Монтана загуби гостуването си на Марек /Дупница/

Снимка: Любо Андреев

Владислав Цеков вкара два гола за Монтана при загубата с 2:3, като гост на Марек /Дупница/.

Мачът бе от 27-ия междинен кръг на елитната група до 19 години.

Цеков се разписа в 55-та и 65-та мин. Пропуски за монтанци направиха Пиер Пиеров, Любомир Веселов, Борислав Бренишки и голмайсторът Цеков. От ръководството на Монтана изказаха разочарование от отсъжданията на съдиите. Монтанци заемат 9-то място с актив от 37 точки. В неделя монтанци приемат ЦСКА.

Ботев посреща Дунав днес

Ботев /Враца/ посреща днес от 17.30 часа Дунав /Русе/ в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Домакините са предпоследни в класирането и гонят задължителни 3 точки срещу "драконите", които през последните дни се тресат от организационни проблеми. В лагера на врачани няма контузени или наказани футболисти и единствената интрига е дали Валери..

публикувано на 21.09.19 в 12:00

Кариана с обрат срещу Пирин за 2:2

Кариана и Пирин направиха 2:2 в среща от 9-ия кръг на Втора лига. На стадион в Ерден домакините губиха с 0:2, но показаха характер и изравниха, а можеха и да спечелят. В 25-та минута Глоар Антонио откри резултата за „орлета”. Шест по-късно с глава Владислав Златинов от неудобна позиция засече центриране на Била Антонио от ляво за 0:2. В 40..

публикувано на 21.09.19 в 08:18

Тежки мачове за мездренските отбори в този кръг

На 21 септември /събота/ и 22 септември /неделя/  от 17.00 часа и трите мездренски отбори, участващи в първенството на Врачанската "А" Областна футболна група ще изиграят срещите си от пети кръг. В Подгрупа "А" Околчица Моравица , четвърти във временното класиране с 6 точки от 3 мача и голова разлика 11:4 ще посрещне на изкуствения терен в..

публикувано на 20.09.19 в 16:34

Монтана приема Черно море /Варна/

Монтана приема Черно море /Варна/ в среща от 7-ия кръг на елитната група до 19 години. Двубоят на стадион "Огоста" е утре- 21 септември, от 17 часа. Владимир Велев е главен съдия. Ще му помагат Даниел Йорданов и Кристиян Минков.  Мачът за монтанци няма да е никак лек. „Моряците” са втори във временното класиране с по 15 точки с лидера ЦСКА. Монтана..

публикувано на 20.09.19 в 13:55

Монтана гостува на Спартак /Варна/

Монтана гостува на Спартак /Варна/ в среща от 9-ия кръг на Втора лига. Двубоят е в събота от 18 часа. Тази сутрин монтанци заминаха за Добрич, където след обяд ще направят последна тренировка преди срещата със "соколите".  Наставникът на Монтана Владимир Иванов – Фугата няма проблеми с контузени и наказани играчи. Нападателят Мирослав Антонов и..

публикувано на 20.09.19 в 12:52

Видинчанин взе медал от Държавното по бокс

Михаил Костов от видинския клуб по бокс "Бдин" се класира за полуфиналите на Държавния шампионат за юноши в Сливен. В четвъртфинална битка в категория до 70 килограма Михаил отстрани Добромир Ангелов от боксов клуб "Олимпия" Разград, с което си гарантира минимум бронз от състезанието. В среща за място на финала видинският боксьор днес излиза срещу..

публикувано на 20.09.19 в 08:29

Карагерен свири на Кариана, Занев на Монтана

Рюстем Карагерен е назначен за главен съдия на мача Кариана – Пирин /Благоевград/ от 9-ия кръг на Втора лига. Двубоят е в петък от 17 часа на стадиона в Ерден. Светослав Енчев и Цветан Горанов са помощници, а Николай Малджански от Монтана е четвърти арбитър. Ивелин Занев ще ръководи гостуването на Монтана на Спартак /Варна/ в..

публикувано на 19.09.19 в 16:49