Слаб "Балкан" загуби заслужено

Автор:

Балкан започна със загуба сезон 2021/22 в Деласпорт Балкланска лига. В първия си мач тимът на Небойша Видич отстъпи като гост на израелския Апоел Галил Елион с 56-45. Мачът започна кошмарно за “зелените”, които допуснаха пасив над 20 още в първата част. Балкан показа характер след това и спечели останалите три части, но не успя да стигне до обрат. Три минути преди края разликата бе само 9.

През целия мач съперникът имаше двуцифрена разлика, но Балкан се бори до последно. “Зелените” се върнаха по-силни в мача като спечелиха второто полувреме.

Следващият мач на нашите от Деласпорт Балканска лига ще бъде на 3 ноември срещу Левски 2014 в “Арена Ботевград”.

"Спартак"-Варна пречупи ЦСКА /София/ с 3-0

Спартак спечели срещу ЦСКА София с 3-0. Два гола на Ахмедов, 14 и 39 минута и автогол на Дюлгеров в 59 минута. Варненци тотално надиграха съперника си. Не им оставиха никакви шансове. От столичния тим излязоха с извинение към феновете си за слабата игра.

публикувано на 03.08.24 в 22:17

Имаме гарантиран медал в Париж

България има своя първи медал от Олимпийските игри в Париж. Той дойде от боксовия ринг, където Хавиер Ибаниес се класира за полуфиналите и си гарантира минимум бронзово отличие. Националът ни изигра втори страхотен мач и срази японеца Шудай Харада с 5:0 съдийски гласа. Развой, след който българският представител продължава напред в категория до 57..

публикувано на 03.08.24 в 22:10

Киуан напуска Париж

Рами Киуан не успя да премине 1/4-финалите на боксовия турнир в Париж в кат. 71 кг.  Българинът допусна поражение от американеца Омари Джоунс в 1/4-финална битка и така остана извън челната четворка в дивизията.

публикувано на 03.08.24 в 17:26

Ангелова остана без медал в Париж

Десислава Ангелова не успя да стигне до медал на Олимпийските игри в Париж. Тя завърши на последното шесто място във финал A на скиф. Това е най-големият ни успех в този спорт за последните години. Българката се представи добре, но не беше на нивото на лидерките. Гребецът Кристиан Василев се класира на 14-то място на скиф на Олимпийските игри в Париж,..

публикувано на 03.08.24 в 12:25

Българите на Олимпиадата в Париж днес

Днес е осмият ден на Олимпийските игри в Париж. Петима българи ще имат участие. Стартираме в 10:42 часа с Кристиан Василев, който ще гребе във финал C и ще се бори за местата от 13-то до 18-то на скиф. В 11:18 часа Десислава Ангелова ще стартира във финал A на скиф и ще се бори за медал при дебютното си участие на Олимпийски игри. В 17:02 Рами..

публикувано на 03.08.24 в 09:37

Трети кръг на Първа футболна лига

Предстоящи срещи от 3-я кръг в Първа лиг: 2 август 2024 г., петък, 19:00 ч / III кръг: в София, ст."Александър Шаламанов": * Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:1) * - в София заради работа по подобряване на състоянието на терена на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик. 2 август 2024 г., петък, 21:15 ч / III..

публикувано на 03.08.24 в 09:29

Жуниор отпада за мача с Локомотив /София/

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за гостуването на Локомотив София в мач от 3-ия кръг на efbet Лига. Наставникът на „моряците“ няма да може да разчита на нападателя Уеслен Жуниор, който е с травма след двубоя с Апоел Беер Шева (1:2). Аут за срещата в София е и Едгар Пашеко. Главен рефер на срещата е Станимир Тренчев с помощници..

публикувано на 03.08.24 в 09:27