Ясна е първата съперничка на Пиронкова в Маями

Цветана Пиронкова започва срещу Виктория Голубич на силния турнир в Маями. Това отреди тегленият жребий за престижната надпревара.

Ако се справи с 53-та в световната ранглиста швейцарка, първата ни ракета при жените ще се изправи срещу Мадисън Кийс, осма поставена, във втория кръг.

До момента Цвети и Голубич са играли само веднъж – през 2013-а, когато нашето момиче губи с 4-6 3-6 в Шънджън.

Водачката в схемата Анджелик Кербер очаква победителката от срещата Ин-ин Дуан и Лаура Зигемунд. Потенциалният четвъртфинал на световната №1 е срещу финалистката от Индиън Уелс – Светлана Кузнецова.

Каролина Плишкова е поставена под №2, а във втория кръг чехкинята ще започне срещу Йелена Остапенко или квалификантка. Евентуалният четвъртфинал на Плишкова е срещу Агнешка Радванска.

Кметът обяви кога ще се гледа концесията на стадион "Локомотив"

Концесията на стадион Локомотив се очаква да влезе за разглеждане на сесия на Общинския съвет през януари. Днес документацията е разгледана от общински служители и предстои да бъде внесена по комисиите в ОбС, съобщи кметът на града Иван Тотев. Така през януари концесията трябва да бъде гласувана, след което да се задвижи процедурата за подписване на..

публикувано на 20.11.17 в 18:09

Григор Димитров ШАМПИОН !

Григор Димитров успя! Българинът победи Давид Гофен и спечели титлата от заключителния за сезона турнир на АТР в Лондон. В отделните части Димитров се наложи 7:5, 4:6, 6:3, като по този начин вдигна най-значимата титла в кариерата си и разплака от щастие хилядите българи, които гледаха срещата на живо от „О2 Арина“, както и милиони пред малкия екран...

обновено на 20.11.17 в 10:33
Григор Димитров се класира за финала в Лондон

Гришо е на финал в Лондон, вече е №3 в света

Григор Димитров продължи победния си ход на финалите на АТП в Лондон и се класира за финала, който е днес от 20:00 часа. Българинът реализира четвъртия си мач пойнт за успеха си с 4:6, 6:0, 6:3 над американеца Джак Сок в „О2 Арена“, където отново имаше много българи. След четвъртата си поредна победа Гришо ще срещне за втори път испанеца Давид Гофен...

публикувано на 19.11.17 в 09:21

Локо загуби с 0:3 от шампиона Лудогорец

Локомотив (Пловдив) загуби с 0:3 от шампиона Лудогорец, който вече има 4 точки аванс на върха пред ЦСКА-София. "Армейците" направиха 1:1 срещу Ботев. лаудиу Кешеру откри резултата в 14-ата минута, а Марселиньо удвои в 18-ата. В  67-ата минута Пламен Николов получи диреткен червен картон за шпагат в краката на Джоди Лукоки. В 69-ата минута осветлението..

публикувано на 18.11.17 в 19:44

Ботев направи 1:1 като гост на ЦСКА-София

ЦСКА-София и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 1:1 в двубой от 16-ия кръг на Първа лига. С равенството "червените" събраха 35 точки и се доближиха на точка от лидера Лудогорец, който в момента гостува на Локомотив (Пловдив). В 23-тата минута грешка в центъра на терена позволи на Ботев да организира бърза контраатака. Фернандо Виана получи топката в..

публикувано на 18.11.17 в 17:23

Радио Пловдив предава ЦСКА - Ботев и Локо - Лудогорец

Радио Пловдив ще предава днес две от дербитата на 16 кръг на Първа професионална лига. Предаването "Антена спорт" започва днес от 15:00 часа с двубоя между ЦСКА-София и Ботев (Пловдив), а от 17:30 топката се прехвърля на "Лаута" за домакинството на Локомотив (Пловдив) срещу шампиона Лудогорец. От групата на Ботев отпаднаха наказания защитник Пламен Димов..

публикувано на 18.11.17 в 10:39