Групата на "Черно море" за мача с "Арда"

Автор:

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за домакинството на Арда тази неделя, 15 септември от 17 часа на стадион „Тича“ във Варна. В нея след контузия се завръща Дани Мартин. Аут са Уеслен Жуниор и Андреяс Калкан, които все още се възстановяват от травми.
Цената на билетите за двубоя е 15 лева и се продават онлайн в мрежата на Ивентим. В деня на мача те могат да бъдат закупени на касите на стадиона, които отварят в 14 часа.
Групата: Пламен Илиев, Християн Славков, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Дани Мартин, Васил Панайотов, Мазир Сула, Ренан Ареяш, Мартин Милушев, Едгар Пашеко, Начо, Велислав Василев, Дуду, Асен Дончев, Исмаил Иса, Брено Тейшейра, Клаудио Кешеру.

"Черно море" и "Добруджа" направиха 2-2

Волейболистите на "Черно море" и "Добруджа" завършиха 2-2 във втората си контролна среща играна днес във Варна. Още преди мача двамата старши треньори се бяха разбрали да изиграят четири гейма. Вчера в първата проверка в Добрич "Черно море" се наложи с 3-1 гейма. Седващите контроли за варненци са участието им в Черноморските игри. Старши треньорът на..

публикувано на 15.09.24 в 09:55

Втора лига, резултати

14 септември 2024 г., събота, 17:00 ч / IX кръг: Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) 3:2 (0:2) Янтра 2019 (Габрово) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:2 (1:0) Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 (1:0) Струмска слава 1927 (Радомир) - Ловеч (Ловеч) 0:1 (0:0) Марек 1915 (Дупница) -..

публикувано на 15.09.24 в 09:53

Изравнихме резултата срещу Салвадор

България изравни резултата срещу Салвадор на 1:1 победи в мач от Световна група II за Купа "Дейвис". Двубоят се играе при перфектни условия на кортовете ТК „Локомотив" в гр. Пловдив.  Във втората среща на сингъл Янаки Милев победи с 6:3, 4:6, 6:3 Сезар Крус. Срещата продължи 2 часа 31 минути.  Милев спечели четири поредни гейма от 2:3 до 6:3 в първия..

публикувано на 15.09.24 в 09:51

Пета победа за Ботев /Пловдив/

Ботев (Пловдив) спечели пети шампионатен мач от началото на сезона след 1:0 в гостуването си на Берое в Стара Загора. Единственото попадение в двубоя реализира Кристиан Нуачуку в края на първата част, а успехът бе рекорден за „жълто-черните“. За първи път в историята си те записаха пет поредни победи във визити в първенството

публикувано на 15.09.24 в 09:50

Милушев доволен от първата контрола

Волейболистите на "Черно море" записаха първа победа в контролите си. Те се наложиха с 3-1 при гостуването си на състава на "Добруджа". Утре двата тима играят втори мач във Варна от 17: 00 ч. Старши треньора на варненци Дани Милушев заяви, че е изключително доволен от контролата. Най-радващо е че играхме без непредизвикани грешки. Имаше настроение и..

публикувано на 14.09.24 в 14:06

Признание на варненски състезатели

По време на осмото издание на "Асарел България Оупън" по тенис на маса в гр.Панагюрище за поредна година най-перспективните млади български състезатели по тенис на маса получиха стипендии на името на проф. д-р Лъчезар Цоцорков. Наградите бяха връчени от г-н Иван Александров, почетен председател на Сдружение „Асарел България Оупън“. През състезателната..

публикувано на 14.09.24 в 14:05

Галатасарай спечели турнира в Кранево

Отборът на Галатасарай спечели турнира по футбол "Голд къп" в Кранево. На второ място остана отборът на Левски, а трети са Бургас спорт. Турнирът беше за деца родени 2016 година. Надпреварата завърши при отлична организация, много високо ниво футбол макар и на тази възраст и много родителски емоции около терена.

публикувано на 14.09.24 в 13:18