"Балкан" Белоградчик оглави класирането след първия кръг

Снимка: ФК "Балкан" Белоградчик

Започна новото първенство на Областната футболна група на Видин при мъжете. "Балкан" Белоградчик надигра "Дунав" Дунавци с 2:0 и зае първото място в класирането. И двете попадения отбеляза Ивайло Михайлов. Шампионът от миналото първенство "Ботев" Грамада изненадващо отстъпи като гост на "Рациария" Арчар с 0:1. "Тимок" Брегово победи с 2:1 "Пластик" Старопатица на стадиона в Кула. Новаците в групата "Ружинци" и "Дуло" Видин завършиха при резултат 3:2. В този кръг почива отборът на "Партизани" Макреш.

Срещите от II кръг:

14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Дуло (Видин) - Ботев (Грамада)
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)

15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ружинци (Ружинци) - Пластик (Старопатица)

Балкан (Белоградчик)  почива

"Бдин" посреща "Ювентус" Малчика днес

Днес отборът на "Бдин" Видин е домакин на "Ювентус" Малчика в мач от първенството на северозападна трета лига. Венислав Живков от Монтана е главен съдия на срещата. Ще му помагат съгражданинът му Даниел Цолов и Славян Бойков от Враца. Четвърти съдия е Росен Гановски от Враца, а делегат Веселин Игнатов от Монтана. Другият тим от област Видин "Дреновец"..

публикувано на 15.09.19 в 08:24

Ел Класико на село Николово е днес

Венислав Живков ще бъде главен съдия на дербито на село Николово между Пъстрина 2012 и Вихър. Двубоят от 4-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия е днес от 17 часа. Веселин Найденов и Тодор Валериев са помощници, а делегат е Ивайло Илиев – Хъша. Интересно ще бъде и в Чипровци където по същото време местния Миньор Кипровец ще приеме..

публикувано на 14.09.19 в 15:46

Отварят отново картинг-пистата във Враца след дълго прекъсване

Новият наемател на спортното съоръжение вече е направил първоначален козметичен ремонт на боксове и гаражи, съобщиха от общинската управа. Купени са 10 картинги, с които любителите на моторните спортове ще се движат по еднокилометровото трасе. Атракционът ще работи целодневно, до 19 часа . Всеки желаещ да ползва картинг ще попълва декларация..

публикувано на 14.09.19 в 15:38

Баскетболистките на Монтана победиха румънския Олимпия /Брашов/ в контрола

Баскетболистките на Монтана победиха с 82:53 точки румънския Олимпия /Брашов/ в контролна среща, играна в зала "Младост". Възпитаничките на треньора Стефан Михайлов отказаха съперника още в самото начало след 15:0. На почивката преднината на шампионките бе внушителна – 50:24. След почивката в игра влязоха и резервите на двата тима. Христина..

публикувано на 14.09.19 в 14:33

Ботев е предпоследен след загуба от Арда

Ботев Враца отстъпи с 1:2 при гостуването си на Арда в мач от 9-ия кръг на Първа футболна лига. Врачани могат да съжаляват за многото си пропуски пред вратата на Иван Караджов, които ги лишиха от заслужена точка в срещата, която се изигра на стадион "Локомотив" в Пловдив. Радослав Василев откри резултата в 16-та минута в полза на домакините...

публикувано на 14.09.19 в 11:52

"Околчица" Моравица гостува, а "Скала 2015" Оселна са домакини този уикенд

Два от трите мездренски отбори участници в първенството на Врачанската "А" Областна футболна група, ще изиграят срещите си в събота и неделя.  В четвърти кръг "Ботевъ" Брусен почива. В Подгрупа А в неделя от 17.00 часа Околчица Моравица гостува на Ураган 33 Софрониево. Моравчани са трети във временното класиране с 6 точки и голова разлика..

публикувано на 14.09.19 в 10:29

Кариана ще търси победа в мача с Черноморец /Балчик/

Кариана ще търси нова победа в предстоящо гостуване на Черноморец /Балчик/ . От началото на сесията възпитаниците на треньора Веселин Великов не познават поражението и се на пето място във временното класиране на Втора лига с 11 точки. Черноморец заема 14-то място с 4 точки. Всички футболисти на Великов са здрави, наказани няма. Отборът замина тази..

публикувано на 13.09.19 в 17:02