Малки футболисти на "Ботев" Враца спечелиха купа в Сандански

Три отбора на врачанския "Ботев" се представиха силно през почивните дни в различни футболни турнири при подрастващите. Формацията при родените преди 1 януари 2007 г. спечели надпреварата за „Сандански къп”. Селекцията на треньора Янислав..

публикувано на 24.02.20 в 08:30

"Монтана" с протоколна победа над "Локо" Стара Загора

Без проблеми баскетболистките на Монтана разгромиха с 94:40 точки Локомотив /Стара Загора/ в среща от 6-ия кръг на женското първенство. Капитанката на шампионките Димана Макариева получи почивка. Наставникът Стефан Михайлов започна с титулярките. След като..

публикувано на 23.02.20 в 17:55

"Локо" Мездра приключи с промените и настъпи газта

Деветият на полусезона в Северозападната Трета лига ОФК Локомотив (Мездра) приема третия в есенното класиране Вихър (Славяново) в първата контрола от зимната си подготовка. Проверката е днес от 15:00 часа на градския стадион. Предстоящият спаринг..

публикувано на 23.02.20 в 15:00

"Монтана" надигра "Хебър" с 2:1

Монтана спечели с 2:1 срещу Хебър /Пазарджик/ , среща от 20-ия кръг на Втора лига. Атанас Илиев и Сергей Георгиев дадоха преднина на домакините, Хамдиев върна един гол за гостите В 15-та минута монтанци откриха резултата. Атанас Илиев се възползва от..

публикувано на 23.02.20 в 14:57

"Монтана" с чиста победа над ЦСКА

Монтана победи с 3:0 гейма ЦСКА в среща от 17-и кръг на волейболното първенство при мъжете. Момчетата на треньора Даниел Пеев бяха набрали инерция от последователните успехи над Хебър /Пазарджик/ и Левски, и без проблеми се наложиха над „червените”. В..

публикувано на 23.02.20 в 14:54

Талант от Видин жъне успехи в ЦСКА 1948

12-годишният Йордан Димитров от Видин успешно защитава вратата на ЦСКА 1948 . Футболният талант е вратар на набор 2007 на "червените", който наскоро спечели престижен турнир в Сандански. Данчо премина миналото лято от "Бдин" Видин при "армейците". Пред..

публикувано на 23.02.20 в 14:37

9 медала и купа за самбистите на Габриела Кирилова от Държавното за юноши и девойки

В София се проведе Държавният личен-отборен шампионат по самбо за юноши и девойки старша възраст. Видинският клуб "БЪДИН"- Самбо и Джудо триумфира с 9 медала , от които 3 златни, 2 сребърни и 4 бронзови. Девойките взеха купа за първо място в отборното..

публикувано на 23.02.20 в 14:24

"Бдин" загуби в контрола

"Бдин" Видин загуби контролната си среща с "Ком" Берковица с 1:0. Мачът бе напълно равностоен, като домакините от Видин имаха изгодни положения и удариха и греда, но до гол не стигнаха. Това е последната проверка на видинчани преди старта на първенството..

публикувано на 23.02.20 в 08:15

"Ботев" се върна към победния път

Ботев изстрада 9 мача, но се върна на пътя на победата с 3:1 над Арда. Около 350 фенове изгледаха убедителната победа на врачани на стадион "Христо Ботев", която дойде в 22-ия кръг на Първа лига. Трите точки дават огромно самочувствие на домакините в..

публикувано на 22.02.20 в 15:27

"Кариана" гостува в Горна Оряховица

Кариана излиза за мач №1 за пролетния дял на шампионата на Втора лига. Днес от 14 часа момчетата на треньора Веселин Великов гостуват на Локомотив /Горна Оряховица/.  "Съперникът има добри футболисти. Ще проверим на какво ниво сме. На всяка цена..

публикувано на 22.02.20 в 11:15