Монтана падна от Берое /Стара Загора/ с 0:1

Юношите старша възраст на Монтана загубиха с 0:1 домакинския си мач с Берое /Стара Загора/. Успехът на стадион „Огоста” затвърди на първото място беройци след срещите от 5-ия кръг на елитната група. Мартин Маринов донесе трите точки за тима от Стара..

публикувано на 09.09.19 в 10:00

"Балкан" Белоградчик оглави класирането след първия кръг

Започна новото първенство на Областната футболна група на Видин при мъжете. "Балкан" Белоградчик надигра "Дунав" Дунавци с 2:0 и зае първото място в класирането. И двете попадения отбеляза Ивайло Михайлов. Шампионът от миналото първенство "Ботев" Грамада..

публикувано на 09.09.19 в 09:53

"Янтра" вкара 8 на "Бдин", "Дреновец" надигра "Трявна"

Изиграха се срещите от петия кръг на Северозападната Трета лига. "Бдин" Видин допусна разгромна загуба при гостуването си на "Янтра 2019" Габрово с 0:8 и се смъкна на предпоследното, 13 място, във временното класиране. В същото време "Дреновец" победи..

публикувано на 09.09.19 в 09:43

ОФК Локомотив - Мездра посреща отбора на Севлиево

В среща от петия кръг на Северозападната трета лига ОФК Локомотив -  Мездра посреща  отбора на Севлиево във вторник. Мездренчани, които са трети във временното  класиране с актив от 9 точки и голова разлика 9:4 ще имат трудно изпитание...

публикувано на 08.09.19 в 09:28

"Дреновец" измъчи "Литекс" в мач за купата на България

Аматьорският "Дреновец" отпадна от турнира за купата на България. На "Арена Дреновец" момчетата на треньора Иван Ценов – Белия отстъпиха с 1:2 на четирикратния шампион на страната "Литекс" /Ловеч/. Мачът продължи 120 минути. Домакините..

публикувано на 06.09.19 в 10:15

Кариана продължава за купата на България

Кариана се класира за следващия етап от турнира за купата на България. След продължения момчетата на треньора Веселин Великов отстраниха с 2:1 при гостуването си аматьорския Хитрино.  В 54-та минута Евгени Игнатов – Бамзе намери Чакъров, халфът изведе..

публикувано на 05.09.19 в 13:36

Резервите на "Ботев" ще получат шанс срещу "Монтана"

Ботев /Враца/ ще играе срещу Монтана с футболисти, които са получавали по-малко игрови минути от началото на елитното футболно първенство. Контролата между двата тима, която ще се изиграе на 6 септември, се оказа единствената за тях по време на..

публикувано на 05.09.19 в 13:31

Турнир за деца в памет на Румен Ненов във Враца

Второ издание на  мемориала в памет на Румен Ненов ще се проведе във Враца.  Както и миналата година, надпреварата се организира от семейството на славния вратар със съдействието на футболния "Ботев". В събота и неделя на стадион "Христо Ботев" ще..

публикувано на 04.09.19 в 16:55

Ясен е съдийският колектив за срещата Хитрино - Кариана /Ерден/

Никола Петров ще ръководи срещата Хитрино - Кариана /Ерден/  днес. Мачът е от втория предварителен кръг на турнира за купата на България. Венцислав Банчев и Мартин Мачев са помощници, а четвърти арбитър е Красен Георгиев . Мачът е от 16 часа...

публикувано на 04.09.19 в 14:13

Митко Ценов спечели бронзов медал на 3000 метра стипълчейз

Мездренския лекоатлет Митко Ценов не успя да направи най-доброто си състезание на Балканиадата в Правец . Той бяга в коронната си дисциплина 3000 метра стипълчейз и спечели само бронзов медал с време 8.54.97 минути . Титлата грабна..

публикувано на 04.09.19 в 13:42