Четвърта дивизия в Монтана с нов лидер

Миньор - Кипровец /Чипровци/ свали от първото място Шурданица /Георги Дамяново/, след като им нанесе поражение с 2:1, като гост. Срещата бе от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Денис Пепелярски и Цветан Цветанов  бяха точни за чипровчани, а..

публикувано на 25.10.20 в 16:58

Видин бе домакин на турнир по тенис на маса

Спортна зала "Фестивална" във Видин прие първия турнир от първия етап на Държавното първенство по тенис на маса група В2-мъже. В Групата участват 8 отбора. Въпреки че видинският клуб "Бдинци 2000" участва с юноши и кадети, домакините се представиха стабилно..

публикувано на 25.10.20 в 16:40

"Монтана" е домакин на шампиона "Лудогорец"

Монтана има тежко домакинство срещу Лудогорец /Разград/. Мачът на стадион „Огоста” започва в 20.15 минути. Днес преди обяд монтанци направиха лека тренировка. След нея наставникът Никола Спасов определи групата от 18 играчи. От вчера се знаеше, че..

публикувано на 25.10.20 в 16:04

Вторият отбор на "Ботев" излиза за победа във Велико Търново

Никола Петров от Ловеч е главен съдия на гостуването на дубъла на Ботев /Враца/ във Велико Търново днес на втория състав на Етър. Мачът е от програмата на Северозападната трета лига и започва от 14.30 часа. Тихомир Маринов от Ловеч и Светослав..

публикувано на 25.10.20 в 12:40

"Локомотив" Мездра гостува на "Янтра" Полски Тръмбеш

Общински футболен клуб "Локомотив" Мездра гостува днес от 14:30 часа на футболен клуб "Янтра" Полски Тръмбеш. Срещата е от 12 кръг на Северозападната трета лига.  Домакините са 8-ми във временното класиране с 19 точки и голова разлика 18:13...

обновено на 25.10.20 в 11:05

Заради COVID- 19 отложиха мач на детски отбори

Срещата между децата на Прециз и Вълчедръм от предстоящия кръг на футбол 9 е отложена. Причина за това е огнището на коронавирус в Дома за хора със зрителни увреждания във Вълчедръм, уточняват от ОС на БФС в Монтана. Заради много болни в отбора..

публикувано на 23.10.20 в 16:30

Раликрос "Видин 2020" ще се проведе през почивните дни

Тази събота и неделя ще се проведе състезанието по раликрос "Видин 2020". 39 са подадените заявки към момента за автомобилното шоу, което ще се проведе на летището до село Иново, каза Иван Иванов от видинския "Жико-моторспорт": "През..

публикувано на 23.10.20 в 16:17

Николай Йорданов е главен съдия на мача Монтана – Лудогорец /Разград/

Николай Йорданов бе назначен за главен съдия на мача Монтана – Лудогорец /Разград/. Срещата от 10-ия кръг на елита е в неделя от 20.15 минути. Помощници на Йорданов ще са Димитър Русев и Драгомир Милев. Петър Кузев е четвърти съдия, а наблюдател е..

публикувано на 23.10.20 в 15:58

"Ботев" се класира напред за купата на България

Врачанският "Ботев" се класира за осминафиналите в турнира за футболната купа на страната, след като победи с 2:0 като гост "Надежда" от софийското село Доброславци. Елитният клуб бързо реши нещата в своя полза, като само в рамките на 4 минути преди..

публикувано на 22.10.20 в 17:50

Баскетболистките на "Монтана" с победа на старта на Адриатическата лига

Победа с 62:43 точки записаха баскетболистките на "Монтана" при гостуването си на "Партизан" Белград. Срещата бе от 2-ия кръг на Адриатическата лига при жените. За момичетата на треньора Стефан Михайлов тя бе първа, след като бе отложена тази с..

публикувано на 22.10.20 в 14:49