Неделев преминава в ЦСКА

Автор:

Тодор Неделев със сигурност ще облече екипа на ЦСКА-София през зимната пауза.Собствениците на двата клуба са постигнали договорка националът да премине на “Българска армия”. Не са ясни условията, при които халфът ще играе при “червените”. Знае се обаче, че пловдивският клуб ще запази част от правата на играча. Сериозен интерес към футболиста имаше и от тима на Лудогорец, но разговорите не завършиха успешно.

Нов олимпийски рекорд в Париж

Американката Гретхен Уолш постави нов олимпийски рекорд на 100 метра бътерфлай за жени на Игрите в Париж. Уолш фиксира за 55.38 секунди. Старото постижение е на Сара Шострьом от 55.48 секунди от Рио 2016. Уолш държи олимпийския и световния рекорд в дисциплината.

публикувано на 27.07.24 в 22:38

Ватерполистите на "Черно море" са шампиони на България

Състезателите по водна топка на "Черно море" станаха шампиони на България при мъжете. Те спечелиха третата решителна среща с КПС Варна след 9-7. По този начин "моряците" печелят финалната серия с 2-1 победи и грабнаха златните медали. Финалният трети мач се игра в Бургас. Тази година ватерполистите на Черно море показаха огромно желание за игра и..

публикувано на 27.07.24 в 21:52

Сестри Стоеви безпогрешни на старта на Олимпиадата

Трикратните европейски шампионки по бадминтон на двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева стартираха с победа на Олимпийските игри в Париж.  В първия си мач от групата те победиха Нга Тин Еюн и Пюй Лам Еюн (Хонконг) с 21:11, 21:23, 21:15.  В следващия си мач на 28 юли Стефани Стоева и Габриела Стоева ще играят срещу Лю Шън Шу и Тан Нин (Китай).

публикувано на 27.07.24 в 20:05

Костадинова остана на 16-о място

Олимпийската вицешампионка от Токио 2020 Антоанета Костадинова се класира на 16-о място в дисциплината 10 метра пистолет на олимпийския турнир по спортна стрелба. Българката има проблеми и болки в ръката, но това не е оправдание за стрелбата й днес.

публикувано на 27.07.24 в 20:04

Росенов с успех на старта в Париж

Радослав Росенов започна на Летните олимпийски игри в Париж с убедителна победа. Той се справи с Баходир Усмонов (Таджикистан) с единодушно съдийско решение. Боксьорът ни каза, че е имал усещането още в началото на мача, че ще спечели.

публикувано на 27.07.24 в 20:02

Мицин отпадна на 400 м свободен стил

Петър Мицин остава извън финала на 400 метра свободен стил на Игрите в Париж. Българинът даде 7-мо време в пета квалификационна серия. Той ще участва и в дисциплината делфин. Дебют за Мицин на Олимпиада.

публикувано на 27.07.24 в 13:29

Деси Ангелова е на 1/4 финал в Париж

Деси Ангелова се класира за четвърфиналите на скул в Париж 2024. Единствената българска състезателка в олимпийския турнир по гребане направи успешното началото.  Тя завърши на второто място в своята предварителна серия.

публикувано на 27.07.24 в 12:32