Лудогорец в група с ЦСКА Москва, Еспаньол и Ференцварош

Лудогорец ще играе с ЦСКА Москва, Еспаньол и Ференцварош в груповия етап на турнира Лига Европа.

Това стана ясно след жребия, който беше изтеглен в Монако.

Така футболистите от Разград ще играят за втори път срещу унгарския си съперник, който ги отстрани в квалификациите на Шампионската лига по-рано през лятото.

Шампионите на България достигнаха до тази фаза след отстраняването на словенския Марибор след 2:2 като гости и 0:0 в първия мач, с вкарани попадения на чужд терен.

4. АЗ Аалкмар

Виктория Казинцева с титла при девойките на "Пловдив Къп"

Първата поставена Виктория Казинцева от Андора спечели титлата при девойките на международния турнир по тенис за юноши и девойки до 18 години "Пловдив къп". Надпреварата от първа категория на ITF се проведе на кортове на ТК „Локомотив" в Пловдив. В състезанието взеха участие едни от най-добрите юноши и девойки в света. Във финалната среща Казинцева победи..

публикувано на 26.10.20 в 09:27
БК Академик с втора загуба от началото на сезона

Академик (Пловдив) загуби като гост на Левски Лукойл

БК Академик (Пловдив) допусна втора загуба за сезона в НБЛ. Пловдвският баскетболен тим отстъпи в зрелищен мач като гост на Левски Лукойл с 84:108 ((17:18, 23:27, 22:30, 22:33) в третия кръг на шампионата. Академик поддържаше равновесие до почивката, на която имаше пасив от 5 точки. След антракта обаче домакините заиграха на по-високи обороти, добре..

публикувано на 26.10.20 в 07:12

Локомотив се завърна на победния коловоз!

Локомотив спечели гостуването си на Царско село с 3:0 и увеличи преднината си на върха. Головете паднаха след почивката след равностойно първо полувреме. Двубоят започна с леко териториално предимство за гостите, които в първия четвърт час на мача гледаха по-често към вратата на своя противник. След само три минути игра обаче, Божидар Васев от..

публикувано на 24.10.20 в 19:41
Спартак - Марица 1:2

Марица обърна с 2:1 като гост Спартак

Марица победи с 2:1 като гост Спартак в пловдивското дерби от 12 кръг на Трета лига - Югоизточна група, играно пред 1000 зрители на стадион "Тодор Диев". Вратарят на "жълто-сините" Илия Николов стана герой в 60-ата минута, когато спаси дузпа, изпълнена от капитана на "гладиаторите" Кирил Георгиев. Опитният Йордан Минев бе изгонен в 71-ата минута за..

публикувано на 24.10.20 в 19:36
Джак Джоунс (в средата) спечели

Британец спечели титлата при юношите на "Пловдив къп"

Джак Джоунс от Великобритания спечели титлата при юношите на международния турнир по тенис за юноши и девойки до 18 години "Пловдив къп". Надпреварата от първа категория на ITF се провежда на кортове на ТК „Локомотив" в Пловдив. В състезанието взимат участие едни от най-добрите юноши и девойки в света. Във финалната среща Джоунс победи с 6:1, 6:2 Пиер..

публикувано на 24.10.20 в 16:23