувано на 18.01.19 в 07:37

Давид Данев: "Вече се чувствам уверен"

Днес ви срещам с един 13 годишен състезател по стрелба с лък. Той се казва Давид Данев, ученик е във варненското училище „Гео Милев“и е една от надеждите ни в този спорт. Давид започна успешно новата 2019 г. На силния турнир „Дунавски стрели“ в Русе той спечели златото. Състезава се за варненския клуб „Млади стрелци“. Чуйте тук как..

публикувано на 17.01.19 в 16:35

Стоилов сдаде поста в Казахстан

Станимир Стоилов вече не е наставник националния отбор на Казахстан. Решението е на местната футболна централа. Договорът му беше за още една година. Сега се очаква той да напусне страната и да търси нови предизвикателства. Той водеше местния "Астана", а също е бил и селекционер на нашия национален тим. Очаква се българският специалист да се..

публикувано на 17.01.19 в 14:15

Халеп отстрани Кенин

Симона Халеп се класира за третия кръг на Australian Open. 27-годишната румънка надделя над София Кенин /САЩ/с 6:3, 6:7 (5), 6:4.  В следващата фаза Халеп ще срещне бившата №1 в света и носителка на 7 титли от “Големия шлем” Винъс Уилямс. Американката в момента е №36 в световната ранглиста.

публикувано на 17.01.19 в 13:45