ЦСКА София без шансове дори на теория

Футболистите на ЦСКА София отстъпиха в домакински мач от Лига Европа на швейцарския Йънг Бойс с 0-1. Голът отбеляза Нсаме в 34 минута. Цялата среща се игра при изключително гъста мъгла в столицата ни. Гостуващия тим с нищо не превъзхождаше нашия отбор, но този случаен гол реши мача в тяхна полза. ЦСКА София е на последно място в класирането в групата. Дори на теория шансовете ни за продължаване напред са почти нулеви.

Матиас Курьор напуска "моряците"

Голмайсторът на Черно море и елита Матиас Курьор е пред трансфер в Турция. До часове ще се разбере дали сделката ще стане факт.  Третият в турската втора дивизия Самсунспор се е договорил с водещия голмайстор на efbet Лигата Матиас Курьор от Черно море. Бившият национал на Мартиника се е разбрал за личните си условия и сега остава да бъдат финализирани..

публикувано на 18.01.21 в 08:33

Баскетболистите са вече последни

Баскетболният Черно море Тича загуби дербито на опашкарите у дома и записа десета загуба в баскетболния ни елит. Варненският тим изгуби от Спартак (Плевен) с 66:77 (16:21, 21:18, 13:17, 16:21) в зала "Христо Борисов".  По този начин Спартак изпревари "моряците" в подреждането и се изравнява със седмия Ямбол. Двата тима разполагат с баланс от 3 победи и..

публикувано на 18.01.21 в 08:31

"Черно море" губи у дома

Волейболистите на Берое  (Стара Загора) записаха четвърта победа във Втората осмица, този път като гости във Варна.  Те се нарожиха над Черно море (Варна) с 3:0 (25:20, 25:17, 25:18) в мач от шести кръг.  Старозагорският отбор е на трето място с 11 точки, а варненци са шести с 4 точки.  Сега Берое  на 20 януари играе с Арда (Кърджали). Черно море се..

публикувано на 18.01.21 в 08:28
Виктор Йосифов (вдясно) се отличи с 11 точки в мача.

България се класира на Евроволей 2021

Българският национален отбор по волейбол не остави шансове на отбора на Австрия и го победи с 3:0 гейма (25:15, 25:18, 20:18) и се класира кръг преди края на финалите на Евроволей 2021. Нашият отбор имаше тотална доминация във всички компоненти на играта и не остави съмнения за разликата в класите. Българите се нуждаеха дори от точка, което..

публикувано на 17.01.21 в 06:21
К2 (8611 м)

10 непалци сториха немислимото - изкачиха К2 през зимата, испанец загина

10 непалци от 3 експедиции влязоха в историята като първите, изкачили най-трудния 8-хилядник К2 през зимата. Това бе единственият връх, който не бе покоряван през този период от всички 14. Непалците се обединиха, за да направят немислимото. Тръгнаха около 1 часа сутринта и стигнаха върха в 17 часа или след невероятните 16 часа преход. 10..

публикувано на 16.01.21 в 17:20

"Черно море" спечели първата контрола

Черно море победи Созопол с 4:1 в контролна среща, играна на терена в Каблешково. Илиан Илиев откри резултата в 6-ата минута, а Исмаил Иса в 35-ата, Денислав Ангелов в 46-ата и Васил Панайотов в 80-ата донесоха успеха на “моряците”. Варненци удариха и греда в 72-рата минута чрез Леандро Андраде. Единственият гол за втородивизионния тим реализира Ариф..

публикувано на 16.01.21 в 16:32