Съдийски назначения за 8-ия кръг в Първа лига

Владимир Вълков ще е главен съдия на футболната среща между „Лудогорец“ и „Верея“ от 8-ия кръг на Първа професионална лига. Мачът шампионите, които са на трета позиция, и последния в подреждането тим от Стара Загора е утре (14 септември) от 20 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград.

В събота (15 септември) от 14,45 ч. „Дунав“ посреща отбора на „Етър“. Двубоят на Градския стадион в Русе ще бъде ръководен от Ивайло Стоянов. В класирането „Дунав“ е 12-и, а великотърновци са 11-и.

„Кубрат 2016“ с реми срещу „Локомотив“(Русе)

„Кубрат 2016“ завърши наравно срещу „Локомотив“(Русе) след дузпа в продължението. Срещата от V кръг на Североизточната трета лига се игра в Кубрат. В 10-та минута след сблъсък между вратаря на „Кубрат 2016“ Димитър Лазаров и нападател на гостите се наложи в игра да влезе резервния вратар на домакините Атанас Атанасов. Гостите откриха с попадение на..

публикувано на 24.09.18 в 07:51

"Лудогорец" взе трите точки след обрат срещу "Ботев"

"Лудогорец" победи "Ботев" (Пловдив) с 3:2 като гост в пореден драматичен двубой. Дни след като допуснаха пълен обрат в Лига Европа срещу "Байер" (Леверкузен), разградчани стигнаха до успех в първенството след пасив от два гола. "Ботев" започна много силно срещата и само за четвърт час вкара два гола във вратата на Ренан. В 8-ата минута Серкан Юсеин..

публикувано на 23.09.18 в 22:23

Късен гол донесе точка на "Дунав"

Футболистите на "Дунав" завършиха 1:1 като гост на "Верея" в среща от деветия кръг на Първа професионална лига. Русенци бяха по-активният отбор още от самото начало на срещата, но първи допуснаха гол. В 11-ата минута Майкъл Тевия изведе Милан Вушурович, състезателят от Черна гора надбяга Божидар Васев и с техничен удар реализира. Това беше и едва второто..

публикувано на 23.09.18 в 17:13

Полина Галинова отново изкачи световния връх

Полина Галинова стана световна шампионка по кикбокс за втори път в своята кариера. На първенството в Италия представителката на клуб „Шуменска крепост“ спечели златния медал в категория до 60 кг в стил К-1 при девойки старша възраст, като на финала надигра съперничка от Полша. Преди две години Полина Галинова също се качи на световния връх след успех..

публикувано на 22.09.18 в 16:14

Международен турнир по баскетбол за юноши в Шумен

Международен баскетболен турнир за юноши в памет на треньора Костадин Димитров ще се проведе днес и утре в Шумен. Участват сръбският „Актавис академия“ от Лесковац, молдовският „Адмиралс“, „Буба баскетбол“ от София и домакините от „Шумен“. Срещите ще се играят в новата спортна зала „Арена Шумен“, а входът е свободен. Началото е от 15,30 ч. днес с..

публикувано на 22.09.18 в 14:35

Шуменец с бронз от Световното по кикбокс

Боецът на СК '' Шуменска крепост'' Виктор Иванов спечели бронзов медал на Световното първенство по кикбокс за кадети и юноши в Италия. В последната среща Иванов отстъпи с 1 на 2 гласа пред представител на Русия, като 20 секунди преди края на битката водеше в картите на съдиите. Днес Георги Атанасов ще излезе в спор за място на финала в категория..

публикувано на 21.09.18 в 07:02

"Лудогорец" допусна обрат срещу "Байер"

Футболистите на "Лудогорец" отстъпиха с 2:3 на "Байер" (Леверкузен) в първа среща на двата тима от група "А" на Лига Европа. Двубоят се игра пред пълните трибуни на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. В 8-ата минута Сисиньо беше спънат пред наказателното поле и главният съдия отсъди фаул. Прекият свободен удар беше изпълнен от Клаудиу Кешеру, който успя..

публикувано на 21.09.18 в 00:03