Отбори от Кубрат с призове по тенис на маса

Второ място спечели отбора на Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" в Кубрат на турнира по тенис на маса „КОРПО-Есен 2017“ в Русе. В турнира се надпреварваха 10 отбора от Североизточна България, като два от тях бяха от Кубрат. Второ и четвърто място извоюваха играчите на Противопожарната служба и Общинския детски комплекс в Кубрат. Първенци в турнира станаха  Недко Ганчев, Сунай Самиев, Атанас Енчев и Мариян Пуйков от Русе. Второто място за Кубрат спечелиха тенисистите Цветелин Йорданов, Борислав Бончев и Андрей Черников.  Изключително представяне за Кубрат направиха също Виктор Димитров и Константин Йорданов. Турнирът по тенис на маса е проект на Спортен клуб по тенис на маса „Дунав“ - Русе с цел да се популяризира този спорт сред фирми, учреждения и сдружения.

Християн Тотев и Пламен Борисов тръгват за златните медали на Европейското по муай тай

Треньорите в СК „Шуменска крепост“ Християн Тотев и Пламен Борисов ще участват в Европейското първенство по муай тай в Минск, Беларус. Спортният форум на стария континент ще продължи от 29 ноември до 4 декември. Християн е двукратен световен шампион по муай тай. Пламен е двукратен европейски шампион, а през март взе първата си световна титла...

публикувано на 22.11.17 в 13:01

Шестима бойци от клуб "Авитохол" на Държавното първенство по кикбокс

Шестима състезатели на клуб “Авитохол” (Нови пазар) ще участват в Държавното отборно първенство по кикбокс. Състезанието ще се проведе в  Свиленград от 24 до 26 ноември и ще бъде в стиловете лайт контакт и киклайт. Клубът в Нови пазар ще бъде представен от  Радослав Радков, Александър Дериволков, Владислав Тодоров, Цветан Цветанов, Владимир Венелинов и..

публикувано на 22.11.17 в 10:47

Децата на "Лудогорец" с отличен резултат срещу "Етър"

"Лудогорец" победи с 4:0 като гост "Етър" в първи двубой от четвъртфиналите в турнира за Купата на Българския футболен съюз. Срещата се игра на стадиона в село Ресен. През първото полувреме точни за тима на Росен Маринов бяха  Димитър Иванов 15-ата и Никола Илиев в 23-тата минута. В началото на втората част Димитър Иванов реализира второ попадение, а..

публикувано на 21.11.17 в 17:42

Негативната серия за шуменските баскетболисти продължава

Баскетболистите на "Шумен" допуснаха пета поредна загуба от началото на шампионата в "А" група, регион "Изток". Тази вечер играчите на Янко Янков отстъпиха на лидера във временното подреждане "Икономически университет" със 73:99. Домакините от Варна имаха превъзходство почти през целия двубой. Те натрупаха предимство още в първата част, спечелена с 35:23...

публикувано на 19.11.17 в 19:21

"Лудогорец 2" с три гола и точка срещу "Марица"

Вторият отбор на "Лудогорец" завърши 3:3 като гост на "Марица" (Пловдив). Срещата от 15-ия кръг на Втора професионална футболна лига се игра на базата в "Коматево". На три пъти разградчани повеждаха в резултата, но така и не успяха да стигнат до крайния успех. В 9-ата минута Томас Цвятков реализира за 1:0, а четири минути по-късно Венцислав Гюзелев..

публикувано на 19.11.17 в 16:48

"Дунав" с девета загуба в първенството

"Дунав" загуби с 0:1 от "Черно море" в двубой от 16-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Срещата се игра на Градския стадион в Русе. Единственото попадение в мача падна в 13-ата минута. Георги Илиев проби в наказателното поле и центрира, Мариян Огнянов се размина с топката, но Бирсент Карагерен от тима на домакините се намеси лошо и прати топката..

публикувано на 19.11.17 в 14:30

"Лудогорец" с класически успех над "Локомотив" (Пловдив)

Футболистите на "Лудогорец" победиха "Локомотив" (Пловдив) с 3:0 в двубой от 16-ия кръг на Първа професионална лига. Мачът се игра на стадион "Лаута". Шампионите откриха резултата в 14-ата минута чрез Клаудиу Кешеру. Румънският нападател се възползва от точно подаване на Вандерсон и реализира с изстрел от около точката на дузпата. Три минути по-късно..

публикувано на 18.11.17 в 19:29