Георги Самуилов ще говори за стадиона на 28-ми август

Собственикът на Ботев (Пловдив) Георги Самуилов ще даде специална пресконференция заедно с изпълнителите относно довършването на стадион "Христо Ботев". Договорът с "Главбулгарстрой" вече е подписан без забележки, а от днес един от подизпълнителите "Запрянови" влязоха в обекта и ще започнат подготовка по подновяването на строежа.

Вече са наети 2 крана, които ще бъдат монтирани до няколко дни, а по проекта за Централната трибуна ще бъдат направени промени, така че стадион "Христо Ботев" да отговаря на изискванията на УЕФА за 4-та категория.

„Алтер его” – за габровския хумор от извора

Защо габровците обичат „Facebook“? Или как габровците освежават своите гости?  На тези и много други въпроси ще търсим отговор в поредното издание на „Алтер его“. Още повече, в Дома на хумора и сатирата се случват много и весели неща! За тях ще ни осведоми, без да пести думи, директорът на Смешната къща г-жа Маргарита Доровска, а младата..

публикувано на 18.09.20 в 10:26

Моуриньо: Респект към Локомотив!

Наставникът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира трудната победа на тима с 2:1 над Локомотив Пловдив във втория квалификационен кръг в турнира Лига Европа. "Искам да поздравя Локомотив, тяхното представяне беше страхотно, респект към тях, те се "биха", в 70-ата минута съумяха да отбележат, през първата част имахме положения, имаше дузпа, която ако имаше..

публикувано на 18.09.20 в 10:04
Жозе Моуриньо хвърли доста нерви на

Локо поведе на Тотнъм, но загуби с 1:2 и с 9 души

Локомотив (Пловдив) загуби от Тотнъм с 1:2 в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа. "Черно-белите" изненадващо откриха резултата чрез резервата Георги Минчев в 71-ата минута. След корнер отляво капитанът Димитър Илиев отклони с глава към Минчев, който направи безпомощен вратаря Уго Лорис. Малко след това дойде и най-скандалният момент в..

обновено на 18.09.20 в 08:28
Ботев (Пловдив) гостува на Монтана в 6 кръг на Първа лига

Ботев (Пловдив) замина за Монтана

Отборът на Ботев (Пловдив) отпътува за Монтана с група от 18 футболисти. Тази сутрин „канарчетата“ тръгнаха за северозападния град, където ще бъдат на режим преди мача. Наставникът на „жълто-черните“ извърши една промяна в групата за двубоя с Монтана. На мястото на контузения Кристиан Добрев попадна Джонатан Перейра. „Жълто-черните“ ще проведат..

публикувано на 17.09.20 в 13:32

Една въпросителна в Локомотив за Тотнъм

Единствената неяснота около състава на Локомотив преди днешния мач срещу Тотнъм е свързана с това дали сред стартовите 11 отново ще попадне новото попълнение Кристиян Илич. Хърватинът, който може да бъде използван на няколко позиции бе титуляр срещу Лудогорец и се представи солидно в средата на терена, но вече на линия ще е Парвиз Умарбаев. Меси от..

публикувано на 17.09.20 в 10:02