Илиев си пожела "Ботев" Пловдив

Носителят на Купата на България Локомотив (Пловдив) се класира за четвъртфиналите на тазгодишното издание. Това стана след 2:1 срещу Литекс. Два гола на Димитър Илиев донесоха победата. Нападателят си пожела жребият да ги изпрати в следващия кръг срещу градския съперник Ботев. Илиев прави фантастични мачове през този сезон.

Йордан Атанасов и Янаки Янакиев с приза „Автомобилист на годината“ във Варна

Напълно заслужено и напълно очаквано Йордан Атанасов и навигаторът му Янаки Янакиев бяха обявени за победители в годишните награди на Варна „Автомобилист на годината“. Тържеството се състоя тази вечер. Йордан Атанасов отсъства от церемонията поради ангажименти в чужбина, но призът получи Янаки Янакиев. Кристиан Димитров, директор на дирекция..

публикувано на 26.01.20 в 18:33

Клубно първенство по карате във Варна

Във Варна днес се проведе градското клубно първенство по карате киокушин, организирано от варненския спортен клуб Ичи геки. Повече от 130 състезатели във всички възрастови групи от деца до ветерани участват в надпреварата. Състезанието се състоя в Юнашкия салон във Варна. Преди старта на днешното първо за 2020 година състезание по карате киокушин..

публикувано на 25.01.20 в 18:12

"Локомотив" -Варна с победа в местното дерби

Хандбалистите на Локомотив/Вн/ записаха още една победа в актива си. Дългата победна серия този път бе продължена с успех срещу тима на Добруджа. Варненци като домакини се наложиха с 37-24, като на полувремето водеха с 19-12. Миро Симеонов получи някакво разтяжение в началото на втората часат и беше заменен. На варненци предстои много тежко..

публикувано на 25.01.20 в 18:09

"Спартак" спечели контролата с "Несебър"

"Спартак" (Варна) победи с 3:1 като гост "Несебър" в контролна среща. Варненци откриха в 18-ата мин., когато Мирослав Георгиев се разписа от дузпа. В 30-ата обаче домакините изравниха. В края на полувремето Иван Чемченко даде отново аванс за тима на Кириакос Георгиу, а в 90-ата минута Янаки Смирнов оформи крайния резултат. Спартаклии в контролите..

публикувано на 25.01.20 в 11:03

"Локо" преследва 85-а победа

"Локомотив" (Варна) може да спечели 85-а поредна победа във всички турнири, ако победи "Добруджа" в 12-ия кръг на "А" републиканска хандбална група. Срещата е днес от 16 часа във Варна. Серията е абсолютен рекорд за родния хандбал и продължава трети сезон. Преид седмица при подновявяването на шампионата варненци победиха НСА като гости. "Железничарите",..

публикувано на 25.01.20 в 11:01

"Добруджа 07" стартира годината с убедителна победа

Волейболистите на "Добруджа 07" (Добрич) започнаха с победа пролетния дял от Суперлигата при мъжете. Те надиграха като домакин "Пирин" (Разлог) с 3:0 (25:22, 25:13, 25:18) в мач от 12-ия кръг. С това "Добруджа" записа осма победа в шампионата, като с четири загуби и 25 точки временно се изкачи на четвърто място в таблицата, но преди изиграването на..

публикувано на 25.01.20 в 10:46

Злато за Шифрин в Банско

Носителката на големия Кристален глобус Микаела Шифрин (САЩ) спечели спускането от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Банско. Така тя има вече пета победа за сезона и общо 65-а в кариерата си. Втора на 18 стотни остана Федерика Бриньоне (Италия). Трета на 23 стотни се нареди швейцарката Йоана Хелен, която записа и най-доброто класиране в..

публикувано на 24.01.20 в 16:20