Новото начало в новата енергия

Доброто начало е наполовина свършена работа. Но, само наполовина. Онази, другата част няма кой да я задвижи, освен ние самите. Предпоставките са налице. Годината стартира. Новите възможности са навсякъде около нас.

Как да се възползваме, по най-добрия начин? Какво е необходимо да знаем? Насреща е Наталия Накова, духовен консултант и висококвалифициран емпатичен лечител.

За енергетиката на 2017-та и потенциала, който носи година първа, говорим в „Шейкър”, по радио Пловдив.

Групата на Локо за гостуването на Царско село

Локомотив (Пловдив) гостува на Царско село в мач от 10-тия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17:45 часа на “Арена Царско село” в София. Главен съдия ще бъде Георги Иванов. “Черно-белите” проведоха своята следобедна тренировка вчера в Герман. За двубоя с “царете” Валентино Пулиезе и Дейвид Малембана са контузени, а Момчил Цветанов е наказан...

публикувано на 24.10.20 в 07:53

Разходката на Джейн в Тютюневия град

„Разходката на Джейн – Тютюнев град“ е второ издание на проекта на Сдружение „БГ Бъди активен и Free Plovdiv Tour. Идеята е за намаляване на отпадъците и облагородяване на средата. Ще се обсъдят важни въпроси като тютюнопушенето и замърсяването от цигарените угарки. Ще се дискутират проблемите и ще се търси решение за състоянието на..

публикувано на 23.10.20 в 16:31

ПИМК ООД ще строи стадион "Христо Ботев"

Дружеството ЗЗД "Колежа" е победител на първо четене сред петте фирми и консорциуми, подали офертите си за довършване на стадион "Христо Ботев". Това стана ясно след като единствено тяхната оферта бе отворена от Комисията по обществените поръчки на Община Пловдив. Техническите решения на останалите 4 участници не са удоволетворили комисията и на общината..

публикувано на 23.10.20 в 14:28
Динко Динев

Динко Динев отпадна на 1/4-финалите на "Пловдив Къп"

Динко Динев отпадна на четвъртфиналите на международния турнир по тенис за юноши и девойки до 18 години "Пловдив къп". Надпреварата от първа категория на ITF се провежда на червените кортове на ТК "Локомотив" в Пловдив. Динев загуби с 1:6, 0:6 от поставения под номер 2 Петер Файта (Унгария). В схемата на двойки при девойките участващите с " уайлд кард"..

публикувано на 22.10.20 в 17:36
Ботев не даде никакъв шанс на съперника си от Панатюрище

Ботев разби с 4:0 Оборище и е на 1/8-финал за купата

Ботев (Пловдив) победи с 4:0 като гост Оборище (Панагюрище) и се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България. Димитър Тонев откри резултата в осмата минута след асистенция на Атанас Илиев, който удвои в 28-ата. Новото попълнение Салиф Сисе, който влезе на смяна след почивката, отбеляза първите си голове за "жълто-черните" в 69-ата и в..

публикувано на 22.10.20 в 16:58