Ето шампионите от традиционния ултрамаратон K3 ULTRA Златоград

Финалната тройка при мъжете от най-дългото трасе GBR 85K на K3 ULTRA Златоград 2019. Победител е Иван Гочев с време 10 часа и 28 минути, следван от Пирин Галов (11 часа 23 минути) и Божидар Антонов (11 часа 57 минути). Браво на шампионите.

Елия Атанасова и Даниела Димитрова финишираха с еднакво време - 15 часа 15 минути 35 секунди - трасето GBR 85K на K3 Ultra 2019! Така стана ясна и финалната тройка (в случая четворка) сред жените, бягащи по GBR 85K:

1. Боряна Николчева (13 часа 21 минути), 2. Мая Танева (14 часа 39 минути), 3. Елия Атанасова (15 часа 15 минути), 3. Даниела Борисова (15 часа 15 минути).

Няколко минути преди полунощ финишираха последните състезатели на K3 ULTRA 2019. Те завършиха близо 19 часа след старта в 5:00 сутринта на 28.09.2019.

"Поздравления за силата и упоритостта!

Благодарим на всички, които участваха, вие превърнахте K3 ULTRA във вълнуваща емоция, която ще помним дълго. Или поне до следващия ултрамаратон през 2020 година!", заявиха организаторите.

„Алтер его” с две поетеси и пожарогасител

Пожароопасна ще бъде обстановката в „Алтер его“! Ще ни гостуват две горещи поетеси – Ели Видева и Ники Комедвенска. Те ще покажат двете лица своя талант като форсират ефира с поетични и сатирични стихове. Междувременно алтер егото на водещия ще бди в студиото с пожарогасител, за да не пламне апаратурата от толкова очарование в ефира! Ели..

публикувано на 23.10.20 в 10:32
Динко Динев

Динко Динев отпадна на 1/4-финалите на "Пловдив Къп"

Динко Динев отпадна на четвъртфиналите на международния турнир по тенис за юноши и девойки до 18 години "Пловдив къп". Надпреварата от първа категория на ITF се провежда на червените кортове на ТК "Локомотив" в Пловдив. Динев загуби с 1:6, 0:6 от поставения под номер 2 Петер Файта (Унгария). В схемата на двойки при девойките участващите с " уайлд кард"..

публикувано на 22.10.20 в 17:36
Ботев не даде никакъв шанс на съперника си от Панатюрище

Ботев разби с 4:0 Оборище и е на 1/8-финал за купата

Ботев (Пловдив) победи с 4:0 като гост Оборище (Панагюрище) и се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България. Димитър Тонев откри резултата в осмата минута след асистенция на Атанас Илиев, който удвои в 28-ата. Новото попълнение Салиф Сисе, който влезе на смяна след почивката, отбеляза първите си голове за "жълто-черните" в 69-ата и в..

публикувано на 22.10.20 в 16:58
ПСК Локомотив е на победа от влизане в първата осмица на Суперлигата

Отложиха втория плейоф между ПСК Локомотив и ВК Левски

Вторият плейоф за влизане в първата осмица на волейболната Суперлига между отборите на ПСК Локомотив и ВК Левски няма да се състои по програма. Причината е, че при “сините” има четирима болни от коронавирус. Волейболният отбор на ПСК Локомотив трябваше да се изправи утре (23.10) срещу ВК Левски (София) в зала “Христо Ботев” от 19:00 часа. Гостуването..

публикувано на 22.10.20 в 16:24
Атанас Пашев (вдясно): Не искам да чувам за фалит!