Жените на "Монтана 2003" играят в петък за бронза в НБЛ

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/sport-montana-pobedi-dunav.mp3 "Монтана 2003" и "Дунав 8806" Русе ще решат съдбата на бронзовите медали в националната баскетболна лига за жени в пряк двубой, в петък, 15 април, в зала..

публикувано на 14.04.11 в 11:23

Ботев и Чавдар играят на Цветница

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/sport-futbol-cvetnica.mp3 Варненският съдия Радан Мирянов ще ръководи врачанското дерби от програмата на 23-тия кръг на Западната "Б" футболна група между лидера във втора футболна дивизия "Ботев"..

публикувано на 14.04.11 в 09:26

Жените на Монтана загубиха у дома

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/sport-montana-basket-jeni.mp3 Баскетболистките на Монтана започнаха със загуба серията от мачове за бронзовите медали в шампионата. В зала "Младост" възпитаничките на треньора Славко Димитров отстъпиха със..

публикувано на 12.04.11 в 12:56

Тотално превъзходство на "Видабаскет" над "Чавдар" Троян

БК "Видабаскет" завърши сезона в "А" група с разгромна победа над "Чавдар" Троян със 109:69 и зае 4-тото място в крайното класиране. Видинчани завършиха сезон 2010/2011 с 12 победи и 8 загуби, а "Чавдар" е със..

публикувано на 11.04.11 в 10:20

Защо му е на последния в СЗ "В" скандал?

Неделната среща в СЗ "В" група между първия и посления в таблицата- "Бдин" Видин и "Локомотив" Дряново- бе прекратена в 56-тата минута, при резултат 1:0. Причината- гостуващият тим се разгневи на съдията. Ето как протече..

публикувано на 11.04.11 в 08:12

Видинските Бдинци-Лъвове атакуват Б групата

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/aliosha andonov.mp3 ФК "Бдин" Видин вече има свой официален фен клуб- "Бдинци-Лъвове"! На учредяването присъстваха старши треньорът Альоша Андонов, изпълнителният директор на клуба Малин Христов,..

публикувано на 10.04.11 в 11:29

Във Враца се организират конни състезания

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/konni-systezaniq-vraca.mp3 Традиционните пролетни състезания за коне във Враца ще се проведат в събота, на 9 април. Началото им е в 10 часа, а мястото на проявата - до ученическия комплекс. Мероприятието е..

публикувано на 08.04.11 в 09:38

Турнирът за Купата на БФБ при мъжете ще е в Пловдив

"Академик" Пловдив бе избран за домакин на турнира за Купата на Българската федерация по баскетбол, в който право на участие имат отбори от група "А" на Държавното първенство за мъже. БК "Видабаскет" бе домакин на първия,..

публикувано на 07.04.11 в 07:19

Трета ученическа спартакиада във Видин

С турнир по баскетбол във Видин започна третата априлска ученическа спартакиада, организирана от сдружение ДРОМ. Детският спортен празник е част от инициативите, посветени на на 8 април, обявен от ООН за Международен ден на ромите, в памет на жертвите роми..

публикувано на 07.04.11 в 07:08

Монтана 2003 ще играе за трето място с Дунав Русе

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/basketbol_montana_jeni.mp3 "Монтана 2003" загуби с 58:73 от столичния "Левски" в четвъртата среща от полуфиналите в елита при жените. "Сините" печелят серията с 3:1 победи и ще играят..

публикувано на 06.04.11 в 13:28