"Ботев" договори контрола с "ЦСКА 1948"

Снимка: Радио ВИДИН

"Ботев" /Враца/ и "ЦСКА 1948" договориха  контрола, която ще се проведе в петък, на 12 октомври, от 14 часa на стадиона в Герман. Проверката ще запълни паузата в програмата на двата тима, наложена от прекъсването на футболните първенства за мачовете от Лигата на нациите.

Тимът на Сашо Ангелов заема 11-о място в Първа лига, докато "армейците" са пети във Втора лига. Предстоящата среща няма да бъде протоколна, тъй като столичани ще използват мача, за да представят официалния си трети екип.

"Бдин" Видин победи "Левски 2007"

Отборът на "Бдин" Видин записа класическа победа с 3:0 като гост на "Левски 2007" в среща от 11 кръг на Северозападната Трета лига и запази лидерската позиция в класирането.  Останалите резултати са: Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)        2:5  Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                          0:2..

публикувано на 15.10.18 в 17:33

"Локомотив" Мездра загуби от "Трявна"

В XI-ия кръг на първенството на Северозападната Трета лига футболистите на ОФК “Локомотив" Мездра гостуваха на ОФК “Трявна”. Играчите на Христо Коилов започнаха срещата динамично, с няколко по-остри атаки. Браян Стоянов шутира на сантиметри от лявата греда, а Румен Рангелов пропусна златна стрелкова възможност. Постепенно футболистите на ОФК..

публикувано на 15.10.18 в 17:05

Врачанин със златен медал по джиу-джицу

Врачанинът Иво Евгениев спечели златен медал на международното първенство по джиу-джицу в Лондон. Шампионът получи силна подкрепа и поздравления от синовете си Александър и Антон.  Роденият във Враца популярен бизнесмен успешно отстоява и спортните си цели. Това е поредното му престижно отличие, след като спечели златния медал в категория до 82 кг,..

публикувано на 15.10.18 в 16:03
Митко Ценов

Митко Ценов с нова победа в маратон

Митко Ценов от спортен клуб "Атлет" Мездра за втора поредна година победи в бягането на 10.5 км при мъжете на Софийския маратон. Мездренчанинът пробяга дистанцията за 32.28 мин следван от Стоян Владков от Дунав Русе и румънецът Габриел-Щефан Юлиус.  Неговият съотборник Иво Балабанов се пласира трети в по-дългата дистанция от 21 км в битка със 700..

публикувано на 15.10.18 в 14:11

"Видабаскет" стартира с три победи

Юношите на Видабаскет записаха две победи при първото си участие за сезона на турнир от първа девизия на регион "Рила" в град Перник. Възпитаниците на ст. треньора Николай Колев-Шаци се наложиха по категоричен начин и над двата пернишки тима. Победи над "Металург" със 78-27 и "Шампион 2014" с 54-34 точки. За видинския баскетболен тим играха:..

публикувано на 15.10.18 в 09:17

Детелин Йончев спечели турнира в Селановци

Приключи 12-ото издание на традиционния Международен турнир по канадска борба „Селановски събор” . Участваха над 40 състезатели, като заради започващото в Турция Световно първенство не успяха да се включат представители от чужбина. " От българска страна обаче участваха най-добрите ни състезатели. Шампион на турнира стана Детелин Йончев от столичния..

публикувано на 14.10.18 в 17:07