ДК наложи тежки глоби на Ботев

Дисциплинарната комисия наказа по различни параграфи Ботев (Пловдив) с глоби на обща стойност 5050 лева. В тях влиза нерегламентираното използване на факли и димки, хвърлени предмети, увреждане на стадион „Трейс Арена“, глобата на д-р Георги Касабов, който отнася и забрана от 2 мача и тази на Фернандо Виана от 750 лева.

Нападателят пропуска гостуването тази събота на Славия заради натрупани жълти картония, за които е наказан за 1 мач.

Радио Пловдив предава пряко битките за бронза в НБЛ

Радио Пловдив ще предава пряко битките за бронзовите медали в Националната баскетболна лига между Академик Бултекс 99 и Рилски спортист. Първият мач е тази вечер от 18:30 часа в спортен комплекс "Сила". Втората среща е във вторник, 22 май, от 18:30 часа в "Самоков Арена", а евентуалният трети решителен двубой ще се играе отново в Пловдив следващия..

публикувано на 20.05.18 в 13:09

Локо се препъна в Черно море с продължения и 2:2

Локомотив (Пловдив) не успя да се класира на бараж за влизане в Лига Европа, въпреки че поведе с 2:0 в реванша срещу Черно море. В първия мач във Варна пловдивчани бяха загубили с 1:2. Филип Михалевич с два гола даде добрия аванс през първото полувреме, но Марек Кузма с добавка вкара скъпоценен гол за "моряците" в 64-ата минута. В драматичните3 минути..

публикувано на 19.05.18 в 22:56

Иван Петков дебютира с победа в Златната лига

Националният отбор на България по волейбол при жените записа лесна победа с 3:0 (25:13, 25:18, 25:19) у дома срещу Португалия в първи двубой от група „А“ на Златната европейска лига. Срещата в София продължи едва 62 минути и се игра пред над 400 зрители. Най-резултатна за категоричния успех стана Гергана Димитрова с 14 точки. С 12 точки за победата се..

публикувано на 19.05.18 в 20:00

„Алтер его” разнищва „Евровизия” с усмивка

Евровизия е в епицентъра на „Алтер его” тази събота.  Водещият и неговото алтер его ще поспорят в ефир за странностите на конкурса, за качествата на българските участници и отгоре на всичко ще ви предложат неочаквани ракурси, които ще обгледат този феномен на световния шоу бизнес през призмата на хумора и сатирата. Всички песни, разбира се,..

обновено на 19.05.18 в 16:45

Радио Пловдив предава реванша на Локо срещу Черно море днес

Радио Пловдив ще предава пряко реванша на Локомотив (Пловдив) срещу Черно море в спор за седмото място, което дава право на бараж за Лига Европа срещу третия в крайното класиране. В първия мач във Варна "черно-белите" загубиха с 1:2 и имат уникалния шанс да продължат напред при успех тази вечер от 19:45 минути на "Лаута". В състава на домакините ще..

публикувано на 19.05.18 в 10:32