„Локомотив“ Мездра се доближи до водача в Областна футболна група

Снимка: Радио ВИДИН

„Огоста“ Хайредин отстъпи с 0:1 на ОФК „Локомотив“ Мездра в  дербито от 19-ия кръг на врачанската „А“ Областна футболна група.

Двубоят беше изключително оспорван и здрав, с положения и пред двете врати. Кирил Кръстев успя да отбележи  единствения  гол за мездренчани при меле пред вратата на домакините. Вратарят  на Хайредин Вени Бенчев пък успя да спаси удар от точката за дузпа на Валдемар Стоянов, който при добавката стреля във външната страна на мрежата. В срещата имаше много сериозни сблъсъци, тъй като важността и беше голяма.

Така отборът на Мездра е вече на три точки от лидера и е с мач по-малко.

"Град" Белоградчик започна с победа новото първенство

Мъжкият отбор на волейболен клуб "Град" Белоградчик записа първи успех през новия сезон на Висшата лига след 3:0 гейма (25-22; 25-22 ; 25-15) срещу "Ботев" Ихтиман. Много добро включване направиха новите попълнения- Ивайло Маринов, Божидар Александров, Георги Мишков и Велизар Ангелов, коментираха от клуба. Белоградчичани стартираха в обновен състав..

публикувано на 21.10.18 в 16:14

Стелците на СК "Спартак" Враца с медали от турнира в Перник

Стрелците на СК Спартак при ОД на МВР Враца защитиха реномето си в 7-ия републикански турнир по стрелба с пистолет „Кракра – Перник”. В надпреварата се включиха 16 формации с общо 92-ма състезатели.Турнирът бе открит от областния управител на Перник - Ирена Соколова.  Триото Ивайло Флоров - Николай Милушев - Емануил Павлов зае второто..

публикувано на 21.10.18 в 15:56

"Монтана" спечели регионалното дерби с "Кариана" (снимки)

Монтана победи с 2:1 Кариана /Ерден/ в регионалното дерби на 11-ия кръг на Втория ешелон, играно на стадион „Огоста”. Новакът в групата създаде две положения. По фланговете атакуваха Кристиян Димитров и Ивелин Илиев, но до попадение не се стигна. При първия си поглед към вратата на гостите домакините вкараха. В 22-та минута Гавов намери на границата на..

публикувано на 21.10.18 в 15:46

"Ботев" загуби две точки в Стара Загора

Наивен Ботев /Враца/ изпусна победата срещу Верея в Стара Загора и стигна само до 2:2. Двата тима поделиха точките в първия мач от 12-ия кръг на Първа лига. Гостите могат да съжаляват, защото изпуснаха победата дълбоко в добавеното време, когато Антон Огнянов фиксира равенството. Гостите дръпнаха с 2 чисти гола преди почивката. Първо в 15-та мин...

публикувано на 21.10.18 в 15:43

Започва Раликрос "Видин - 2018"

Националният шампионат по Раликрос "Видин - 2018" започва във Видин. Той ще бъде официално открит от заместник-кмета по устройство на територията и развитие на инфраструктурата във Видин, Цветан Асенов. Състезанието ще започне от 10:00 ч., на пистата на летището при с. Иново . Характеристиката на трасето е - дължина 1200 метра по средната ос, ширина -..

публикувано на 21.10.18 в 09:00

Злато и бронз за "Бдин" от държавното по бокс

Елина Георгиева спечели безпроблемно петата си републиканска титла. На провеждащото се в Добрич Държавно лично отборно първенство по бокс за девойки, видинчанката беше убедителнао при всяко качване на ринга и заслужи поредната шампионска титла в спортната си кариерата. Другата представителка на видинския боксов клуб "Бдин", дебютантката Инна Цветкова,..

публикувано на 19.10.18 в 18:28