Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 18.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Маричанки родновиха сезона по шампионски

ВК Марица с категорично 3:0 над Славия

Марица (Пловдив) започна с победа втория полусезон в Националната волейболна лига. Шампионките победиха Славия (София) с 3:0 (25:9, 25:20, 26:24) гейма. Двубоят се проведе в зала "Панайот Пондалов" в София. Момичетата на Борислав Крачанов започнаха..

публикувано на 05.02.24 в 08:57
Христо Бонев

Честит рожден ден на легендата Христо Бонев

Днес легендата на Локомотив (Пловдив) и България Христо Бонев празнува своя 77-ми рожден ден! Той е роден на 3 февруари 1947 година в Пловдив. Записва 426 мача с екипа на Локомотив, в които отбелязва 185 гола. Той става вицешампион с родния си клуб през..

публикувано на 03.02.24 в 17:06
Берое - Локомотив 3:2

Локо отстъпи с 2:3 като гост на Берое

Берое победи Локомотив (Пловдив) с 3:2 в приятелски мач, игран на стадион „Берое“ в Стара Загора. Две попадения за заралии отбеляза Вини Трибуле, а веднъж се разписа Себастиан Вия.За пловдивчани вкараха Евандро и новото попълнение Владимир Медвед, а..

публикувано на 03.02.24 в 16:42
Георги Николов с пъри 2 жола за

Динамо (М) обърна "Ботев" с 3:2, Георги Николов с 2 гола

Ботев (Пловдив) изигра силен мач срещу елитния Динамо (Москва), но допусна загуба с 2:3. „Жълто-черните“ допуснаха поражение в последните секунди на второто полувреме. Срещата започна повече от добре за футболистите на Душан Керкез, които излязоха напред..

публикувано на 03.02.24 в 16:31
Антоан Бароан

"Ботев" продаде Антоан Бароан на швейцарския Винтертур

Ботев (Пловдив) финализира изходящия трансфер на най-резултатния си чужденец Антоан Бароан, съобщиха от клуба. Френският нападател ще продължи кариерата си в най-високото ниво на швейцарския футбол, преминавайки в състава на Винтертур. "Канарчетата" се..

публикувано на 03.02.24 в 10:36
зала

ВК "Марица" ще домакинства в НВЛ в зала "Колодрума"

Шампионките от Марица (Пловдив) ще домакинстват през втория полусезон в мачовете си от женския волейболен елит в зала "Колодрума". Маричанки домакинстваха през първата половина от сезона в зала "Сила" и играха в зала "Колодрума" само в срещите си от..

публикувано на 02.02.24 в 13:34
Мартин Секулич в прегръдките на съотборниците си

"Ботев" победи с 1:0 руския гранд Рубин (Казан)

Ботев (Пловдив) се наложи с 1:0 над руския гранд Рубин (Казан) в предпоследната си контрола от подготвителния лагер в Турция. Единственият гол отбеляза Мартин Секулич в 21-ата минута след неразчетено излизане на вратаря на руския тим, който вместо да..

публикувано на 01.02.24 в 18:04

БФ Баскетбол провежда лагер за юноши в Пловдив

Регионален лагер за момчета, родени през 2010-а година, ще се проведе в Пловдив в периода 10-11 февруари. Той е за баскетболисти от региони Загоре и Родопи, като целта на подобни събития е предварителна селекция на състезателите в тази възраст преди..

публикувано на 01.02.24 в 14:41

Марек ще се състезава в Пловдив под името Локомотив- Авиа Пловдив

Волейболният Марек Юнион-Ивкони ще напусне Дупница и през следващия сезон ще играе в Пловдив. Името на четирикратния шампион на България ще бъде променено на Локомотив Авиа Пловдив, а решението за това беше взето на извънредното Общо събрание на Марек,..

публикувано на 31.01.24 в 18:06

Локомотив привлича бивш футболист на ЦСКА

Локомотив Пловдив има интерес към бившия футболист на ЦСКА Йоан Баи. Французинът за последно бе част от френския тим Бастия. Крилото игра за ЦСКА през сезон 2021/2022 г., но не остави добри впечатления с представянето си. Той отбеляза 3 попадения в 23..

публикувано на 30.01.24 в 18:00