Юношите на „Ботев“ сред 16-те най-добри при 15-годишните

Снимка: РАДИО ВИДИН

Юношите на „Ботев“ /Враца/ се класираха сред 16-те най-добри отбори при 15-годишните в България. Това стана възможно след домакински успех с 2:1 над лидера в зона „Велико Търново“ - „Етър“. Успехът класира командата на Тодор Гарев за осминалифиналите. Врачани ще узнаят противника си в понеделник, когато се тегли жребия.

Мачът между „Ботев“ и „Етър“ предложи доста емоции на зрителите в четвъртък. Денис Русинов откри резултата в 31-та мин. – капитанът на домакините финтира двама бранители и опъна мрежата на „болярите“. Само 2 минути по-късно Ралин Тодоров отчая гостите с второ попадение.

След почивката „Етър“ натисна, но успя да върне само едно попадение. Това стана 12 минути преди края, когато опит за центриране, топката изненада вратаря Денис Йонков и влезе зад гърба му.

"Ботев" с тежко поражение от ЦСКА

"Ботев" записа тежко поражение при гостуването си на ЦСКА в мач от 14-ия кръг на елитната футболна дивизия до 19 години. Тимът на треньора Любен Любенов беше разбит с 9:0 и продължава да е предпоследен в групата със скромния актив от 5 точки. „Армейците“ пък са сред първите 4 тима с 30 пункта. Головият порой в София започна още в 5-та минута, а..

публикувано на 20.11.17 в 14:45

"Видабаскет" разпиля ЦСКА

"Видабаскет" записа категорична победа в мъжката "А" баскетболна група над ЦСКА с 95:64 точки (27:21; 17:16; 22:16; 29:11) в зала "Фестивална". Домакините поведоха още в началото на мача и до края не изпуснаха аванса си.   Най-резултатен за успеха бе Калоян Петров с 27 точки. С дабъл-дабъл от 22 точки и 13 борби завърши Радослав Колев. Теодор Николов..

публикувано на 19.11.17 в 19:24

"Ботев" Враца спечели дербито с "Монтана"

Монтана загуби с 0:1 от Ботев /Враца/ комшийското дерби на 15-ия кръг на Втория ешелон . Атанас Димитров донесе трите точки за лидера секунди, след като влезе от резервната скамейка. Преди мача стана официалното откриване на обновения стадион „Огоста” Отборът на Ботев /Враца/ влезе по-добре в мача. В 1-та минута Спас Георгиев засече с глава центриране..

публикувано на 19.11.17 в 19:14

Въвеждат ред в ДЮШ на "Бдин"

Ръководството на Детско-юношеската школа на ОФК "Бдин 1923" проведе среща с родители на трениращите в клуба деца . В дискусията бяха обсъдени важни за развитието и функционирането на школата въпроси. "Искахме да запознаем всички родители с нашите намерения, изискванията към треньорите, постиженията, защото приключва есенният полусезон. Най-важното,..

публикувано на 19.11.17 в 18:31

"Бдин" завърши с равенство полусезона

"Бдин" Видин и "Партизан" завършиха наравно 1:1 в среща от последния есенен кръг на Северозападната Трета лига, играна в Червен бряг. И двата гола в срещата паднаха през първото полувреме. В 8 минута домакините получиха дузпа за игра с ръка в наказателното поле на защитник на "Бдин". Денис Шаранков би, но вратаря на "Бдин" Драгомир Петков отби топката,..

публикувано на 19.11.17 в 17:51

Видинските пилоти се представиха отлично в Гърция

Пилотите на видинския Автомобилен спортен клуб "Жико Моторспорт" се представиха отлично в VІІ, последен кръг от държавния шампионат по затворен маршрут, който се състоя на писта "Серес" в Гърция. "Участваха двама пилоти от видинския клуб- шампионът на раликрос за 2017 година в Дивизия 3 Лъчезар Петров с ВАЗ 2107 и Валери Илиев със същия автомобил. Те..

публикувано на 19.11.17 в 17:35