Отложиха последната среща от Северозападната Трета лига

Снимка: ОФК Локомотив Мездра

Зоналният съвет на БФС във Велико Търново отложи дербито ОФК Локомотив Мездра- Севлиево. Последната среща от 5-ия кръг на Северозападната Трета лига трябваше да бъде изиграна вчера, но по молба на гостите, бе отложена. Като основна причина за искането си те са изтъкнали, че имат много болни в състава.

Според футболните познавачи обаче, причината може да е друга, защото трима футболисти от основния състав на гостите - Георги Павлов, Велислав Денчев и Атанас Георгиев, бяха наказани и нямаше да участват в дербито в Мездра.

Мирослав Радуканов отново е балкански шампион

Треньорът във видинския клуб по лека атлетика "Радуканови" Мирослав Радуканов стана балкански шампион в скок височина на първенството за ветерани в румънската столица Букурещ. Той преодоля 1.60 метра при мъжете над 45 години. Миналата година видинчанинът донесе златен и сребърен медал за България от Балканския шампионат по лека атлетика за ветерани в..

публикувано на 22.09.19 в 15:28

Монтана се препъна при гостуването на Спартак /Варна/

Монтана допусна загуба при гостуването си на Спартак /Варна/. Двубоят от 9-ия кръг на стадиона в Балчик бе спечелен от новака във Втора лига с 1:0. Единственото попадение в мача вкара Стоян Иванов в 76-та минута от пряк свободен удар. Монтанци доминираха на терена през по-голямата част от срещата. В средата на първата част удар на Борислав..

публикувано на 22.09.19 в 15:24

"Ботев" завърши 0:0 с "Дунав"

Ботев /Враца/ не успя да победи Дунав /Русе/ като домакин в скучен мач от 10-ия кръг на Първа лига. Нулевото равенство измъчи и около 1 000 зрители по трибуните, които искаха победата май повече от футболистите на Сашо Ангелов. Преди почивката "драконите", които бяха паркирали автобуса пред вратата на Благой Макенджиев, успяха да парират..

публикувано на 22.09.19 в 12:43

Ботев посреща Дунав днес

Ботев /Враца/ посреща днес от 17.30 часа Дунав /Русе/ в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Домакините са предпоследни в класирането и гонят задължителни 3 точки срещу "драконите", които през последните дни се тресат от организационни проблеми. В лагера на врачани няма контузени или наказани футболисти и единствената интрига е дали Валери..

публикувано на 21.09.19 в 12:00

Кариана с обрат срещу Пирин за 2:2

Кариана и Пирин направиха 2:2 в среща от 9-ия кръг на Втора лига. На стадион в Ерден домакините губиха с 0:2, но показаха характер и изравниха, а можеха и да спечелят. В 25-та минута Глоар Антонио откри резултата за „орлета”. Шест по-късно с глава Владислав Златинов от неудобна позиция засече центриране на Била Антонио от ляво за 0:2. В 40..

публикувано на 21.09.19 в 08:18

Тежки мачове за мездренските отбори в този кръг

На 21 септември /събота/ и 22 септември /неделя/  от 17.00 часа и трите мездренски отбори, участващи в първенството на Врачанската "А" Областна футболна група ще изиграят срещите си от пети кръг. В Подгрупа "А" Околчица Моравица , четвърти във временното класиране с 6 точки от 3 мача и голова разлика 11:4 ще посрещне на изкуствения терен в..

публикувано на 20.09.19 в 16:34

Монтана приема Черно море /Варна/

Монтана приема Черно море /Варна/ в среща от 7-ия кръг на елитната група до 19 години. Двубоят на стадион "Огоста" е утре- 21 септември, от 17 часа. Владимир Велев е главен съдия. Ще му помагат Даниел Йорданов и Кристиян Минков.  Мачът за монтанци няма да е никак лек. „Моряците” са втори във временното класиране с по 15 точки с лидера ЦСКА. Монтана..

публикувано на 20.09.19 в 13:55