Две екипажа от Варна на рали „Сибиу“

Автор:

Два екипажа от авто мото ретро клуб „Варна“ ще представят страната ни на силното ретро рали „Сибиу“ в Румъния. Става дума за Георги Андонов/ Йорданка Андонова и Илияна Станеав/ Станимир Стаматов-. Екипажите заминават за Румъния утре. Освен тях ще има и два екипажа с лектромобили от София.

Стефания Любенова: Нямам умора. В кондиция съм.

Стефания Любенова спечели лекоатлетически пробег“ Варна“, като стана първа при момичетата до 16 години. Тя е с много успехи от последните състезания в цялата страна.Самата тя твърди, че е в отлична форма, не чувства умора и винаги печели. След финала Стефания дава повече подробности за участията си и предстоящите стартове. ВАРНЕНЦИ НА..

публикувано на 05.10.22 в 11:05

Близо 100 боксьори си дават среща на Държавното в Горна Оряховица

Близо 100 боксьори от 40 клуба ще се качат на ринга на Държавното лично отборно първенство за младежи. Шампионатът стартира днес от 15:00 часа в Горна Оряховица, като финалите са предвидени за петък, 7 октомври. Най-сериозна се очертава конкуренцията при 71-килограмовите. За участие там са записани 13 боксьори. По 10 човека на ринга пък ще се..

публикувано на 05.10.22 в 09:45

Девет титли за „Ичи Геки“-Варна

Изключителен успех на българският отбор, който спечели 16 златни, 11 сребърни и 9 бронзови медали на “2nd Esat Delihasan International Kyokushin Cup” в Бурса, Турция. Отлично представяне и на възпитаниците на СКК”ИЧИ ГЕКИ ВАРНА” с треньор световния шампион Шихан Емил Костов. Девет златни, пет сребърни и три бронза спечелиха варненските каратеки,..

публикувано на 05.10.22 в 09:44

Кузманов стартира с победа на „Чалънджър“ в Испания

Димитър Кузманов се класира за втория кръг на турнира на твърда настилка от сериите „Чалънджър“ в Аликанте (Испания) с награден фонд 45730 евро. Поставеният под номер 4 българин елиминира квалификанта Стивън Диес (Канада) с 6:3, 6:2 за 87 минути. Кузманов допусна пробив на старта, но със серия от четири поредни гейма пое контрола върху..

публикувано на 05.10.22 в 09:43

Националното първенство по скоростно и подводно плуване във Варна

Във Варна се проведе 14-то издание на Националното първенство по скоростно и подводно плуване в басейн. В надпреварата на басейн „Юлиан Русев“ в плувен комплекс ,,Приморски”- Варна се включиха над 60 състезатели от Варна, София, Добрич и Пловдив. Основната цел на състезанието бе популяризиране на подводния спорт сред младежта. „Продължава..

публикувано на 05.10.22 в 09:42

Александър Григоров: Знам, че вървим в правилната посока

Във Варна се проведе 4-та регата по кану каяк „Черно море“. Състезанието събра елита на този спорт у нас, като гост беше и президентът на федерацията ни, двукратният олимпийски шампион Николай Бухалов. Организатор на проявата е клуб „Черно море Бриз“ по кану каяк с президент Александър Григоров /ляво на снимката, а до него е Николай Бухалов/...

публикувано на 04.10.22 в 11:15