ФК Спартак (Варна) II приема ФК Дунав II

Автор:

ФК Спартак (Варна) II приема ФК Дунав II в 15-ия кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят ще се проведе в четвъртък, 30-и ноември от 14 ч. на СК Локомотив. Тази среща бе отложена с повече от 10 дни поради тежката метеорологична обстановка в страната през последните два уикенда. Варненци не са изиграли и мача от 12-ия кръг, в който гостуват на Черноломец 1919 (Попово). Соколите, водени от Ивелин Петков са пети в класирането след 11 срещи с 21 точки и преследват осма победа за сезона. Гостите от Русе са 12-и със 7 точки.

След победата на Черно море срещу Ботев Враца

След победата на Черно море срещу Ботев /Враца/ на "Тича" с 2-1.

публикувано на 02.03.24 в 14:46

Черно море – Ботев Враца 2:1

Черно море победи Ботев Враца с 2:1 в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. На стадион „Тича“ „моряците“ бяха по-стойностният тим на терена и заслужено спечелиха трите точки. Атанас Илиев откри резултата за варненци от дузпа в 41-вата минута за нарушение срещу Илиан Илиев – младши. В 71-вата минута Меси Биатумусока си вкара автогол, а крайният..

публикувано на 02.03.24 в 14:43

Откриха ветроходния сезон във Варна

С регатата "Трети март" във Варна се слага начало на новия ветроходен сезон у нас. Тази година календарът на федерацията по ветроходство е много богат, а във Варна ще има доста регати.

публикувано на 01.03.24 в 14:10

Дадоха старта на регата "Трети март"

Днес откриха 68-ата ветроходна регата "Трети март". Надпреварата се провежда във варненския залив, като е за клас "ЯЛ-6". Домакин на проявата е варненският клуб "Черно море Бриз". Участват повече от 70 състезатели. Общо 13 екипажа ще си оспорват призовите места. Това означава с три екипажа повече от миналата година. Има представители от Видин,..

публикувано на 01.03.24 в 12:18

Полуфиналните двойки за купата на България

Полуфиналите за купата на България. Жребият беше изтеглен вчера след последния мач от 1/4 финалите. 10 април: ЛУДОГОРЕЦ - ХЕБЪР ПАЗАРДЖИК ЦСКА - БОТЕВ ПЛОВДИВ 24 април: ХЕБЪР ПАЗАРДЖИК - ЛУДОГОРЕЦ БОТЕВ ПЛОВДИВ - ЦСКА

публикувано на 01.03.24 в 09:50

Варна ДКС с два мача за 24 часа

Волейболистките на Варна ДКС ще изиграят два мача в рамките само на 24 часа. Това стана факт след като ръководството на клуба от морската столица реши да изтегли гостуването си на ЦСКА - от 13-кръг на Демакс лига за петък, от 15 часа. В събота пък от 14.30 варненки ще се изправят в зала “Панайот Пондалов“ срещу Славия, в среща от 12-ия кръг на..

публикувано на 01.03.24 в 09:40