Български съдия ще свири на ЕВРОлигата по плажен футбол

Освен националния ни отбор, страната ни ще има още един представител на суперфиналите на ЕВРОлигата по плажен футбол в Сардиния през септември. Това е съдията Владимир Ташков, който получи поредната награда за доброто си представяне. Той вече свири двубои от предварителната фаза в Баку, както и по-рано през годината на Шампионската лига в Назаре, Португалия. Иван Кирилов също имаше наряд за ЕВРОлигата и се справи перфектно само преди броени дни в Назаре.
Добрата новина зарадва и шефа на комисията по плажен футбол към БФС Николай Чернев, който поздрави Ташков и Кирилов и им пожела още върхове в тяхната кариера.

Елена Георгиева: "Искам само да съм здрава"

Елена Георгиева започна добре сезона и се надява да е здрава, защото й предстоят и доста изяви с националния тим в чужбина. Елена миналата година пропусна част от сезона поради здравословни проблеми. Тази година стартира на държавното първенство с два златни медала. Нейната треньорка Иванка Тихова също смята, че сезонът ще е доста дълъг и трябва да..

публикувано на 20.02.19 в 14:33

Елена Георгиева е спортист на Варна за януари`2019

Състезателката по лека атлетика Елена Георгиева от клуба по лека атлетика „Черно море Атлетик“ стана спортист на Варна за месец януари`2019. Елена е топ състезателка на България при девойките, като постига сериозни успехи и участва на силни международни форуми. Нейна треньорка е Иванка Тихова. Елена спечели златото на държавното първенство  в..

публикувано на 20.02.19 в 14:30

"Ливърпул" и "Байерн" без гол на "Анфийлд"

"Ливърпул" и "Байерн" (Мюнхен) не успяха да излъчат победител в първия сблъсък помежду си от 1/8-финала в Шампионската лига. Срещата на "Анфийлд" предложи здрава битка по целия терен, но малко зрелищни моменти и никакви голове - 0:0. Домакините повече търсеха успеха, но баварците действаха отлично в защита и не допуснаха почти никакви опасности пред..

публикувано на 20.02.19 в 07:52

Даниел Асенов е носител на купа "Странджа"

Звездата в аматьорския бокс при мъжете и петкратен европейски шампион Даниел Асенов спечели за втори път в кариерата си купа "Странджа", след като международното жури на 70-ото юбилейно издание на турнира в зала "София" избра именно него за номер 1 на надпреварата. Тайсъна спечели турнира в категория до 52 кг по-рано през деня, като може да бъде много..

публикувано на 20.02.19 в 07:40
ЦСКА приключи годината с победа.

ЦСКА-София на пет точки за лидера

ЦСКА-София се доближи на пет точки до шампиона "Лудогорец" след победа над "Ботев" (Враца) с 2:1. Червените се наложиха на "Българска армия" в мач, който беше белязан от нова съдийска грешка. След като през уикенда тимът се оплака, че е потърпевш от съдийски отсъждания във Варна, този път още в 11-ата минута съдията Станислав Ставров не даде дузпа за..

публикувано на 20.02.19 в 07:38

Петя Неделкина: „Помагам на хората да изглеждат добре“

Петя Неделкина по образование е машинен инженер, но е избрала да се занимава с хобито си - фитнес. Тя е професионален фитнес инструктор в София и се радва на факта, че може да се среща с хора и да им помага да се грижат за тялото си, да изглеждат добре и да поддържат добра кондиция. С удоволствие ни разказва за своето ежедневие и за любовта..

публикувано на 19.02.19 в 17:46

Черно море изпусна победата

Футболистите на Черно море можеха да запишат втора поредна победа в първенството срещу силен съперник. Варненци водеха до 81-та минута на Славия в София с 2-1, но допуснаха два гола в края на мача за крайното 3-2. Равният резултат направи Радослав Кирилов /на снимката/  в 81-ва минута. Преди това Чунчуков откри в 9-та минута. Последваха два гола..

публикувано на 19.02.19 в 14:38