Черно море - Варна и Дунав - Русе в двубой

Снимка: Архив
Днес на стадиона в Каварна, в среща от 33-тия кръг на елитната ни футболна лига, ще се играе двубоят между съставите на Черно море - Варна и Дунав - Русе. Началото на мача е от 17:30 часа. Късно снощи Лудогорец победи Левски с 3:1.

print Отпечатай

Дунав надигра Локомотив (Пловдив) в мач със седем гола

Дунав победи с 4:3 Локомотив (Пловдив) като гост в двубой от 35-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Срещата се игра на стадион "Лаута", а залогът беше четвъртото място в класирането. В 22-рата минута Васил Шопов центрира отдясно, а Юлиян Ненов с шут от въздуха откри резултата за русенския тим. Малко преди края на първата част Мартинович се..

публикувано на 28.05.17 в 23:04

Експериментален Лудогорец победи Черно море като гост

Лудогорец победи Черно море в Каварна с 3:1 в среща от 35-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Шампионите започнаха двубоя с десетима българи, повечето от които юноши и футболисти, играещи за дублиращия отбор. Единственият чужденец - Игор Пластун, носеше капитанската лента. Двубоят започна по-добре за домакините от Черно море, които откриха..

публикувано на 28.05.17 в 22:53

Ботев“(Нови пазар) загуби гостуването в Суворово след по-добра игра през втората част на мача

„Ботев“(Нови пазар) загуби драматично гостуването си на „Суворово 1“ за първенство на Североизточната трета лига – ХХХIII  последен кръг - втора фаза, с минималното 1:0. Срещата ще се запомни с много добрата игра на гостите от Нови пазар. В 30-та минута домакините се възползваха от една поредна грешка в защитата на „Ботев“ и от статично..

публикувано на 28.05.17 в 11:30

Сектор "В" на "Лудогорец Арена" е изграден наполовина

Строежът на новия сектор "В" на стадион "Лудогорец Арена" върви с пълна сила, съобщиха днес от разградския клуб. Трибуната, чиято първа копка бе направена през април, вече е изградена до половината, въпреки ограниченията, които се налагат от експлоатацията на стадиона.  Визуално секторът ще прилича на трибуна "Моци", като на него ще бъдат обособени..

публикувано на 26.05.17 в 17:00

Баскетболен лагер в помощ на Ники от Шумен

Баскетболният клуб "Шумен" и сръбският "Хисар" (Лесковац) организират баскетболен лагер в Шумен. В рамките на три дни двата клуба ще изиграят множество мачове помежду си и ще направят показни тренировки. Днес от 17 ч. в зала "Младост" е срещата на момчетата набор 2006, а от 18,30 ч. сили ще премерят момчетата набор 2005. Мачът на юношеските отбори е..

публикувано на 26.05.17 в 09:11

Ботев (Пловдив) победи шампиона и спечели Купата на България

Футболистите на Ботев (Пловдив) спечелиха турнира за Купата на България. Във финала на надпреварата, игран на Националния стадион "Васил Левски" в столицата, жълто-черните надиграха шампиона Лудогорец с 2:1 и вдигнаха трофея за трети път в своята история. В 36-ата минута Ботев пропиля добра възможност да поведе в двубоя, като изстрел на Лъчезар Балтанов..

публикувано на 24.05.17 в 20:32

Спортен празник се проведе в Никола Козлево

Спортен празник по случай 24 май - Деня на българската просвета и култура, се проведе в Никола Козлево днес. В състезанията участваха три футболни и четири волейболни отбора от училища от цялата община. Победители и в двата вида спорт станаха учениците от Основното училище „Свети Климент Охридски“ в село Пет могили. Децата получиха грамоти и топки...

публикувано на 23.05.17 в 15:17