"Ботев" и "Арда" завършиха 0:0

"Ботев" Враца и "Арда" не си вкараха гол и завършиха 0:0 в последния мач от редовния сезон на елитната футболна дивизия. Срещата, играна в петък във Враца, ще се запомни с три греди и куп пропуски пред двамата вратари. След равностойно начало..

публикувано на 05.07.20 в 16:35

Още два медала за Видин от Държавното по самбо

Приключи Държавният лично-отборен шампионат по самбо за мъже и жени в Панагюрище. Това е първото състезание след обявяването на извънредното положение. Четири медала и титла при най-тежките спечелиха състезателите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо"..

публикувано на 05.07.20 в 16:26

"Балкански котки" шампиони по Ръгби 7 за мъже и деца до 14 години

Ръгби клуб "Балкански котки" Берковица за поредна година стана държавен шампион по Ръгби 7 за мъже. На Държавното първенство и децата завоюваха четири категорични победи срещу отборите на "Валяците" Перник, "Ботев" Бургас, "Локомотив" София и "Янтра"..

публикувано на 05.07.20 в 16:10

"Ком" продължава тренировки и се готви за първите мачове

ФК "Ком" направи първа тренировка след обявената карантина. На стадион "Мрамор" в Берковица момчетата ще тренират до 18 юли, а на 19 юли ще започне подготвителен летен лагер, който ще продължи една седмица - до 26 юли. Засега тренировките са..

публикувано на 05.07.20 в 16:03

"Видабаскет" започна подготовка

Видинският БК "Видабаскет" започна подготовка. "Тренираме усърдно. Вече имаме и спортния календар от Българската федерация по баскетбол. Започваме състезания още другата седмица, на 11 и 12 с най- малката група. С мини момчета до 12 години..

публикувано на 05.07.20 в 15:40

Локо /Мездра/ загуби от Балкан /Ботевград/ в контрола

Общински футболен клуб Локомотив /Мездра/ изигра на свой терен втората си контрола. Мездренчани загубиха от по-обиграния отбор на Балкан /Ботевград/, воден от Иван Редовски, с 1:3. Треньорът на "железничарите" Николай Нинов, който..

публикувано на 05.07.20 в 15:20

Мездренските лекоатлети с първи медали за сезона

На първото официално състезание след принудителната пауза на БФЛА- 28-ите пробези в памет на Димитър Върбанов- Митето, в град Койнаре, 13-годишната Мелани Венциславов а се представи отлично. Лекоатлетката се състезава при момичетата под 16 години и е с..

публикувано на 05.07.20 в 15:05

Купа за полицаи от Враца

Отборът по стрелба на СК „Спартак - Враца“ при ОД МВР демонстрира класата си в заключителния етап от републиканския преглед по стрелкова подготовка за служители на МВР, който се проведе във Варна. Организаторите от Спортна асоциация на МВР,..

публикувано на 05.07.20 в 15:30

Топрефер свири Ботев- Дунав

Един от най-добрите български рефери през последните години Станислав Тодоров ще ръководи първия плейоф за оставане в първа лига между Ботев /Вр/ и Дунав. Двубоят е на 6 юли, понеделник, от 21 ч. на стадион "Христо Ботев". Помощници ще са Димо Вълчев и..

публикувано на 05.07.20 в 09:52

Четири медала спечелиха самбистите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо"

Четири медала и титла при най-тежките спечелиха състезателите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо" от Държавния шампионат по самбо за мъже днес в Панагюрище. По-малкият син на старши треньора Пламен Петров Димитър Милчев стана шампион в категория над..

публикувано на 04.07.20 в 20:32