Волейболният "Монтана" е сред най- добрите в Суперлигата

С три от три победи волейболният "Монтана" е сред най-добрите в Суперлигата.   Момчетата на треньора Даниел Пеев взеха и трите си мача и спечелиха квалификационния турнир в зала "Младост”. Последният мач спечелиха с 3:0 гейма срещу столичния "Славия"...

публикувано на 22.10.20 в 14:39

"Монтана" се класира на 1/8 финал за Купата на България

С гол в добавеното време "Монтана" отстрани с 2:1 при гостуването си "Извор" Горски извор в среща от 1/16 финала. Тони Тасев от фаул донесе успеха на монтанци. В 56-та минута от дузпа Николай Цветков- Демона изведе напред елитния тим. Аматьорите..

публикувано на 22.10.20 в 14:27

Врачанският "Ботев" излиза срещу "Надежда" за Купата

Отборът на "Ботев" Враца излиза от 15.00 часа днес срещу аматьорския "Надежда" от софийското село Доброславци в мач от 1/16-финалите в турнира за футболната купа на България. Състава на домакините разполага с гвардеец, актьор, печатар и учител по..

публикувано на 22.10.20 в 11:26

Отличиха атлетки от Видин, спечили златни медали от Европейските игри

Кметът на Община Видин Цветан Ценков награди с плакети и грамоти състезателките на СК "Радуканови" Ивайла Мишина и Рая Пламенова . Двете лекоатлетки спечелиха златни медали в скока на дължина от юбилейните 15-и Европейски атлетически игри за деца до 16..

публикувано на 21.10.20 в 12:32

Волейболистите на Монтана победиха "Марек"

Волейболистите на Монтана постигнаха втора победа на турнира в зала "Младост" . В късния мач снощи, момчетата на треньора Даниел Пеев се наложиха с 3:1 гейма над "Марек Юнион Ивкони" /Дупница/.  "Марек" спечели първата част с 25:21 точки...

публикувано на 21.10.20 в 11:30

"Кариана" отпадна от Турнира за купата на България

На стадиона в Ерден момчетата на треньора Веселин Великов отстъпиха с 0:1 на елитния "Царско село" в мач от 1/16 финала. Гостите владееха инициативата през по-голямата част от мача, но в края трепериха да не се стигне до продължения. В 7-та..

публикувано на 21.10.20 в 10:15

Контузии в Ботев Враца преди мача за купата

Здравословни проблеми мъчат няколко играчи на врачанския Ботев преди 1/16 финала от турнира за футболната купа на България. Валери Домовчийски, който лекува травма, няма да е готов за гостуването на Надежда в софийското село Доброславци в..

публикувано на 21.10.20 в 10:00

Волейболистките на "Бдин" победиха "Спартак" /Плевен/ в приятелска среща

Волейболистките на "Бдин" (прекадетки) победиха с  3:0 гейма връстничките си от  "Спартак" /Плевен/ във Видин в демонстративна среща, част от програмата за отбелязване на празника на Видин- Димитровден.  Двубоят бе в спортна зала "Фестивална", а..

публикувано на 20.10.20 в 14:05

БФС санкционира ПФК Монтана

Дисциплинарната комисия на БФС наложи санкция от 125 лева на ПФК Монтана. Глобата е след мача между Монтана и Славия от 13-ия кръг на U19. 2:2 завърши срещата на стадион "Огоста". Бисер Бисеров изведе напред монтанци в 15-та минута. В 21-та..

публикувано на 20.10.20 в 14:00

Подиум за Румен Киров на писта "Хасково"

Пилотът от Монтана Румен Киров стана трети на писта "Хасково". Четвъртият кръг от Националния шампионат на затворен маршрут се проведе през почивните дни. При най-мощните коли, клас "Макси", Румен Киров от АСК Старт М /Криводол/ със Субару Импреза..

публикувано на 20.10.20 в 11:50