"Ботев" договори контрола с "ЦСКА 1948"

Снимка: Радио ВИДИН

"Ботев" /Враца/ и "ЦСКА 1948" договориха  контрола, която ще се проведе в петък, на 12 октомври, от 14 часa на стадиона в Герман. Проверката ще запълни паузата в програмата на двата тима, наложена от прекъсването на футболните първенства за мачовете от Лигата на нациите.

Тимът на Сашо Ангелов заема 11-о място в Първа лига, докато "армейците" са пети във Втора лига. Предстоящата среща няма да бъде протоколна, тъй като столичани ще използват мача, за да представят официалния си трети екип.

"Локо" Мездра завърши с категорична победа контролите

В последната си контрола преди пролетния дял от първенството на Северозападната Трета лига ОФК Локомотив Мездра победи четвъртодивизионния Расово с 3:0. Точни за "железничарите" бяха Владимир Найденов, Илия Илиев и юношата Матю Майкъл. Старши-треньорът Николай Николов ще разполага през пролетния полусезон с 21 футболисти: вратари - Веселин Цветковски,..

публикувано на 17.02.19 в 15:50

"Монтана" завърши на четвърто място в "Пирин къп"

Монтана остана на четвърто място на международния турнир „Пирин къп” в Сандански. 16 отбора спориха за приза, при родените през 2007 година. В битката  за третото място момчетата на треньора Бисер Ефремов отстъпиха с 0:2 на столичния Витоша 13. „Не успяхме в последния момент да се мобилизираме и да вземем медал” , коментира Ефремов. В групата младите..

публикувано на 17.02.19 в 15:46

"Монтана" и "Кариана" си разделиха по едно полувреме в контрола

Монтана победи с 3:1 Кариана /Ерден/. Приятелската среща бе последна и за двата тима преди старта на пролетния дял на Втора лига. На стадион „Огоста” ерданчани първи вкараха гол. В 18-та минута гостите можеха да открият резултата. Борислав Стойчев сгреши, топката попадна у Димитър Георгиев, но капитанът на Монтана Иван Михов не позволи на нападателя на..

публикувано на 17.02.19 в 15:42

Врачанският "Ботев" победи "Витоша" Бистрица

Отборът на "Ботев" Враца спечели минимална, но изключително сладка победа над "Витоша" при подновяването на първенството на Първа лига. Врачани победиха с 1:0 "тигрите", като единственото попадение беше дело на Валери Домовчийски. Голът падна в 61- та минута, след контраатака, подхваната от Емил Стоев и преминала през Георги Вълчев и Петър Атанасов...

публикувано на 17.02.19 в 09:44
Митко Ценов

Златен медал за Митко Ценов на Балканиадата в Истанбул

С пореден огромен успех се сдоби мездренската лекоатлетическа школа, този път на Балканиадата в Истанбул. Състезателят на спортен клуб "Атлет" Мездра Митко Ценов се окичи със златен медал в бягането на 3000 метра, а неговият неостаряващ треньор Йоло Николов спечели бронза. Втори се класира състезателят от Македония Дарио Ивановски.  След като..

публикувано на 17.02.19 в 09:32

Зимен спортно-туристически празник се проведе във Враца

300 ученици от 11 общински училища във Враца се включиха в 34-ия зимен спортно-туристически празник. Съорганизатор на състезанието е Българска асоциация "Спорт за всички". Зимният празник е първото спортно-туристическо мероприятие за годината в спортната програма на община Враца. Учениците мериха сили в кросово бягане, конкурс за снежен човек или..

публикувано на 16.02.19 в 17:34

Бдин /Видин/ загуби от румънския Калафат

Бдин /Видин/ загуби с 1:2 като домакин от румънския "Калафат" в контролна среща. Капитанът на видинчани Ивайло Иванов откри резултата в 35 минута на двубоя. С две попадения през второто полувреме в 61 и 84 минута румънският отбор обърна резултата в своя полза, като по този начин спечели срещата. Това беше последна проверка за видинчани преди старта на..

публикувано на 16.02.19 в 15:43