Германец тренира с Локомотив

Халфът Ридел Монтейро тренира  с Локомотив (Пд) и ще се опита да убеди треньора Бруно Акрапович, че има качества да помогне на тима. Той е роден в Хамбург и е израснал в Германия, като за последно е бил в четвъртодивизионния Ханза Люнебургер, който е..

публикувано на 22.07.19 в 09:54

Волейболните националки със загуба и победа в Хърватия

Националният отбор на България по волейбол при жените победи с 3:1 (25:11, 25:17, 18:25, 25:19) като гост Хърватия във втората приятелска среща между двата тима, играна в Осиек. Първият контролен мач завърши с успех от 3:0 в полза на хърватките. Проверките..

публикувано на 22.07.19 в 09:47

Ботев (Пловдив) обърна Дунав с хеттрик на Неделев

Капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев наниза хеттрик, а „канарчетата“ надделяха с 3:1 над Дунав в мач от втория кръг на Първа Лига. Гостите от Русе поведоха в резултата с попадение на Динков, но с трите гола на национала пловдивчани стигнаха до..

публикувано на 21.07.19 в 21:00

Локо дари пари за болния Ивайло Тенев, направете го и вие!

ПФК Локомотив (Пловдив) се включи в набирането на средства за Ивайло Тенев. Той страда от множествена склероза и се нуждае от 45,000 евро, които са непосилни за него. Сумата трябва да бъде събрана до 30 август. От подобна диагноза си отиде легендата на..

публикувано на 21.07.19 в 17:32

Александра Начева със сребро от ЕП до 20 години в Бурос

Александра Начева спечели сребърен медал в тройния скок на европейското първенство по лека атлетика до 20 години в Бурос (Швеция). Българката направи своя най-добър опит от 13.81 метра. Първа е гъркинята Спиридула Кариди с резултат от 14 метра...

публикувано на 21.07.19 в 07:54

Ботев (Пловдив) е домакин на Дунав, ето групата

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Петрович определи група от 19 футболисти за предстоящия мач с Дунав. Срещата с тима от Русе е днес от 18:45 часа на „Футболен комплекс Ботев 1912“, а главен рефер е Николай Йорданов. В сравненение с последния..

публикувано на 21.07.19 в 07:47

Локо загря за Лига Европа с обрат срещу Славия

Локомотив (Пловдив) загря за първия си двубой от Лига Европа с пълен обрат срещу Славия, печелейки с 3:2 домакинството си от вторя кръг на Първа Лига. "Белите“ поведоха още в 3-ата минута чрез Цветелин Чунчуков, но след това домакините наложиха тотален..

публикувано на 20.07.19 в 06:42

Програмата на Локо и Ботев за 3-ти и 4-ти кръг на Първа лига

Спортно-техническата комисия на БФС определи програмата на 3-ти и 4-ти кръг на Първа лига. В 3-тия кръг Локомотив (Пловдив) гостува на Ботев (Враца) на 28.07. (неделя) от 18:45 часа, а в 4-тия е домакин на шампиона Лудогорец на 04.08. (неделя) от 21:00..

публикувано на 19.07.19 в 17:25

Билетите за мача със Спартак Търнава вече са в продажба

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) се изправя срещу словашкия Спартак (Търнава) във втория предварителен кръг на Лига Европа. Срещата е в четвъртък (25.07) от 20:30 на стадион „Локомотив“ в Пловдив. Билетите за важния сблъсък са вече в..

публикувано на 19.07.19 в 17:14

Спартак (Пловдив) ще участва в турнира за Купата на България

Спартак (Пловдив) ще се включи в турнира за Купата на България. Вече е подадена заявка за участие в Зоналния съвет на БФС, съобщава официалният сайт на клуба. Жребият за първия кръг е на 25 юли, а първият мач е на 31 юли. От новия сезон „гладиаторите“..

публикувано на 19.07.19 в 16:59