14 сватби имаше в Пловдив на днешния 17.07.2017 година, съобщиха от „Радостни обреди”. През целия ден работиха и трите зали в домовете – Централния, в Тракия и „Пълдин”.

Първото „Да” двойките си казаха в 10.30 сутринта, обредите приключват в този час. Най-много венчавки имаше в Централния дом – 8, по три бяха на останалите две места.

print Отпечатай

Ботев победи Славия с 3-2

Ботев Пловдив победи Славия с 3:2 като гост в мач от втория кръг на шампионата. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал "Овча купел", като това бе първи успех на жълто-черните през сезона. Резултатът бе открит от гостите в 13-ата минута. Тогава Фелипе Бризола намери Цветомир Панов по десния фланг и той подаде по земя на Фернандо Виана, който..

публикувано на 24.07.17 в 10:06

Mъка в "синьо"! Локомотив подпечата оставката на Митов

Локомотив Пловдив и Левски завършиха 0:0 в двубой от втория кръг на първенството, който се игра на Лаута. "Смърфовете" играха почти половин час с човек по-малко заради изгонването на Ивайло Марков, който получи два жълти картона. Ремито изстреля Локо на второ място във временното класиране с актив от 4 точки. В 8-ата минута Митрев и Марчев се..

публикувано на 24.07.17 в 10:03

Борис Йотов пети на Световното по гребане в Пловдив

България завърши с 5-то място Световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което се провежда в Пловдив.  Борис Йотов направи много силна финална гонка, но жестоката конкуренция не му позволи да се пребори за отличие и той завърши на 5-та позиция.  Световен шампион стана Тревор Джоунс от Канада пред Кайл Шонби (ЮАР) и Натан..

публикувано на 23.07.17 в 15:58

Радио Пловдив предава пряко мача Локомотив (Пд) - Левски

Радио Пловдив ще предава пряко мача Локомотив (Пловдив) - Левски от втория кръг на Първа професионална лига. Срещата е тази вечер от 21:00 часа на стадион "Локомотив" и е първо домакинство за "черно-белите" в новия шампионат. В групата след изтърпяно наказание се завръща Парвизджон Умарбаев. В сметките на Войн Войнов влезнаха и новите попълнения..

публикувано на 23.07.17 в 08:59

Ето групата на Ботев за гостуването на Славия

Отборът на Ботев тренира в събота следобед на клубната база в Коматево. Омар Косоко пропусна заниманието заради болки в адукторите. Той е в групата, но вероятно ще бъде запазен за мачовете с Маритимо в Лига Европа и продажбата му след това в ОАЕ. Днес от 18:45 часа „канарчетата“ гостуват на Славия в двубой от 2 кръг на Първа лига. Срещата ще се играе..

публикувано на 23.07.17 в 08:52

Марица загуби с 1:2 като гост на Ботев (Вр)

Марица (Пловдив) загуби с 1:2 при гостуването си на Ботев (Враца) в мач от 1-ви кръг на Втора лига. Двубоят бе първи за “жълто-сините” в професионалния футбол от 8 години насам. В 69-та минута Борислав Караматев игра с ръка в наказателното поле и главният съдия Вангел Вангелов отсъди дузпа, която Атанас Фиданин реализира и откри резултата в полза на..

публикувано на 23.07.17 в 08:49

Борис Йотов на финал на СП по гребане до 23 г. в Пловдив

България ще има участник във финал на Световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което се провежда в Пловдив. Борис Йотов направи отлична гонка в полуфиналите на мъжкия скиф, като се пребори за третото място, което му даде възможност да участва в битката за разпределение на медалите. Победител в неговата серия стана канадецът Тревор..

публикувано на 22.07.17 в 15:42