Куп медали за ветерани- атлети от Враца

Атлети от Враца и областта защитиха името си на 31-ите Балкански игри за ветерани. Надпреварата събра в гръцкия град Солун състезатели от 26 страни. Организаторите направиха реверанс в регламента и в надпреварата се пуснаха атлети от 15 балкански и 11..

публикувано на 26.09.22 в 16:15

Важна победа за дубъла на Ботев /Враца/

Дублиращият тим на Ботев постигна важна победа в първенството на Северозападната трета лига. Врачани победиха Ювентус-95 от плевенското село Малчика с 2:1. Двете попадения за домакините реализира Радослав Захариев. Първо в 29-ата минута Ботев..

публикувано на 26.09.22 в 13:27

Мирослав Маринов игра за националите до 19 години

Нападателят на врачанския Ботев Мирослав Маринов започна титуляр и игра 45 минути за националния отбор на България до 19 години.  Селекцията на Ангел Стойков направи 0:0 в европейска квалификация срещу Люксембург. Последният мач в групата е на..

публикувано на 26.09.22 в 13:22

Торлак и Баня Бойс не се победиха

Торлак и Баня Бойс /Николово/ не си вкараха гол в най-интересната среща от 3-ия кръг на първенството на "Лига Монтана". Мачът се игра на стадиона в Чипровци, а в добавеното време гол на Денис Петров от домакините бе отменен заради нарушение срещу..

публикувано на 26.09.22 в 10:08

Сергей Георгиев дебютира с два гола за Дунав /Лом/

Последното ново попълнение на Дунав /Лом/ Сергей Георгиев се отчете с два гола при успеха на неговия тим с 10:0 над Дунав – Цибър /Долни Цибър/.  Срещата бе от 3-ия кръг на Четвърта монтанска футболна дивизия. Бившият нападател на Монтана отбеляза..

публикувано на 26.09.22 в 09:58

Монтана стартира с две победи в контролите

Баскетболистките на Монтана записаха две победи над Партизан /Белград/. Приятелските срещи се играха в зала „Младост”. Това бе и дебют за Николай Господинов, като старши треньор на тима от Монтана. Първата среща монтанчанки я взеха със..

публикувано на 25.09.22 в 14:58

"Ботев" Враца не се даде на ЦСКА 1948 в контрола

Ботев и ЦСКА 1948 не успяха да се победят в контролна среща, която се играе при закрити врати в София. Двата отбора си размениха по един гол за крайното 1:1. Домакините поведоха в 75-ата минута чрез Аспарухов, а футболистите на Даниел Моралес..

публикувано на 25.09.22 в 14:56

"Бдин" надигра като гост "Етър II" Велико Търново с 4:1

"Бдин" Видин записа осма поредна победа в първенството на Северозападната Трета лига. В среща от осмия кръг видинчани надиграха като гости с 4:1 дублиращия отбор на "Етър" Велико Търново и остават на върха в класирането с пълен актив. Двата отбора..

публикувано на 24.09.22 в 20:32

Локомотив Мездра посреща утре Янтра Полски Тръмбеш

След тежкия мач с Литекс Ловеч в четвъртък, загубен с гол в 119 мин. при сериозни съмнения за засада, отборът на Локомотив Мездра посреща в неделя от 17.00 часа в среща от 8 кръг на Северозападната трета лига Янтра Полски Тръмбеш. "Железничарите" с мач..

публикувано на 24.09.22 в 15:48

Злато за видински лекоатлет от "А1 Атлетика за младежи"

Състезателят на видинския клуб по лека атлетика "Радуканови" Васил Антонов завоюва златен медал от провелия се днес пети кръг от надпреварата "А1 Атлетика за младежи" (трибой-60м, ск. дължина и 600м за момичета и 800м за момчета), провела се в..

публикувано на 24.09.22 в 14:39