Radioja Kombëtare Bullgare © 2020 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Bullgaria në fotografi


Kiten, ditë diellore në pushimoren detare. Foto: BTA

Më shumë nga rubrika

Bullgaria në fotografi

Bansko, "tiebreak" midis verës dhe vjeshtës. Foto:@funbansko

botuar më 20-09-24 8.34.MD

Bullgaria në fotografi

Fshati Sveshtari, rajoni i Razgradit, Bullgari Verilindore. Muzg mbi Lludogorie. Foto: BTA

botuar më 20-09-23 5.26.MD

Bullgaria në fotografi

Mali Vitosha, ekskursion deri në zonën Kamen Del nga ku hapet pamja e mrekullueshme drejt Sofjes. Foto: BGNES

botuar më 20-09-21 12.09.MD