Ивайло Стоянов ще свири Лудогорец - Локомотив (Пловдив)

Най-добрият български рефер Йвайло Стоянов ще свири мача на шампиона Лудогорец в неделя срещу Локомотив (Пловдив). Негови помощници ще бъдат Мартин Венев и Антон Терзиев. Гостуването на Ботев в Ловеч срещу Литекс в събота пък ще ръководи Стефан Апостолов с асистенти Николай Ангелов и Георги Георгиев.

И двата мача слушайте пряко в ефира на Радио Пловдив.

Вратарят Християн Славков подписа за 3 години с

Ботев си върна вратаря Християн Славков

Ботев (Пловдив) подписа първи професионален договор с юношата Християн Славков. Снажният вратар сложи подписа си върху 3-годишен контракт с "канарчетата". Роденият през 2003 година страж прави първите си стъпки във футбола в школата на Марица (Пловдив). На 12-годишна възраст е привлечен в школата на Ботев (Пловдив). Юношеският национал на България..

публикувано на 01.03.21 в 12:48
БК Академик с осма победа в НБЛ

Академик (Пловдив) с осма победа в НБЛ

БК Академик (Пловдив) грабна осма победа при подновяването на шампионата в НБЛ. В първия си мач от третото завъртане на първенството пловдивският баскетболен тим надигра категорично гостуващия Черно море с 84:70 (22:19, 23:12, 23:17, 16:22). Отборът на старши треньора Йордан Янков игра без двамата си центрове Обрад Томич и Йере Вуцица, които лекуват..

публикувано на 01.03.21 в 08:09
Мишел Еспиноса носи равенството на Ботев във втори пореден мач

Ботев стигна само до 1:1 срещу Монтана

Ботев (Пловдив) стигна само до равенство 1:1 с Монтана в мач от 19-ия кръг на Първа лига. След нулево първо полувреме гостите откриха резултата в 48-ата минута след бърза контраатака на Александър Башлиев, който центрира за Николай Цонков и той простреля вратаря Георги Аргилашки. Футболистите на Ботев изравниха резултата в 83-ата минута. Тогава Кевин..

публикувано на 28.02.21 в 16:52
Текпетей отбеляза победния гол за шампионите

Лудогорец победи с 1:0 ЦСКА в дербито на кръга

Лудогорец победи с 1:0 у дома ЦСКА в дербито от 19-ия кръг в Първа лига. Шампионите откриха резултата още в 5-ата минута, след като Кирил Десподов проби отляво и финтира Синклер и Гълъбов, и отправи мощен диагонален удар. Густаво Бусато не се намеси добре и топката попадна в Бърнард Текпетей, който порази целта. В 18-ата минута Текпетей изведе Кирил..

публикувано на 27.02.21 в 17:57