Милица и Йоло триумфират в Плевен

На провелия се в Плевен "Маратон на приятелството" в класическата дисциплина при мъжете спечели кениецът Аугустос Киприано с време 2.36 часа, а при жените Габриела Красимирова -3.09.02 часа.

В дисциплината полумаратон /21.1 км/ се включиха треньорът на СК "Атлет" Мездра Йоло Николов и неговата възпитаничка Милица Мирчева. Николов и Шабан Мустафа от "Шампион" Сунгурларе финишираха заедно хванати за ръка и бяха обявени и двамата за победители. При жените, въпреки че се прибра на 19 май от Флорида САЩ, където учи, Милица Мирчева грабна победата с време 1.20.22 часа, надбягвайки шампионката на маратон и спортно ходене Радосвета Симеонова от клуб "Добрич 99".

Галерия

"Ботев"/Враца/ победи "Теута" с 2:1

"Ботев"/Враца/ спечели първа победа в контролите от лятната си подготовка. На терена в Разлог тимът на Сашо Ангелов пречупи с 2:1 коравия ФК"Теута", който в последното албанско първенство завърши на трето място. Преди почивката врачани бяха по-добрия отбор на терена и логично откриха резултата. Георги Вълчев се разписа в мрежата на..

публикувано на 25.06.19 в 09:02

Видински екипажи се представиха отлично в Румъния

Видинският Автомобилен спортен клуб "Жико-Моторспорт" се включи в планинското изкачване Буковат в съседна Румъния . В генералното класиране Янко Якимов се класира на второ място. На третото място на почетната стълбичка се качи младата надежда на клуба Евгени Янков. Трети в клас над 2000 куб. см. се класира Александър Петков. "За съжаление Ани Ванков..

публикувано на 25.06.19 в 08:29

Кариана /Ерден/ излиза в контрола срещу Нефотохимик /Бургас/

Кариана ще изиграе утре втората си контролна среща от лагера в Банско. Мачът е срещу Нефтохимик /Бургас/. Двубоят ще се играе на стадион "Свети Петър" от 17 часа. По програма карианци трябваше на 24 юни да срещнат Черно море, но срещата пропадна. През миналата седмица в Банско Кариана отстъпи с 0:1 от албанския Теута. Наставникът на ерданчани..

публикувано на 24.06.19 в 17:30

Мексиканец на проби в Ботев /Враца/

Мексиканецът Сантиаго Македо ще се пробва да убеди ръководството на врачанския Ботев, че може да играе в елита със зеления екип. Бившият футболист на холандските Рода и МВВ Маастрихт е на проби в лагера на тима, а днес /24 юни/ е контролата с албанския Теута, в която "ацтеката" ще се опита да впечатли старши-треньора Сашо Ангелов. Очаква..

публикувано на 24.06.19 в 17:00

Пилот от Враца е първи на дрифт в Сърбия

Врачанският пилот Силвио Гоцев спечели първо място във 2-ия кръг на шампионата по дрифт на Сърбия. Стартовете се проведоха през уикенда край град Валево. След второто място в родния шампионат от преди няколко седмици в Пловдив, врачанинът Силвио Гоцев се развихри на пистата в западната ни съседка. Без да губи време пилотът от града под Околчица победи..

публикувано на 24.06.19 в 16:38

Отбора на "ХЪС" от Лом спечели турнира по мини футбол "Фружин"

Отбора на "ХЪС" от град Лом спечели четвъртото издание на турнира по мини футбол "Фружин-2019" , организиран от община Ружинци. На финала те победиха "Ураган"/Дражинци/ с 6:3. Трети остана тимът на "Атлетик"/Враца/. Наградите на шампионите и на индивидуално отличените футболисти връчи кметът на община Ружинци  Александър Александров. Призьорите..

публикувано на 23.06.19 в 20:52

Вицешампионска титла за волейболистките на ПМГ Видин

Страхотен успех постигнаха волейболистките на ППМГ "Екзарх Антим I" Видин на финалите от Ученическите игри при девойките 8-10 клас в Смолян. Възпитаничките на Кристина Георгиева завоюваха сребърните медали и спечелиха две индивидуални отличия. Мила Илиева стана топ реализатор и бе избрана за най-добър състезател на шампионата. Състезателката получава..

публикувано на 23.06.19 в 14:53