Дунав ще търси край на негативната серия като гост на Левски

Дунав гостува тази вечер на Левски в среща от 29-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят е от 20 ч. на стадион „Георги Аспарухов“ в столицата, а главен съдия ще бъде Станислав Тодоров от Шумен. Във временното подреждане отборът от Русе е четвърти с 44 точки, Левски е на втората позиция с 55 точки. В редовния сезон "сините" спечелиха домакинството си на Дунав с 2:0, а като гост завършиха 2:2. Днешната среща е от третия плейофен кръг на българския шампионат. До момента русенци записаха победи над Черно море и Лудогорец с по 1:0, докато Левски има успех над Локомотив (Пловдив) с 5:0 и равенство 0:0 срещу разградчани. Статистиката през годините показва, че Дунав никога не е печелил като гост на Левски в София. Тимът има 23 загуби и 3 ремита.
print Отпечатай

Шампионът Лудогорец надделя над руския Зенит

Лудогорец записа четвърта поредна победа в контролните си срещи. Днес шампионите на България надделяха над руския гранд Зенит (Санкт Петербург) с 1:0. Двубоят се игра в Австрия, където разградчани са на летен подготвителен лагер. Единственото попадение в мача беше реализирано след 23 минути игра. Капитанът  Светослав Дяков изведе в коридор Сисиньо и..

публикувано на 24.06.17 в 22:35

Децата на Лудогорец с успех над Нефтохимик

Лудогорец победи с 3:1 Нефтохимик като гост в първи полуфинален двубой на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година.  Гостите от Разград откриха резултата в 5-ата минута с попадение на Димитър Василев, а две минути по-късно Петър Георгиев прехвърли вратаря за 2:0. През втората част домакините намалиха изоставането си, но в 57-ата минута..

публикувано на 24.06.17 в 21:27

Лудогорец започна с победа контролите си в Австрия

Лудогорец победи с 2:0 азербайджанския вицешампион Габала в първа контролна среща, играна в Австрия, където разградчани са на лагер.  През първото полувреме българският отбор имаше пълно превъзходство. Вандерсон, Кафу, Жоао Пауло и Жуниор Кишада пропуснаха от чисти позиции. В 37-ата минута Лудогорец откри резултата, след като Жоао Пауло завърши с гол..

публикувано на 22.06.17 в 23:16

Колко отбора ще има през новия сезон в Североизточната Трета лига

Североизточната Трета лига засега е с 12 отбора, съобщи секретарят на Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна Пламен Хаджийски. Освен десетте тима, които бяха в първенството през миналия сезон, заявки за участие са подали "Спартак 1918" (Варна) и "Бенковски" (Бяла). "Спартак 1918" се обедини с другия варненски тим, носещ същото име, а..

публикувано на 22.06.17 в 13:59

Лудогорец срещу Левски на старта на първенството

Лудогорец ще гостува на Левски в първия кръг на новото българско първенство, отреди жребият днес. Дунав също ще гостува - на новака в елита Септември (София). Шампионатът започва в средата на следващия месец, като срещите от първия кръг ще се играят между 14 и 17 юли. Първият сблъсък между Лудогорец и Дунав е в шестия кръг, като домакин ще бъде русенският..

публикувано на 22.06.17 в 11:54

На 12 юли започва участието на Лудогорец в Шампионската лига

Лудогорец ще започне участието си във втория квалификационен кръг на Шампионската лига на 12 юли. Това стана ясно, след като от УЕФА утвърдиха дните и часовете на провеждане на двубоите. Припомням, че съперник на българския първенец е литовския Жалгирис. Първата среща на 12 юли е във Вилнюс, а реваншът в Разград е седмица по-късно – на 19 юли. И двата..

публикувано на 21.06.17 в 18:01

Децата на Лудогорец срещу Нефтохимик в полуфиналите на Държавното първенство

Лудогорец ще се изправи срещу Нефтохомик в полуфиналите на Държавното първенство по футбол за деца, родени през 2002 година. Това отреди жребият днес. Първата среща е в Бургас в събота (24 юни), а реваншът в Разград е на 27 юни (вторник). Двубоите са от 18 ч. Другият сблъсък е между тимовете на Славия и Ботев (Пловдив). Финалът на надпреварата е на 1..

публикувано на 21.06.17 в 11:58