Английският футболен специалист Алън Пардю ще бъде занапред част от голямото червено семейство на Армията.

Той ще заеме длъжността на „Технически директор“ и ще помага с огромния си опит и контакти в цялостното развитие на клуба и привличането на футболисти за представителния тим. 59-годишният британец вече подписа своя личен договор и веднага започва работа.

МОК планира да ваксинация на всички участници в Олимпиадата в Токио

Международният олимпийски комитет (МОК) възнамерява да ваксинира срещу коронавирус всички спортисти, които ще участват в Олимпийските игри в Токио, за да осигурят провеждането на игрите, съобщава вестник "Дейли телеграф". Тази идея се разработва от МОК в сътрудничество със Световната здравна организация (СЗО). По-рано беше съобщено, че ваксинацията ще..

публикувано на 23.01.21 в 15:49

"Черно море" бие "Добруджа" в контрола

Черно море записа втора победа в контролите от зимната подготовка. “Моряците” на Илиан Илиев удариха тима на Добруджа с 1:0 на стадиона в Албена. Единствения гол в мача реализира Илиан Илиев младши в 71-вата минута. През първата част липсваха чистите голови положения. В 12-ата минута Илиан Илиев намери Денислав Ангелов вляво по крилото, той напредна и..

публикувано на 23.01.21 в 15:07

МОК подготвя различни сценарии за Олимпийските игри в Токио

Международният олимпийски комитет (МОК) подготвя няколко сценария, които ще позволят провеждането на Олимпийските игри в Токио на фона на пандемията от коронавирус. Това заяви президентът на организацията Томас Бах. Церемонията по откриването на Олимпийските игри в Токио е насрочена за 23 юли. Провеждането им беше отложено с една година поради глобалната..

публикувано на 23.01.21 в 09:38

Черно море играе с Добруджа на Албена

Втората контрола на Черно море от зимната подготовка ще е срещу Добруджа. Проверката с втородивизионния тим ще е тази събота, 23 януари, от 13 часа на Албена. Преди седмица варненци проведоха спаринг с тима на Созопол, който спечелиха с 4:1. Днес..

публикувано на 22.01.21 в 11:06

"Черно море" взе испански халф

Черно море официално привлече първото си зимно попълнение. Това е испанецът Пабло Алварес Гарсия, който пристигна на “Тича” в началото на зимната подготовка и изкара пробен период в тима на Илиан Илиев, а днес подписа договор с “моряците”. Пабло Алварес е роден на 23 април 1997 г. в Овиедо. Основната му позиция на терена е централен полузащитник. Висок..

публикувано на 21.01.21 в 17:16

Победа за Варна ДКС

Волейболистките на Варна ДКС записаха победа срещу тима на Локомотив СФ, като домакини. Варненки спечелиха мача с 3-0 гейма, 25-23, 25-19, 25-19. Втора победа за Варна ДКС в първенството. Утре е местното градско дерби от 16.00 ч, когато Перун среща Варна ДКС в залата на Първа езикова гимназия. Тимът на Перун е с 6 загуби в 6 мача. Варна ДКС записа..

публикувано на 21.01.21 в 11:28

Реал М отстъпи на Алкояно

Третодивизионният Алкояно направи сензацията на 1/16-финалите на турнира за Купата на краля в Испания. Те отстраниха тима на Реал Мадрид след продължения на собствения си стадион. В редовното време 1:1, а в продълженията 2-1. Алкояно стигна до успеха с човек по-малко. Голът за мадридчани отбеляза Едер Милитао в края на първото полувреме. Десет минути..

публикувано на 21.01.21 в 11:26