Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 19.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Академик Бултекс 99 със загуба във втората си контрола

Академик Бултекс 99 допусна минимална загуба във втората си контрола от предсезонната подготовка. Пловдивският баскетболен тим отстъпи на Академик Сф в Правец с 89:94. Отборът на Асен Николов губеше с 32:48 на почивката, но след антракта успя да стопи..

публикувано на 19.09.19 в 18:12

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за всички мачове от 10-ия кръг в Първа лига. Пловдивчанинът Георги Кабаков получи наряд за мача между Локо (Пд) и Берое.  Станислав Тодоров ще свири двубоя на стадион "Тича" между Черно море и Ботев (Пд). 20..

публикувано на 19.09.19 в 17:58

Локомотив и ЦСКА 1948 завършиха наравно в контрола

Локомотив Пловдив завърши 0:0 срещу ЦСКА 1948 в контролна среща, играна на Лаута. Проверката бе в две полувремена от по 30 минути, а в нея неофициален дебют за "смърфовете" направили дошлият от Уулвърхемптън нападател Джорджън Греъм.  В игра влязоха и..

публикувано на 19.09.19 в 10:01

Радо Панталеев извоюва медал на СП по бокс, порязаха Тайсъна

За първи път от 10 години насам мъжкият ни бокс спечели медал от световно първенство. Взе го Радослав Панталеев, който в категория до 91 килограма на шампионата в Екатеринбург си гарантира минимум бронз. На четвъртфиналите Радо победи категорично с 5-0..

публикувано на 18.09.19 в 16:57

Една промяна в групата на Ботев (Пловдив) за мача във Варна

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Петрович определи група от 18 футболисти за предстоящия мач с Черно море. Двубоят с „моряците“ е в петък от 17:30 часа на стадион „Тича“ във Варна. Тази сутрин „канарчетата“ проведоха тренировка на клубната база...

публикувано на 18.09.19 в 16:52

Глобиха Локомотив по искане на Антидопинговия център

Дисциплинарната комисия към БФС наложи доста любопитно наказание на Локомотив Пловдив. Ето какво гласи обявеното днес решение на въпросната комисия: По сезиране от Антидопингов център за неправилно подадена информация за местонахождение, на основание..

публикувано на 17.09.19 в 18:05

Локомотив възражда волейбола и женския футбол

Спортното семейство на Локомотив Пловдив ще се увеличи с още два клуба. Съвсем скоро ще се възроди волейболният тим на „черно-белите“, който отново ще може да мери сили в държавните първенства на България. Освен това, за първи път в своята история,..

публикувано на 16.09.19 в 17:58

Локомотив играе контрола срещу ЦСКА1948 в сряда

Локомотив Пловдив ще играе контрола срещу ЦСКА 1948 в сряда. Спарингът срещу лидера в Б група е от 18.30 часа на Лаута. Мачът е уреден, за да може треньорът Бруно Акрапович да види в игра последните три нови попълнения.  Срещу Царско село успешен дебют с..

публикувано на 16.09.19 в 10:01

ЦСКА-София излъга Ботев в грозен мач в Коматево

Ботев Пловдив записа нова загуба в шампионата. Канарчетата отстъпиха на ЦСКА-София с минималното 0:1. Жълто- черните започнаха добре срещата и през първото полувреме на два пъти Лъчо Балтанов можеше да открие резултата, но стражът на гостите спаси...

публикувано на 14.09.19 в 19:34

Локомотив Пловдив победи Царско село с 3:2

Локомотив (Пловдив) стигна до нови 3 точки в efbet Лига. „Смърфовете“ постигнаха победа като гости на Царско село. На стадион „Славия“ възпитаниците на Бруно Акрапович се наложиха с 3:2. Локомотив можеше да поведе още в 6-ата минута. Парвиз Умарбаев..

публикувано на 13.09.19 в 19:30