Диего Марадона на 60 г.

Диего Армандо Марадона днес празнува своя 60-и рожден ден. Футболният Бог и гений е смятан за най-великият футболист на всички времена. Единствено това право му оспорва Пеле, но…? Няма какво да кажеш за Марадона. Всичко е казано, написано, филмирано,..

публикувано на 30.10.20 в 11:45

"Моряците" посрещат ЦСКА 1948

Черно море посреща ЦСКА 1948 в първия мач от 11-ия кръг на Първа лига. В разширения състав от 19 футболисти е и Георги Божилов, който не е играл от декември 2018 година заради тежка травма. Аут за срещата е вратарят Георги Георгиев, който все още се..

публикувано на 30.10.20 в 08:29

Мартин Минчев пропусна мача с "Милан"

"Милан" победи с 3:0 "Спарта" (Прага) в мач от група Н на Лига Европа. Попаденията отбелязаха Браим Диас (24'), Рафаел Леао (57') и Диого Далот (66'). Златан Ибрахимович пропусна дузпа в 36-ата минута и така пропусна да стане най-възрастният голмайстор..

публикувано на 30.10.20 в 08:26

Отличен мач на ЦСКА София в Рим, 0-0

Отбрът на ЦСКА София направи отличен мач, като гост на Рома в Рим. Среща от Лига Европа, втори кръг. Българите имаха реални възможности за гол. Антов в 50-та минута направи непростим пропуск на метри от вратата. Али Соу в 71-та минута сам срещу..

публикувано на 29.10.20 в 23:53

Лудогорец не успя в Австрия в "луд" мач

Двата тима изиграха вторите си мачове от Група "J" на Лига Европа. В първите си срещи записаха поражения. Срещата в Австрия започна зле за българите. Те инкасираха два бързи гола до 10-та минута чрез Балич и Грубер. Ману намали преднината за..

публикувано на 29.10.20 в 21:42

Маратон Варна 2020 очаква доброволци

Екипът на Маратон Варна 2020 има нужда от подкрепления и набира доброволци. За събитието на 7-ми ноември се очакват състезатели от най-големите лекоатлетически клубове в страната, както и атлети от най-силните нации в маратонското бягане – Кения,..

публикувано на 29.10.20 в 12:02

Варненските волейболисти са под карантина

Срещите на волейболният Черно море (Варна) от първите два кръга от втората осмица на Суперлигата се отлагат заради коронавирус. Става дума за двубоите между отборите на варненци срещу Ботев (Луковит) и Арда (Кърджали), насрочени съответно за 30 октомври..

публикувано на 29.10.20 в 08:57

Ангел Петричев и Станислав Генчев за мача в Австрия

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев и старши треньорът Станислав Генчев коментират очакванията за мача с Ласк Линц в Австрия.Двамата бяха в добро настроение при заминаването от Варна. Те изразиха мнение, че австрийският тим е сериозен..

обновено на 29.10.20 в 08:44

"Барса" и ВАР препънаха "Юве"

Изключително болезнена вечер претърпя Ювентус в мача си срещу Барселона от Шампионската лига в груповата фаза. Италианският клуб допусна поражение с 0:2 в Торино, но най-голямото огорчение за Юве е, че три гола на Алваро Мората бяха отменени заради ВАР,..

публикувано на 29.10.20 в 08:43