Треньорски мнения след силния спортен уикенд във Варна

Автор:

Днес ви срещам с треньорите на отборите, които имаха интересен спортен уикенд във Варна. Ще чуете наставника на футболния Черно море Илиан Илиев. Варненци не успяха да спечелят три точки срещу Пирин, СЛЕД КАТО ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1-1. Женският шампион на България по волейбол- отборът на Марица гостува на Варна ДКС. Домакините много искаха победата, но не успяха и отстъпиха с 0-3 гейма. Ще чуете мнението на двамата старши треньори.Стоян Гунчев

Борислав Крачанов

Лудогорец приема Левски днес

Отборите на Лудогорец и Левски се изправят един срещу друг днес в дербито на петия кръг на efbet Лига. Срещата в Разград започва в 21:15 и ще бъде ръководена от Георги Кабаков. “Сините” фенове изкупиха всички предоставени билети, като разградчани заявиха, че ще предоставят допълнителен сектор. До момента Лудогорец има две победи от два мача. Тимът е все..

публикувано на 17.08.24 в 10:04

Пьотр Нестеров спаси мачбол и се класира за полуфиналите

Националът на България за Купа "Дейвис" Пьотр Нестеров се класира за полуфиналите на сингъл на турнира на клей в Мутенц (Швейцария) с награден фонд 25 хиляди долара. Поставеният под №5 българин победи със 7:6(4), 3:6, 7:6(7) №1 в схемата и №256 в световната ранглиста Елмер Мьолер от Дания. Срещата продължи 3 часа и 24 минути. За място на финала Нестеров..

публикувано на 17.08.24 в 09:58

Ясна програмата за старта на женското първенство

Вече са ясни съперниците за първия кръг от женското ни футболно първенство. София Лейдис - Локомотив (Стара Загора) Пирин (Благоевград) – ЛП Суперспорт НСА  - Лудогорец Дунав (Русе) – Пълдин Спортика (Благоевград) – Севлиево Лейдис Етър – Енко (Пловдив)

публикувано на 17.08.24 в 09:56

Победа за "Спартак"-Варна срещу "Арда" (ВИДЕО)

Футболният тим на Спартак - Варна победи Арда /Кърджали/ с 1-0 в мач от шампионата в елитната група. Вутов се разписа в 10-та минута и този гол се оказа достатъчен за трите точки. Гостите от Кърджали направиха всичко по силите си да изравнят, но не успяха.

публикувано на 16.08.24 в 22:35

Откриха турнира "Млади надежди" във Варна (ВИДЕО)

Във Варна започна силният международен турнир по тенис на маса за 13 и 15-годишни момчета и момичета. Турнирът "Млади надежди" събра 136 състезатели от пет държави. Специален гост на откриването беше президентът на българска федерация по тенис на маса Стефан Китов. Надпреварата ще завърши в неделя, когато ще бъде и награждаването.

публикувано на 16.08.24 в 17:47

ЦСКА 1948 не успя срещу Пафос

Пафос отстрани ЦСКА 1948 с 4-0 след продължения. В редовното време 1-0 за домакините.  Това беше мач-реванш от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. "Червените" спечелиха в първия двубой в София с 2:1.  В 45-ата минута ЦСКА 1948 остана с 10 души след втори жълт картон на Фуртадо. ПАФОС - ЦСКА 1948 4:0 след продължения 1:0..

публикувано на 16.08.24 в 10:49

"Зрински" изхвърли "Ботев" -Пловдив от Европа

Отборът на Зрински Мостар отстрани Ботев Пловдив след 2-0 в среща-реванш от третия квалификационен кръг на Лигата на Конференциите. Мулахусейнович (39) беше точен за домакините. В 41 минута Антоан Конте (41) беше изгонен с директен червен картон за удар без топка. В 80 минута гол вкара и Кис. В първата среща Ботев спечели с 2:1.

публикувано на 16.08.24 в 10:47