Юношите на „Ботев“ сред 16-те най-добри при 15-годишните

Снимка: РАДИО ВИДИН

Юношите на „Ботев“ /Враца/ се класираха сред 16-те най-добри отбори при 15-годишните в България. Това стана възможно след домакински успех с 2:1 над лидера в зона „Велико Търново“ - „Етър“. Успехът класира командата на Тодор Гарев за осминалифиналите. Врачани ще узнаят противника си в понеделник, когато се тегли жребия.

Мачът между „Ботев“ и „Етър“ предложи доста емоции на зрителите в четвъртък. Денис Русинов откри резултата в 31-та мин. – капитанът на домакините финтира двама бранители и опъна мрежата на „болярите“. Само 2 минути по-късно Ралин Тодоров отчая гостите с второ попадение.

След почивката „Етър“ натисна, но успя да върне само едно попадение. Това стана 12 минути преди края, когато опит за центриране, топката изненада вратаря Денис Йонков и влезе зад гърба му.

"Пегас Спорт" стартира ударно Футбол 9 във Видинско

С изиграването на първите два кръга започна първенството по Футбол 9 в област Видин. "Пегас Спорт" Видин стартира с две убедителни победи. Момчета на Светослав Петков разгромиха ОФК "Ружинци" в първия кръг с 8:0, а във втория- "Балкан" /Белоградчик/ с 10:1. Голмайсторът от миналия сезон Роберто Росенов вкара внушителните 9 гола. По два пъти се разписаха..

публикувано на 24.09.17 в 16:22

"Пъстрина" отнесе с 5:0 "Бойчиновци"

Пъстрина 2012 /Николово/ не остави никакъв шанс на Бойчиновци в едно от дербитата на 5-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. У дома Пъстрина разби с 5:0 бойчиновчани в отсъствието на играещия президент Димитър Нисторов. По два гола за успеха на Пъстрина отбелязаха Филип Илиев - Фичо и Деян Петров. Веднъж точен бе Галин Славчев– Кривия. Докато..

публикувано на 24.09.17 в 15:46

Нови успехи за мездренските лекоатлети

Отлично се представиха лекоатлетите от СК "Атлет" Мездра на провелия се в Койнаре Петнадесети юбилеен Мемориал "Димитър Върбанов-Митето". Мездренските състезатели завоюваха общо 6 медала. На 12 км трасе при мъжете те бяха категорични- неостаряващият треньор на отбора Йоло Николов победи в бягането, Митко Ценов остана със сребърния медал, а Иво Балабанов..

публикувано на 24.09.17 в 15:40

"Кариана" е домакин на "Янтра", "Бдин" и "Първа атомна" гостуват

В 17 часа започват мачовете от 7 кръг на Северозападната Трета футболна лига. "Бдин" Видин ще брани първото място с тежко гостуване на "Вихър" Славяново. "Първа атомна" Козлодуй е гост на "Мизия" Кнежа. Капитанът Евгени Игнатов– Бамзе се завръща в игра за Кариана. На с тадиона в Ерден карианци приемат Янтра /Габрово/. Игнатов пропусна мачовете в..

публикувано на 24.09.17 в 15:38
Ферарио Спасов

Феро преди мача с "Литекс": Нямаме право на грешки

Като "тежък" определи мача с Литекс /Ловеч/ наставникът на Монтана Ферарио Спасов . Специалистът добре познава играта на съпреника от неговия роден град. "Литекс е добър отбор, изграден от млади играчи, жадни за футбол. Трябва мнго да сме внимателни и пределно концентрирани, за да спечелим. На Монтана и трябват точки, тъй като се изложихме в началото..

публикувано на 24.09.17 в 15:32

"Локомотив" Мездра и "Скала 2015" Оселна гостуват в петия кръг днес

Два от мездренските футболни отбори - ОФК "Локомотив" Мездра и "Скала 2015" Оселна ще изиграят днес от 17.00 часа мачовете си от петия кръг на Врачанската "А" Областна футболна група, а Околчица Моравица почива. "Железничарите", които са лидери във временното класиране ще гостуват на шестия "Ботев" Рогозен. "Скала 2015" Оселна също са гости и на..

публикувано на 24.09.17 в 13:09