author: Р.Генов.

Победа за Радослав Росенов на старта

Радослав Росенов започна с категорична победа атаката на втората си титла от Европейското първенство за мъже до 22 години. Талантът ни, който има общо 5 златни медала от шампионати на Стария континент, не остави шанс на Лука Вельович (Босна и..

15.11.23 10:40 |

Дубълът на Черно море дръпна на върха след класика в Русе

Дублиращият тим на Черно море записа класическа победа с 3:0 срещу втория тим на Дунав в Русе с 3:0 в срещата е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. С успеха „моряците дръпнаха на върха в подреждането, като след тази среща, възпитаниците на Иван..

14.11.23 10:07 |

Божил Колев с уникално дарение за музея на спорта във Варна

Една от истинските футболни икони на Варна и България се казва Божил Колев, дългогодишен състезател, капитан на националния отбор, участник на световно първенство, обявен за футболист №1 на Варна за 20-ти век. Варненската легенда взе много..

06.11.23 11:50 |

Мачът на надеждата завърши наравно, 3-3

Мачът на надеждата завърши наравно 3-3. Голямата идея за събиране на средства за хора, които се борят с онкологични заболявания се превърна в истинска кауза. Повече от 20 000 души се събраха на националния стадион. Не липсваха и сълзи, но това е нормално...

07.09.23 09:03 |

ЦСКА и Хебър завършиха при равен резултат 1:1

ЦСКА и Хебър завършиха 1:1 в мач от IV кръг на efbet Лига. Преди двубоя ЦСКА награди бившия треньор на отбора Любослав Пенев, както и бившия спортен Директор на Армейците Радослав Здравков, за тяхната заслуга за постигнатите успехи през изминалия..

08.08.23 10:07 |

България със сребро на олимпийския младежки фестивал в Марибор

Радина Величкова е вицешампионка в скока на дължина България спечели първи медал на стартиралия вчера в Марибор олимпийски младежки европейски фестивал. В скока на дължина Радина Величкова грабна среброто с 6.09 м, шампионка с 6.32 м е..

26.07.23 07:49 |

Радо Панталеев отстъпи на шампиона на Азия

Действащият шампион на Азия и олимпийски златен медалист при младежите Айбек Оралбай спря Радослав Панталеев на старта на Световното първенство в Ташкент, Узбекистан. Родният национал, бронзов медалист от Русия 2019, отстъпи с 0:5 гласа на..

02.05.23 10:20 |