"Монтана" с рутинна победа в София

Баскетболистките на Монтана се наложиха с 91:52 точки при гостуването си на столичния Славия. Така момичетата на треньора Стефан Михайлов записаха втора победа в първата четворка при жените. Шампионките поведоха още в началото, като натрупаха..

публикувано на 10.02.19 в 16:15

"Ботев" спира с контролите

Ботев /Враца/ няма да играе повече контроли до началото на пролетния полусезон в Първа лига, това съобщи по мобилния си телефон старши треньорът на тима Сашо Ангелов. Той събира избраниците си още в неделя, за да започне подготовка за мача срещу..

публикувано на 10.02.19 в 16:05

"Локо" Мездра завърши наравно с "Балкан" Ботевград в контрола

Футболистите на ОФК Локомотив Мездра изиграха четвъртата си контрола от зимната подготовка. Новакът в Северозападната трета лига посрещна на стадиона в Мездра участникът в Югозападната трета лига Балкан 1929 Ботевград. Без няколко основни играчи -..

публикувано на 10.02.19 в 16:02

Пъстрина 2012 /Николово/ завърши по шампионски лагера в Сандански

За два дни момчетата на играещия треньор Димитър Нисторов изиграха два приятелски мача. В събота Пъстрина разгроми с 12:1 Локомотив /Дамяница/. Тон за канонадата даде гол на Нисторов. С хеттрик се отчете бившия защитник на Кариана Милен Младенов...

публикувано на 10.02.19 в 15:59

Две победи за юношите на "Видабаскет"

Юношите на "Видабаскет" записаха две убедителни победи на старта на втория етап от шампионата при подрастващите на регион "Рила". Във видинската спортна зала "Фестивална" възпитаниците на Николай Колев-Шаци се наложиха последователно над тима на..

публикувано на 10.02.19 в 15:57

Вихър /Николово/ победи с 4:0 Бдин /Видин/

Приятелската среща се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана. При първата си атака към вратата на видинчани вихърци откриха резултата . Във 2-та минута Филип Илиев – Фичо излезе сам срещу врататаря Явор Райчев и..

публикувано на 09.02.19 в 15:17

Централният бранител Костадин Гаджалов напусна Ботев /Враца/

Клубът и играчът са се разбрали да разтрогнат договора си по взаимно съгласие . Напускането на защитника е изненадващо . 29-годишният бранител пристигна на стадион "Христо Ботев" през есента и се наложи, като изигра 7 мача със..

публикувано на 09.02.19 в 09:05

Подновяват срещите в четвърта и пета монтански футболни дивизии

Пролетният дял на първенството на четвърта и пета монтански футболни дивизии се подновяват на 9 март. Срещите трябва да приключат на 19 май. Председателят на Областния съвет на Българския футболен съюз в Монтана Радой Христов проведе срещи с..

публикувано на 08.02.19 в 14:59

"Вихър" /Николово/ ще играе контрола с "Бдин" /Видин/

Мачът между двукратния шампион на четвърта монтанска футболна дивизия и третодивизионния тим е в събота. Двата отбора ще излязат един срещи друг в 12 часа на терена с изкуствена настилка в парк “Огоста” в Монтана . В събота от 14.30 часа е дербито на..

публикувано на 08.02.19 в 14:54

"Пъстрина" привлече защитник на "Кариана"

Милен Младенов ще играе през пролетта за шампиона на четвърта монтанска футболна дивизия " Пъстрина 2012" /Николово/. За последно защитникът игра за "Кариана" /Ерден/. Тежка травма го извади от строя за половин година. Младенов се възстановяваше от..

публикувано на 08.02.19 в 14:50