Екипажът Бабачеви спечели класик рали "Златни пясъци"

Екипажът Христо Бабачев и Петър Бабачев е победителят в 14-о издание на класик рали Златни пясъци. В класирането за точна езда те дадоха само 19 секунди отклонение от зададеното време. Това е най-дългото ретрорали у нас. Участниците изминаха около 600 км от..

публикувано на 20.05.19 в 07:59

МФК „Спартак“ втори на домашния турнир

"Олимпия" (Молдова) спечели международният турнир по плажен футбол във Варна. Домакинът МФК „Спартак“ остана на второ място. Варненци завършиха наравно 5:5 срещу "Динамо" (Батуми) в последната среща. При дузпите грузинците спечелиха, но точката не им..

публикувано на 20.05.19 в 07:52

16-годишните "моряци" вдигнаха Купата

"Черно море Тича" победи "Тунджа" (Ямбол) със 73:51 и спечели Купата на БФБаскетбол за момчета до 16 години. Варненци, които преди година останаха втори сега надделяха убедително над домакините в зала „Диана” в Ямбол. Носителят на трофея от 2018-а БУБА..

публикувано на 20.05.19 в 07:46

"Черно море" на мач от титлата

"Черно море" спечели гостуването си на "Пирин" (Благоевград) с 4:1 в 28-ия кръг на Елитната група до 19 години. Петър Вуцов откри резултата в 9-ата минута, а в 30-ата Лъчезар Йорданов се разписа за 2:0. В 68-ата минута Данаил Димов направи 3:1, а крайното..

публикувано на 20.05.19 в 07:44

Връчиха златните медали на "Спартак" -Варна

На много кратка, но интересна церемония днес бяха връчени златните медали и купата на варненския футболен тим "Спартак" за първото място в Североизточната "В" група. Атанас Фурнаджиев, вицепрезидент на БФС и шефът на зоналния съвет Георги Мирчев..

публикувано на 18.05.19 в 17:59

"Черно море" пети след успех над "Ботев"

"Черно море" победи "Ботев" (Пловдив) с 1:0 и се изкачи на петото място в класирането, след като изпревари "канарчетата" с една точка. "Моряците" имат 51, докато пловдивският тим е с 50. Дани Кики се разписа след около 100 секунди игра. Във втората минута..

публикувано на 18.05.19 в 17:32

Руски гранд взе играч на "Черно море"

Руският гранд "Белогорие" (Белгород) привлече волейболист от варненския "Черно море". Тимът воден от Слободан Ковач подписа договор с 24-годишния разпределител Азизбек Исмаилов, който през втората част на изминалия сезон носи екипа на "баските". Тимът от..

публикувано на 17.05.19 в 08:05

"Балкан" ще спори за титлата

"Балкан" (Ботевград) ще се изправи срещу "Левски Лукойл" в битка за титлата в Националната Баскетболна Лига през сезон 2018/19. Това стана възможно, след като възпитаниците на Небойша Видич се наложиха с 81:65 в мач №5 от полуфиналните плейофи и спечелиха..

публикувано на 17.05.19 в 07:56

Младите "моряци" останаха със сребро

"Черно море" завърши на второ място в турнира за Купата на БФС за родени до 2001 година. “Моряците” отстъпиха на финала срещу тима на "Лудогорец" след изпълнения на дузпи с 3:5. В редовното време двата тима завършиха при 1:1 на стадион “Трейс Арена” в Стара..

публикувано на 17.05.19 в 07:46

"Черно море Тича" на полуфинал при 19-годишните

Баскетболистите на "Черно море Тича" се класираха за полуфиналите на държавното първенство за юноши за 19 години. Тимът на Кирил Петров се измъчи много със "Шампион", но взе своето със 70:57 след по-силно второ полувреме. Четирима играчи на победителите..

публикувано на 17.05.19 в 07:44