"Видабаскет" надигра "Чавдар" Троян

Снимка: БК "Видабаскет"

"Видабаскет" записа победа с 82:71 точки над "Чавдар" Троян в среща от 7 кръг на първата шестица на мъжката "А" баскетболна група. В зала "Фестивална" домакините поведоха от самото начало след серия от 7:0, затвориха първата четвърт при резултат 20:14 и не допуснаха обрат до края на мача. Преднината на полувремето бе 14 точки- 42:28. Гостите от Троян успяха да спечелят с малка преднина третата и четвъртата части, но това не бе достатъчно за пълен обрат.

Капитанът на "Видабаскет" Юлиян Колев завърши с 27 точки, като се отличи със 7 борби и 7 асистенции. Теодор Киров записа дабъл-дабъл 12 точки и 13 борби, Калоян Петров добави 11 точки за победителите.

Най-полезен за гостите бе Тодор Колев със 17 точки, а 16 добави Николай Маринов.

В следващия кръг "Видабаскет" отново е домакин. В неделя, 26 март, в зала "Фестивална" гостува вторият в класирането- "Икономически университет" Варна. Срещата е от 17 часа.

Видинчанин се качва на ринга във втория кръг на Националната боксова лига

На 21 октомври, събота, в столичната зала “София”, от 19:00 часа ще се проведе вторият кръг на най-новата инициатива на Българската федерация по бокс- Национална боксова лига. Състезанието е отборно и в него участват четиримата най-добри боксьори в страната във всяка категория, според ранглистата на федерацията. 20-те най-добри боксьори в..

публикувано на 19.10.17 в 21:44

U15 на "Бдин" с разгромна победа в Габрово

Младите футболисти на ОФК "Бдин- 1923" при U15 разгромиха, като гости, "Янтра 1919" в Габрово с 8:2 . Четири гола наниза Радослав Захариев, три добави Асен Асенов и един Калоян Иванов. Това е трета поредна победа на възпитаниците на треньора Павел Павлов и с нея продължават да са в челната тройка на класирането с "Литекс" и "Етър". В следващия 7-и кръг на..

публикувано на 19.10.17 в 17:39

Юношите на "Ботев" завършиха 3:3 с гостуващия им "Марек"

Юношите на "Ботев“ изпуснаха аванс от 3 чисти гола и завършиха 3:3 с гостуващия им "Марек“ в интригуваща среща от програмата на 11-ия кръг на елитната футболна дивизия до 19 години. Мачът започна като голово шоу за домакините, но завърши като трилър, в който те изтърваха 2 точки срещу дупничани. Врачани заредиха положения още след първия съдийски сигнал...

публикувано на 19.10.17 в 13:35

U19 на "Бдин" с победа в Козлодуй

Юношите старша възраст на ОФК"Бдин- 1923" постигнаха ценна победа, като гости на "Първа Атомна" в Козлодуй с 4 на 1 в мач  6 кръг на Елитната група на Зона "Велико Търново". "Бдин" губеше на полувремето с 1 на 0, но след почивката младите футболисти на видинчани се разиграха и направиха пълен обрат. Точни бяха Марио Стойков, Петьо..

публикувано на 18.10.17 в 20:41

„Левски“ надигра „Ботев“ Враца в мач за купата на БФС при децата

„Левски“ обърна „Ботев“ насред Враца от 0:1 до 8:1 в първи мач от турнира за купата на БФС при децата. По този начин столичани направиха реванша на „Герена“ след седмица протоколен. Врачани започнаха вихрено срещата и в 4-та мин. Алекс Тодоров опъна мрежата на сините за 1:0. Гостите обаче отговориха почти веднага  и изравниха с..

публикувано на 18.10.17 в 17:05

3:4 завърши срещата „Сантос“-„Пъстренец“

„Сантос“ не успя да спре лидера в пета монтанска футболна дивизия „Пъстренец“. На стадиона в Долно Белотинци срещата между двата тима от селото завърши 3:4. Символичните гости поведоха с 0:3 след попадения на  Ивелин Даракчийски, Георги Георгиев и Кирил Евгениев. Малко преди почивката Пламен Тодоров върна един гол. След подновяването..

публикувано на 18.10.17 в 16:03