Вицешампионска титла за Монтана от Ученическите игри

Снимка: Областна администрация Разград

7-о училище “Йордан Радичков” Монтана остана със сребърните медали от турнира по футбол от Ученическите спортни игри при юношите 11-12 клас. На финала в Разград момчетата на Росен Ников отстъпиха с 2:3 на СУ „Христо Ясенов” от  Етрополе. Така тимът от Етрополе защити титлата от миналата година.

В спора за третото място отборът на ФСТ „Васил Левски”  /Добрич/ победи с 3:0 ПГТ „Иван Вазов“ /Несебър/.

Мездренският "Локомотив" загуби като домакин от "Янтра" Габрово

Отборът на ОФК "Локомотив" Мездра допусна домакинска загуба с 0:1 от "Янтра 2019" Габрово  в среща от 10- ия кръг на Северозападната Трета лига. В 51-та минута на второто полувреме Християн Кожухаров откри резултата на стадиона в Мездра, като прехвърли вратаря Сайков и отбеляза за 0:1. До края на мача двата отбора удариха по една греда и в крайна..

публикувано на 14.10.19 в 14:22

Баскетболистките на "Монтана" победиха "Шампион 2006"

"Монтана" стартира с победа участието си в новото първенство по баскетбол при жените. В зала "Младост" момичетата на треньора Стефан Михайлов се наложиха с 81:42 точки над столичния "Шампион 2006". Габриела Костова бе най- резултатна за успеха с 10 точки. С по 9 завършиха последното ново попълнение Габриела Николова и Ана- Мария Коляндрова.  В мач..

публикувано на 14.10.19 в 14:13

"Бдин" и "Дрновец" с равенства, като гости

Младият състав на "Бдин" завърши на равно 1:1 при гостуването си на "Ком" в Берковица . Кристиян Йошов отбеляза за 0:1 25 минута. Домакините върнаха гола чрез Пламен Ненов в 80 минута от дузпа. Бдинци доиграха мача с 10 футболисти след втори жълт картон на Филип Георгиев в 85 минута. В следващият кръг на 20 октомври "Бдин" приема "Трявна", а "Ком"..

публикувано на 13.10.19 в 21:33

"Видабаскет" е домакин на ЦСКА

Днес започва новото първенство на баскетболната "А" група при мъжете. В първия кръг Видабаскет е домакин на столичния ЦСКА. Шест отбора ще участват в шампионата: "Видабаскет" Видин, ЦСКА София, "Славия", "Чавдар" Троян, Шумен и "Рилски спортист 2" Самоков. "Нека любителите на баскетбола дойдат и подкрепят отбора. Надяваме се да зарадваме публиката...

публикувано на 13.10.19 в 15:38

Ботев /Враца/ падна с 0:4 от Локо

Ботев /Враца/ претърпя тежка загуба в контрола от Локо /София/ . Домакините спечелиха с 4:0 на стадиона в квартал “Надежда", мачът се изигра в събота, като с него двата тима запълниха прекъсването в шампионата. “Железничарите” бяха значително по-добрият тим на терена и можеха да победят и с още по-изразителен резултат. Два гола отбеляза новото..

публикувано на 13.10.19 в 13:39

Юлиян Димитров с два медала от Световното за ветерани

Юлиян Димитров защити по безапелационен начин реномето не само на "Ботев 93", но и на родната борба на престижен форум. Врачанският специалист, чийто възпитаници печелят медали от всяко състезание, завоюва 2 бронзови медала на световното първенство за ветерани, което се провежда в Тбилиси /Грузия/. Юлиян Димитров започна с победа срещу американец в..

публикувано на 12.10.19 в 13:14

Кариана победи с 2:0 Литекс в контрола

Кариана победи с 2:0 при гостуването си Литекс /Ловеч/ в контролна среща. Преди време двата отбора направиха 1:1 в Ерден, но в мач за първенство. В последната минута от първата част гостите откриха резултата. С прецизен удар от фаул Георги Търтов наказа бившия си тим. Вторият гол бе дело на играчи влели, като резерви. В 75-та минута Владимир Мичев..

публикувано на 12.10.19 в 11:15