Бербатов: Обявявам своята кандидатура за президент на БФС

"Обяви се датата на Конгреса, следователно е напълно нормално и професионално аз, излизайки пред футболната общественост, да обявя кандидатурата си президент на БФС. Да представим част от основните принципи и приоритети, които сме заложили в нашата програма, основните стълбове в нея". Това заяви Димитър Бербатов на пресконференция днес, предаде репортер на БГНЕС.
"Ние сме хората, които вече толкова години се борим в това управление неговата порочност, нормално да има малко негативизъм към нас, но бяхме длъжни. Искаме да се опитаме така да бъде направен този конгрес, че после никой да не може да иска да го обжалва. Призовавам всички други кандидати да покажат екипите си и програмите, за да може всички ние заедно да се обединим за провеждането на този бъдещ прозрачен конгрес", допълни Бербатов./БГНЕС
Очаквайте подробности.

Илиан Илиев: В такива мачове най-важна е победата

Футболистите на Черно море победиха в домакински мач Ботев /Враца/ с 2-1. Срещата обаче ще се запомни със завръщанеето на Илиан Илиев младши в родния си клуб. Той ще играе като преотстъпеен при „моряците“ до края на този сезон от тима на Аполон Лимасол. Да чуем коментара на наставника Илиан Илиев за победата, а след това неговия син за..

публикувано на 04.03.24 в 11:50

Черно море се справи с пирин /Разлог/

Волейболистите на “Черно море” записаха трудна победа срещу състава на “Пирин” /Разлог/ с 3-2 гейма. В отделните части 22-25, 23-25, 25-16, 25-20, 15-10. Гостите поведоха с 2-0 гейма, но се стигна до пълен обрат. Доста “объркан” мач. Двата отбора имаха моменти в които повеждаха сериозно в резултата, но след това се сриваха в играта си...

публикувано на 04.03.24 в 08:04

Трима варненци в националния отбор

Трима ватерполисти от варненския „Комодор” са на лагер сбор с националния отбор на България по водна топка за мъже в Барселона. Част от представителния тим са варненците Младен Димитров, Живомир Добрев и Богдан Траянов. Лагерът в Каталуния е част от подготовката на трикольорите за евроквалификациите за U 19 – той стартира на 4 и приключва на 8..

публикувано на 04.03.24 в 08:00

България е четвърта на Европейското по снежен волейбол за мъже под 20 г.

България е четвърта на Европейското по снежен волейбол за мъже под 20 г. Националният отбор на България за мъже под 20 години завърши на четвърто място в дебютното за възрастта Европейско първенство по снежен волейбол, но и първото в историята ни участие в шампионат на Стария континент. Надпреварата се проведе в грузинския зимен курорт Бакурани..

публикувано на 04.03.24 в 07:58

ЦСКА победи Берое

Навръх националния празник (3-ти март) ЦСКА победи с 3:0 отбора на Берое (Стара Загора). В мач от 23-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Васил Левски" точни за "армейците" бяха на два пъти Станислав Шопов (3' и 48') и Матиас Фаетон в 32-ата минута. Заради контузия, получена в мача с Арда за купата на България, двубоят пропусна..

публикувано на 04.03.24 в 07:54

Завърши регата "Трети март"

Крайно класиране в 68-то издание на регата "Трети март".

публикувано на 03.03.24 в 17:26

Над 600 участници се включиха в 61-вото издание на Щафетната обиколка на Радио Варна

Над 600 участници се включиха в 61-вото издание на щафетната обиколка на Радио Варна. В лекоатлетическото щафетно бягане участваха повече от 350 състезатели.  61- вата Щафетна обиколка на Радио Варна (ВИДЕО и СНИМКИ) Учениците от Първа езикова гимназия спечелиха бягането при момичетата във възрастова група (5-8 клас), а при момчетата..

публикувано на 03.03.24 в 15:25