Ясна е първата съперничка на Пиронкова в Маями

Цветана Пиронкова започва срещу Виктория Голубич на силния турнир в Маями. Това отреди тегленият жребий за престижната надпревара.

Ако се справи с 53-та в световната ранглиста швейцарка, първата ни ракета при жените ще се изправи срещу Мадисън Кийс, осма поставена, във втория кръг.

До момента Цвети и Голубич са играли само веднъж – през 2013-а, когато нашето момиче губи с 4-6 3-6 в Шънджън.

Водачката в схемата Анджелик Кербер очаква победителката от срещата Ин-ин Дуан и Лаура Зигемунд. Потенциалният четвъртфинал на световната №1 е срещу финалистката от Индиън Уелс – Светлана Кузнецова.

Каролина Плишкова е поставена под №2, а във втория кръг чехкинята ще започне срещу Йелена Остапенко или квалификантка. Евентуалният четвъртфинал на Плишкова е срещу Агнешка Радванска.

print Отпечатай

Трима бразилци предложени на Локомотив

Трима бразилски футболисти могат да се присъединят към пловдивския Локомотив. Престоят на собственика на клуба Христо Крушарски в Страната на кафето е на път да даде резултат. На бизнесмена му е направено предложение да взема на проби трима обещаващи таланти от Бразилия. Ясно е, че става въпрос за млади играчи до 22-годишна възраст, преминали през отбори..

публикувано на 27.03.17 в 18:06

Тодор Неделев и Крум Стоянов с леки контузии

Футболистите на Ботев Пловдив започнаха подготовка за последния си мач от редовния сезон, в който посрещат състава на Монтана. Пловдивчани приемат последния в класирането на Първа лига в петък от 20:00 часа на "Футболен комплекс Ботев 1912". След почивката, която получиха през уикенда "канарчетата" подновиха тренировки в понеделник следобед. В..

публикувано на 27.03.17 в 18:02

Ботев победи Ботев Гълъбово в контрола

Ботев победи с 2:1 тима на Ботев Гълъбово в контролна среща, играна в Коматево.  Пловдивчани вкараха две попадения през първата част, а гостите върнаха един гол през второто полувреме.  Жълто- черните поведоха в 26', когато Фелипе Бризола не остави шанс на вратаря с мощен удар от около 25 метра. В 40' вратарят на гостите се опита да лъже Милко..

публикувано на 24.03.17 в 18:11

Академик победи Левски след 211 точки и 2 продължения

Левски 2014 и Академик Бултекс 99 бяха в основата на един от най-интересните и оспорвани двубои през сезона в НБЛ, а за да бъде излъчен победител в този трилър бяха необходими не едно, а цели две продължения, като след техния край победата отпътува към Пловдив. Това се случи след 106:105 за един от по-добре представящите се отбори в баскетболния ни елит..

публикувано на 24.03.17 в 10:02

БФС одруса Ботев с 3300 лв, а Локомотив с 800

Дисциплинарната комисия към БФС наложи глоби на пловдивските Ботев и Локомотив заради поведението на феновете им в мачовете от 25-ия кръг на Първа лига. Общата санкция за жълто-черните е 3300 лева, докато черно-белите "минаха тънко" само с 800 лева. Ето официалното решение на ДК: За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37,..

публикувано на 23.03.17 в 18:00

158-ият в света ще е първият съперник на Григор

Аржентинецът Гуидо Пея ще бъде първият съперник на Григор Димитров на турнира от сериите Мастърс в Маями. Пея се наложи в първия кръг над представителя на САЩ Тим Смичек в три сета - 3:6, 6:4, 7:6(3). Аржентинецът загуби първия сет, но успя да обърне развоя на мача, като в третата решителна част спечели след тайбрек. Пея, 158-и в световната ранглиста,..

публикувано на 23.03.17 в 10:01

Локомотив с последен опит да задържи Ел Харуби

Ръководството на Локомотив Пловдив смята да направи последен опит да задържи вратаря Ясин Ел Харуби, чийто договор изтича през лятото. Това довериха източници от клуба.  След завръщането на собственика Христо Крушарски от Латинска Америка шефовете ще обсъдят ситуацията със стража на тима и в удобно за всички страни време ще проведат преговори с него...

публикувано на 22.03.17 в 09:57