Черно море с две контроли днес

Футболистите на Черно море ще изиграят две последователни контролни срещи. От 16 часа Черно море приема тима на Лудогорец 2, а от 18,30 часа Несебър. И двата мача ще се проведат на стадион “Младост”. Треньорът Илиан Илиев ще използва два различни състава, като целта на специалиста е всички футболисти да изиграят пълни 90 минути.
В събота Черно море се изправя срещу Поморие, като преди началото на двубоя ще бъде официалното представяне на отбора за новия сезон. “Моряците” стартират новата кампания в Първа професионална лига на 20 юли от 20,45 часа на стадион “Тича” във Варна срещу тима на Ботев Враца.
Треньорът в школата на Черно море Калоян Георгиев и директорът на ДЮШ на Черно море Емануел Луканов пък тези дни са част от Първият Inter Academy Camp Bulgaria в гр. Бяла, обл. Варна.

След "синия" срам Роси си тръгна

Делио Роси вече не е наставник на Левски. Италианският специалист и Спас Русев се разбраха да се разделят. Босът на "сините" още снощи беше взел решението да се раздели с треньора, но трябваше да го убеди да си тръгне, тъй като при уволнение трябваше да му бъдат изплатени всичките заплати до юни 2019 година. Роси и Русев се срещнаха и разговаряха, след..

публикувано на 18.07.18 в 17:42

Започва европейското турне на Ивана Симеонова

Тази седмица с откритото първенство на Чехия за младежи и девойки (19-21 юли) започва турнето по европейските терени на състезателката на спортен клуб "Про Голф"  и националния ни отбор по голф Ивана Симеонова. Ивана е все още на 17 години, което и позволява да участва в младежките турнири, но състезанията които попаднаха в календара на младата ни..

публикувано на 18.07.18 в 15:44

Започна подготовката на "Албена" за еропейски курорт на спорта 2019 година

В курорта “Албена” стартира подготовката за домакинството на “Европейски курорт на спорта 2019 година”. В тази концепция са заложени провеждането на тенис турнири от най-висока категория. Карол Кучера - едно от големите имена на словашкия тенис пристигна край морето, за да предаде своя организационен опит на домакините. Част от програмата му включваше и..

публикувано на 18.07.18 в 15:29

"Спартак" взе Кръстовчев и ляв бек от Балчик

"Спартак" (Варна) привлече ветерана Еньо Кръстовчев. 34-годишният нападател напусна родния Марек и ще помага на варненския тим да се завърне в професионалния футбол.  Кръстовчев се завръща в Спартакслед 5 години. Той вече е водил атаката на Спартак през пролетта на 2013 година в „Б” група, когато записа 7 мача и един гол. Селекцията в Спартак продължи..

публикувано на 18.07.18 в 13:12

Лудогорец продължава срещу Видеотон

Лудогорец надигра с 2:0 като гост Крусейдърс в среща реванш от първия предварителен кръг на ШЛ и с общ резултат 9:0 продължава напред. Сега българите се изправят срещу шампиона на Унгария Видеотон. Автогол на Браун в 11-ата минута, след което Якуб Шверчок удвои в 65-ата минута.  Цветомир Панов, Антон Недялков и Димо Бакалов записаха игрови минути с екипа..

публикувано на 18.07.18 в 08:42

Ансамбълът ни игра на „Спортпалас“

Националният ни ансамбъл по худ.гимнастика показа през зрители съчетанията си снощи на „Спортпалас“. Нашите момичета се готвят тук за предстоящите две отговорни състезания-Световните купи в Минск и Казан. От Варна ансамбълът се прибира в София. По традиция в морската столица винаги изпращат с пожелания за добро представяне българския национален..

публикувано на 18.07.18 в 08:05

Резил за Левски

Отборът на Левски с пореден резил. Те  отпаднаха още в първия предварителен кръг на Лига Европа от Вадуц. „Сините“ победиха с 3:2 носителя на Купата на Лихтенщайн, но с общ резултат 3:3 отпаднаха от надпреварата. Буш пък пропусна дузпа в 75-ата минута.

публикувано на 18.07.18 в 08:00