Напускаме безславно Европейското първенство

България отстъпи на Словения на 1/8-финалите на Евроволей 2019. Успех за домакините с 3-1 гейма  (25 - 27, 25 - 17, 25 - 16, 25 - 17).

Следващият им съперник се казва Русия. Защитаващите титлата си руснаци се справиха с Гърция след 3:0 (25:16, 25:15, 25:16). Четвъртфиналният сблъсък ще бъде в понеделник (23 септември) отново в Любляна.

Набират доброволци за Маратон „Варна“

Набират се доброволци за организацията на Маратон „Варна“, който ще се проведе на ноември в морския град. Желаещите могат да се запишат https://forms.gle/Ec93KS9hCmPacsQJ7. Необходими са около 130-150 души, които ще оказват съдействие при обезпечаване на трасето - опъване на ленти, насочване на хора към пунктовете за пресичане на трасето и прибиране..

публикувано на 30.10.20 в 11:48

Диего Марадона на 60 г.

Диего Армандо Марадона днес празнува своя 60-и рожден ден. Футболният Бог и гений е смятан за най-великият футболист на всички времена. Единствено това право му оспорва Пеле, но…? Няма какво да кажеш за Марадона. Всичко е казано, написано, филмирано, снимано, публикувано, коментирано и много познато. Живот в който има всичко и все още продължава да..

публикувано на 30.10.20 в 11:45

"Моряците" посрещат ЦСКА 1948

Черно море посреща ЦСКА 1948 в първия мач от 11-ия кръг на Първа лига. В разширения състав от 19 футболисти е и Георги Божилов, който не е играл от декември 2018 година заради тежка травма. Аут за срещата е вратарят Георги Георгиев, който все още се възстановява от контузия и наказаният Илиан Илиев – младши. Срещата пропускат още Лъчезар Йорданов,..

публикувано на 30.10.20 в 08:29

Мартин Минчев пропусна мача с "Милан"

"Милан" победи с 3:0 "Спарта" (Прага) в мач от група Н на Лига Европа. Попаденията отбелязаха Браим Диас (24'), Рафаел Леао (57') и Диого Далот (66'). Златан Ибрахимович пропусна дузпа в 36-ата минута и така пропусна да стане най-възрастният голмайстор на клуба в европейски мач. Варненският нападател Мартин Минчев остана извън групата на чехите за..

публикувано на 30.10.20 в 08:26

Отличен мач на ЦСКА София в Рим, 0-0

Отбрът на ЦСКА София направи отличен мач, като гост на Рома в Рим. Среща от Лига Европа, втори кръг. Българите имаха реални възможности за гол. Антов в 50-та минута направи непростим пропуск на метри от вратата. Али Соу в 71-та минута сам срещу вратаря на Рома и стреля в ръцете му. Две ситуации, които са 100-процентови голови положения. ЦСКА..

публикувано на 29.10.20 в 23:53

Лудогорец не успя в Австрия в "луд" мач

Двата тима изиграха вторите си мачове от Група "J" на Лига Европа. В първите си срещи записаха поражения. Срещата в Австрия започна зле за българите. Те инкасираха два бързи гола до 10-та минута чрез Балич и Грубер. Ману намали преднината за домакините в 15-та минута, но последва трети гол във вратата на Илиев. Този път точен беше Рагож в 33-та..

публикувано на 29.10.20 в 21:42

Маратон Варна 2020 очаква доброволци

Екипът на Маратон Варна 2020 има нужда от подкрепления и набира доброволци. За събитието на 7-ми ноември се очакват състезатели от най-големите лекоатлетически клубове в страната, както и атлети от най-силните нации в маратонското бягане – Кения, Етиопия, Мароко. Ще пристигнат и професионални спортисти от над петнадесет други държави. Освен..

публикувано на 29.10.20 в 12:02