Републикански шампионат по Драг Рейсинг 2024 - Мотори

Видин бе домакин на първия кръг от Републиканския шампионат по Драг Рейсинг 2024 - Мотори. Състезанието се проведе на 6 и 7 април на пистата на бившето летище край село Иново и се организира от професионален спортен клуб „Хела мото спорт“, съвместно с..

публикувано на 08.04.24 в 11:54

Юношите на "Локомотив"/Мездра/ с поредна победа

Не спират успехите на формациите от ДЮШ на "Локомотив"/Мездра/.  За първенство  поредна победа постигнаха  юношите младша възраст с треньр Владимир Найденов. В интересен мач с много положения младите "железничари" извоюваха убедителна победа..

публикувано на 08.04.24 в 11:47

"Ботев"/Враца/ приема "Крумовград"

"Ботев"/Враца/ посреща "Крумовград" в мач от 27-ия кръг на Първа футболна лига днес. Двубоят е от 17 часа на градския стадион под Околчица. Билети от по 10 лева ще плащат зрителите, за да гледат любимците си, които отчаяно се нуждаят от точки. В..

публикувано на 08.04.24 в 10:51

Врачанката Биляна Дудова спечели олимпийска квота

Олимпийска квота за родената във Враца Биляна Дудова след безупречно представяне в Баку.  Световната и четирикратна европейска шампионка спечели втората олимпийска квота за националите ни по борба, след като победи с 3:0 срещу французойката..

публикувано на 07.04.24 в 14:06

Локомотив (Мездра) затвърди добрата си форма

Силните игри на Локомотив (Мездра) продължиха и през уикенда.  11тата им победа дойде срещу Вихър (Славяново) в гостуване, спечелено с 1:3.  Кристиян Димитров откри за мездренчани в 23 мин.с гол с глава, а Митко Русанов изравни в 40-ата минута...

публикувано на 07.04.24 в 13:35

Поредна загуба за Бдин (Видин), Монтана изпусна преднина от 2:0

Бдин (Видин) не успя да се противопостави на набиращия скорост Струмска слава и отстъпи с 2:0 при гостуването си в Радомир.  Домакините откриха резултата с гол на Стелиян Георгиев в 35-ата минута.  През втората част Славата подпечата победата с..

публикувано на 07.04.24 в 13:08

Малки футболисти от Мездра гостуваха в Козлодуй

Детски формации на „Локомотив” Мездра гостуваха в Козлодуй. Водените от Владимир Найденов малки "железничарчета" постигнаха две победи от два мача срещу "Атлетик" Козлодуй. В група Футбол 5 - Отлично представяне с много добра игра за момчетата и..

публикувано на 06.04.24 в 17:10
Валентин Илиев

Врачанин пое ЦСКА 1948

Ботев смени треньора на ЦСКА 1948. След нулевото равенство на стадион „Витоша" в Бистрица, ръководството на столичния тим уволни наставника Николай Панайотов. По ирония на съдбата негов наследник е врачанин. За нов старши-треньор на тима беше назначен..

публикувано на 06.04.24 в 08:52

"Локомотив" Мездра гостува на "Вихър" Славяново

В събота, 6 април, от 17:00 часа ОФК "Локомотив” Мездра гостува в Славяново на „Вихър” за среща от 22-рия кръг на Северозападната трета лига. Домакините са 8-и в класирането, с актив от 19 точки и отрицателна голова разлика – 28:34, а..

публикувано на 05.04.24 в 14:48

Мачът "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Враца) завърши с равен резултат

"ЦСКА 1948" и "Ботев" (Враца) не предложиха нищо в Бистрица в мача помежду си от програмата на 27-ия кръг на Първа футболна лига. Двата тима завършиха при резултат 0:0 на стадион "Витоша". Първите минути бяха скучни, като нямаше много положения...

публикувано на 05.04.24 в 13:00