публикувано на 17.02.20 в 08:19

"Монтана" сдаде Купата

публикувано на 16.02.20 в 15:52

Емил Велев отваря футболна школа

Бившият треньор на "Монтана" Емил Велев - Кокала прави детско юношеска футболна школа. Тя ще носи името "Левски - Спартак". С вратарите ще се занимава бившият страж на "Левски" и "Етър" Игор Кулиш.   Кокала ще се опита да възроди марката "Левски -..

публикувано на 11.02.20 в 13:09

Баскетболистките на "Монтана" победиха "Славия"

"Монтана" се наложи с 86:60 точки над столичния "Славия" в отложена среща от 1-ия кръг на първата четворка по баскетбол при жените. Мачът се игра в зала "Младост". Още в първите 10 минути шампионките на България отказаха младия тим на "белите". При..

публикувано на 11.02.20 в 13:03

"Ботев" не иска втори бразилец

Ботев /Враца/ няма да разчита на още един бразилец в състава си, това съобщи старши-треньорът Антони Здравков. Така той опроверга слуховете, лансирани от медии от Пловдив, че местният Локомотив е засилил 19-годишния Густаво Уирис към стадион..

публикувано на 11.02.20 в 10:47

Василена Антонова донесе титла и сребро от София

Изключително представяне на Василена Антонова от СКЛА "Ивайло Младенов" беляза врачанското участие на държавното първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 16 години. Надпреварата събра най-добрите български атлети в тази възраст на 8 и 9..

публикувано на 10.02.20 в 16:51

"Кариана" Ерден отстъпи на "Локо" София в контрола

Кариана отстъпи с 0:3 при гостуването си на Локомотив /София/ в контролна среща. Преди нея тимът от квартал „Надежда” представи официално отбора за пролетния дял на първенството на Втора лига. Наставникът на ерданчани Веселин Великов не успя да..

публикувано на 09.02.20 в 16:48

"Град" Белоградчик записа четвърта поредна победа

''Град'' Белоградчик победи ''Тетевен волей'' Тетевен в изключително инфарктен двубой и записа четвърта поредна победа във Висшата волейболна лига. Белоградчишките състезатели съумяха да спечелят с 3:2 гейма (25:17; 25:21; 11:25; 13:25; 15:8). Срещата..

публикувано на 09.02.20 в 16:35

Три титли и два бронза за борци от Оряхово

Стряскащ съня на противниците успех постигна оряховският клуб Надежда 2014 по време на държавния личен шампионат по борба за кадети, който премина в Бургас. Възпитаниците на Огнян Григоров спечелиха 3 титли и 2 бронзови медала. Успехът е грандиозен,..

публикувано на 09.02.20 в 16:30

"Ботев" Враца завърши 1:1 с "Локо" Пловдив

Носителят на Купата на България Локомотив /Пловдив/ и Ботев /Враца/ завършиха 1:1 във футболна контролна среща, играна в събота на стадион "Крепост" в Хисаря. Това беше генералната репетиция на двата тима за подновяващия се след седмица елитен..

публикувано на 09.02.20 в 16:23

Юношите на "Монтана" напълниха мрежата на ЦСКА 1948

Юношите старша възраст на Монтана победиха с 4:1 при гостуването си дубъла на ЦСКА 1948. Контролната среща се игра на столичния стадион „Академик”. До почивката елитният тим на монтанци, воден от треньора Дилян Иванов, поведе с три гола. В 4-та минута с..

публикувано на 09.02.20 в 16:04