Свещените тайни на женствеността

"Стремежът е антитеза на щастието", пише Екхарт Толе. Не се стремим, просто го правим. Един откровен разговор за жените и женствеността с Ива Митева-Славчева, лайф и бизнес коуч.

Шампионките отстъпиха драматично с 2:3 като гости на ЦСКА

Марица спърва загуба в НВЛ от 8 години

Марица (Пловдив) загуби първи мач във волейболния ни елит от ноември 2015-а година. Маричанки отстъпиха на ЦСКА (София) с 2:3 (24:26, 26:24, 25:21, 22:25, 13:15) гейма в голям трилър в зала „Васил Симов“ в София в двубой от 8-ия кръг в Национална волейболна лига. Серията на маричанки продължи от ноември 2015-а година и те записаха 145 мача без загуба в..

публикувано на 04.02.23 в 20:20

„Алтер его” кани на питие и сатирично асорти

Като весела наздравица ще мине „Алтер его“ тази седмица. Покрай тонизиращите питиета, ще сервираме истинско хумористично асорти в ефира.  Ще има солени и сладки петифурки в нашия римуван седмичен обзор, както и бързи шотове от смях в смехо-маратона на бара. Гостите ни са великолепни като екзотични блюда с трюфели или черен хайвер.  Водка с..

обновено на 04.02.23 в 16:18
Тодор Неделев се завърна в игра със специална каска

Неделев се завърна при 0:0 срещу Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) и Ботев (Враца) завършиха 0:0 в контролна среща. Спарингът се игра на "Футболен комплекс Ботев 1912". Най-важното в мача бе завръщането в игра на Тодор Неделев. Капитанът на "канарчетата" записа първи игрови минути след 252 дни извън терените. Стотици фенове присъстваха на мача, като приходите от продадени билети ще бъдат дарени от..

публикувано на 04.02.23 в 13:33

Онлайн турнир за деца „Нагазили в пластмаса“ предстои

Днес в предаването "Вход свободен" попитахме каква е първата асоциация, когато спомен думата "пластмаса"? Отговорите логично бяха: торбички, играчки, опаковки от чипс, пластмасови бутилки... и още и още.  И разбрахме също, че пластмасата се съдържа и в много други неща в ежедневието ни - като например якета, клинове, топки за тенис, дъвките,..

публикувано на 03.02.23 в 16:05
Локомотив (Пловдив) - Марица (Пловдив) 2:1

Локомотив победи с 2:1 Марица в последна контрола

Локомотив (Пловдив) победи съгражданите си от Марица с 2:1 в последната си контролна среща преди подновяването на шампионата. "Жълто-сините" поведоха чрез Веселин Марчев в 23-ата минута, но “черно-белите” изравниха резултата  в 38-ата минута. Бабакар Дион центрира отдясно в наказателното поле, където Мартин Паскалев бе оставен непокрит и засече с глава в..

публикувано на 03.02.23 в 14:15